DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Mary Wagner, Abby Johnson i inni obrońcy życia zagrzewają Polaków do walki o najmniejszych

Mary Wagner, Abby Johnson i inni obrońcy życia zagrzewają Polaków do walki o najmniejszych

Wspieramy Was w zmaganiach o zapewnienie prawnej ochrony dzieci poczętych – powtarzają czołowi reprezentanci światowego ruchu pro-life. Z wypowiedzi Mary Wagner, Abby Johnson czy Johna Smeatona jasno wynika, że oczy obrońców nienarodzonych zwrócone są teraz w kierunku Polski.

 

 

Z przesłaniem do Polaków, opublikowanym na łamach Life Site News zwrócił się między innymi ojciec Frank Pavone, dyrektor amerykańskiej organizacji „Kapłani dla Życia”.

 

–  Niech Pan Bóg Was błogosławi za to, jak bronicie nienarodzonych. Chcielibyśmy aby nasza Konstytucja i wiele innych chroniły ich tak samo jak Wasza. Dzięki za opór stawiany przez Was próbom zmiany tego stanu rzeczy, dopuszczenia aborcji eugenicznej. Za ochronę Waszych kościołów, patriotycznych pomników. Jesteście przykładem dla świata. Przetrwaliście niemiecką okupację i sowiecki totalitaryzm – przypomniał.

 

–  Daliście światu tak wielu świętych, mistyków i świętego papieża Jana Pawła II. Jesteśmy z Wami, dopomagamy Waszym wysiłkom modlitwą i wsparciem. Bracia i siostry, Jan Paweł II powiedział: „Nie lękajcie się!”. Nasze zwycięstwo jest w Jezusie Chrystusie. Razem budujemy kulturę życia. Stajemy wraz z Wami do tych zmagań. Bądźcie pewni wsparcia ze strony „Kapłanów dla życia”. Niech Bóg błogosławi Polskę! – powiedział.

 

- Hej Polsko, zrobiłaś coś wspaniałego, słusznie zmieniając prawo aborcyjne, zakazując aborcji eugenicznej – znana w naszym kraju dzięki książce oraz filmowi „Nieplanowane” Abby Johnson, niegdyś dyrektor jednej z placówek Planned Parenthood a dzisiaj katoliczka i obrończyni życia, także rozpoczęła swe wystąpienie od pochwał pod adresem naszego kraju.

 

- Wszyscy Was wspieramy w obronie Waszych kościołów. Katolicy na całym świecie obserwują, co dzieje się w Polsce. Modlimy się za Was. Nie jesteście sami, nie poddawajcie się w walce! Szczerze Wam zazdrościmy. Życzylibyśmy sobie, by nasze prawo chroniło nienarodzonych tak jak polska Konstytucja.

- Kochamy Was, bardzo szanujemy, dajecie wspaniały przykład respektowania prawa do życia dla wszystkich od poczęcia do naturalnej śmierci. Nie mogę doczekać się, kiedy znów odwiedzę Wasz piękny kraj. Niech Pan Bóg błogosławi! – zakończyła.

 

John Smeaton, dyrektor brytyjskiego Stowarzyszenia Ochrony Dzieci Nienarodzonych, wyraził wielką radość z zaskakującej wiadomości o werdykcie polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Zwrócił też uwagę na międzynarodowy atak proaborcyjnych mediów przeciwko naszemu krajowi.

 

- Z całą mocą wspieramy Wasze wysiłki zmierzające do ustanowienia i utrzymania prawnej ochrony dzieci nienarodzonych – powiedział jeden z liderów ruchu pro-life. Docenił postawę TK w podkreśleniu świętości i nienaruszalności ludzkiego życia.

 

- Trudno przecenić ten wyrok trybunału w kontekście globalnych zmagań o ochronę życia od poczęcia. Nasi proaborcyjni wrogowie wspierani przez międzynarodowe instytucje rozumieją ten fakt bardzo dobrze. (…) Prawa zezwalającego na zabijanie dzieci nienarodzonych (…) nigdy nie można pogodzić z prawdziwymi ludzkimi prawami – podkreślił. Przypomniał również, że legalizacja zabijania nienarodzonych jest sprzeczna z wieloma założeniami zawartymi w przepisach międzynarodowych.

 

Zwrócił uwagę na zawarte w liście świętego Pawła stwierdzenie, że istotą naszej walki na tym świecie jest zmaganie duchowe. Zachęcił wiernych w Polsce, duchownych i świeckich, abyśmy nie ustawali w walce. Podziękował naszemu narodowi za stanięcie na czele światowych wysiłków zmierzających do ratowania dzieci poczętych.

 

Kanadyjka Mary Wagner, znana z niezłomnego opowiadania się za dziećmi zagrożonymi śmiercią w łonach własnych matek, podziękowała za werdykt polskiego trybunału. Życzyła nam Bożej łaski i pokoju, a także siły w głoszeniu Ewangelii życia.

 

 

Źródło: Life Site News

RoM

 

Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!

 

 

 

 

 

 

 


DATA: 2020-11-02 09:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
32
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bożena słusznie napisałaś. Należy im podziękować za wsparcie. Ci ludzie robią bardzo dużo dobrego,a Mary Wagner jest ikoną i legendą. Takie osoby jak Mary powinny być kreowane na idoli dla młodzieży, wówczas nie byłoby tyle dna na ulicach. Młodzież Wpatrzona w puste celebrytki i są efekty.
21 dni temu / Michu.
 
nie zabijaj, takie jest najważniejsze prawo, mogą spalić wszystkie kościoły , ale życie ludzkie jest najważniejsze, komunę faszyzm już przerabialiśmy, ta odsłona to trupa objazdowa z miałkim repertuarem fiatmorituri.pl
22 dni temu / mm
 
Wspaniałe słowa! Dziękujemy za dobre słowo,wsparcie i modlitwę.Wspólnie damy radę.
22 dni temu / katolik
 
Tak, bo jak kobieta nie ma dzieci to nie ma prawa głosu? Jak mają szanować kobietę jak same się nie szanujemy! Jakoś jak facet nie ma dziecka to nikt nie każe mu siedzieć cicho i nic nie mówić
22 dni temu / @aldona
 
Dziękuję bardzo za wsparcie, ono bardzo nam potrzebne.
22 dni temu / bozenna. Szczep
 
jedna najpierw czyniła zło ,druga nie ma dzieci ,jestem przeciwna aborcji ale wzorem bardziej jest matka Mary Wagner i jej przykład
22 dni temu / aldona
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.