PRAWA STRONA INTERNETU
W OSTATNIM CZASIE WSPARCIA UDZIELILI:    JAN ?. - 50 ZŁ

MATKA BOŻA JEST NASZĄ HETMANKĄ

Od setek lat przez cały świat przedziera się plugawa zaraza rewolucji, która transformowała się w rewolucję śmierci, próbując zniszczyć chrześcijański porządek rzeczy. Jak stanąć do tej nierównej walki? Oddając się pod władzę odpowiedniego dowódcy – Maryi!
Komu jak nie Matce Bożej bardziej należy się tytuł Hetmanki Kontrrewolucji? Przecież to Jej interwencje wielokrotnie stawały na drodze transformującej się rewolucji.
Tak było w trakcie cudownej obrony Jasnej Góry, która wlała w serca Polaków wiarę i nadzieję doprowadzając do późniejszego oswobodzenia kraju ze szwedzkiej okupacji. Tak też stało się w Bitwie Warszawskiej, która przesądziła o zatrzymaniu przez Polskę pochodu bolszewizmu i utrzymaniu niepodległości.
Prezentujemy Państwu e-book „Hetmanka Kontrrewolucji”, w całości poświęcony Bogurodzicy, Królowej Korony Polskiej, która wielokrotnie ochraniała swym macierzyńskim płaszczem uciekających się pod Jej obronę Polaków.
W tej niezwykle ważnej publikacji znajdą Państwo m.in. teksty kard. Raymonda L. Burke’a, Plinia Correi de Oliveiry i wielu innych.
E-book dostępny jest wyłącznie dla Przyjaciół i Darczyńców PCh24.pl. Aby zostać jednym z nich wystarczy wesprzeć nas jakąkolwiek kwotą.
Zapraszamy do pobierania.
Drogi Czytelniku, Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie. Już od 6 lat portal PCh24.pl dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych Darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością.

WESPRZYJ NAS, ABYŚMY MOGLI
KONTYNUOWAĆ NASZĄ MISJĘ!

TAK - Chcę otrzymać e-book „Hetmanka Kontrrewolucji”
TAK - Uważam, że misję portalu PCh24.pl trzeba dalej realizować, ponieważ broni wspólnych nam wartości. Dlatego wspieram jego działanie datkiem w wysokości:
15 zł
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
wesprzyj
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (współadministratorzy danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania wpłaty, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu z Fundacją i Stowarzyszeniem w związku z ich celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Fundacji i Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Fundację i Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie wpłaty. Fundacja jako Współadministrator jest odpowiedzialna wobec Państwa za umożliwienie wykonywania Państwa praw. Niezależnie od tego ustalenia, mogą Państwo wykonywać swoje prawa również wobec Stowarzyszenia. W takim przypadku Stowarzyszenie przekaże Państwa żądanie Współadministratorowi, który zrealizuje żądanie.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Fundacji, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Fundacji i Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
PORTAL PCH24.PL TO:
  • Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci
  • PCh TV – wywiady, wideo felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki
  • Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI