DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Mary Wagner ponownie w areszcie. Odwiedziła kobiety w klinice aborcyjnej w Vancouver

Mary Wagner ponownie w areszcie. Odwiedziła kobiety w klinice aborcyjnej w Vancouver
Zdjęcie ilustracyjne Źródło: YouTube/lifesitenews.com

Według relacji działaczki pro-life Lindy Gibbons, Mary Wagner została aresztowana 17 kwietnia 2019 roku. Do zatrzymania miało dojść w tzw. klinice aborcyjnej w Vancouver. Informację taką podał portal goniec.net.

 

Jak relacjonuje portal, świadkiem aresztowania Mary Wagner była siostra Immolatia. Jak poinformowała Gibbons, do aresztowania miało dojść w środę rano 17 kwietnia 2019 roku w tzw. klinice aborcyjnej w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej.

 

Warto przypomnieć też fragment wywiadu, jakiego Mary Wagner udzieliła potralowi goniec.net w marcu 2019 roku. Obrończyni życia nienarodzonych pytana o swoje najbliższe plany wyjawiła, że wybiera się do Ottawy, by spotkać się z przyjaciółmi i grupami matek, „(…) ale oczywiście moje serce zawsze jest z dziećmi, które są zagrożone, i ich mamami, więc zobaczymy co Pan Bóg będzie miał tutaj do powiedzenia” – mówiła Wagner.

 

Źródło: goniec.net

MA


DATA: 2019-04-18 14:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@katolikpolak68 To prawda Niemcy skazywali za to Polaków ale to nie było dobre i sprawiedliwe. Jednak Polacy musieli się liczyć ze skutkami łamania prawa. Sprawiedliwość ,a prawo zgodność pozorna . Reszta zgoda. @Akwin Dobrze piszesz. Mahatma Ghandi mówił, że jeżeli prawo jest niesprawiedliwe to wręcz należy je łamać. Z Twojego wpisu także wynikają inne rzeczy legalne=/=dobre i legalne=/=sprawiedliwe
ponad 1 rok temu / trooper
 
@trooper - dlatego już przed Chrystusem starożytni potrafili odróżnić legalność od sprawiedliwości. Po ponad 2500 latach wypadałoby abyś też to potrafił.
ponad 1 rok temu / Akwin
 
Zmartwychwstały Jezu,mój Królu, dziękuję Tobie za postawę Mary Wagner i spraw abym się nie lękał dowodzić, że 2x2 jest cztery, a nie np. 4,47 jak to ma miejsce po rozeznaniu i większościowym głosowaniu nad prawem..
ponad 1 rok temu / Kefas
 
Mary Wagner jest wzorem PRO LIFE dla całego świata
ponad 1 rok temu / Izabela
 
dla mnie większym wzorem jest matka Mary ,przyjęła i wychowała 9 dzieci ,nie demonstrowała swoich dokonań tylko dawała przykład
ponad 1 rok temu / janka
 
Mary tylko demonstruje swoje poglądy
ponad 1 rok temu / do katolikpola
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres ko[email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.