DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego Watykan i Biskup Rzymu nie grzmią? Moze dlatego ze Biskup Rzymu wyraził się niegdyś: Jeśli gej ma dobrą wolę i poszukuje Pana to kim ja jestem by osądzać? Niestety nie dodał : idź i nie grzesz więcej, czy nawróć się i nie czyń grzechu sodomskiego...
11 miesięcy temu / Jacek
 
No przecież Katolicy mają tylko ginąć. Bronić się już nie wolno.
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Coraz mniej w Europie krajów niemuzułmańskich już...
ponad 1 rok temu / sp
 
@ Bonus podałeś fatalny przykład. Bandycki terroryzm muzułmanów jest obcy chrześcijanom. Radykalni islamiści to dzicz, a nie wzór do naśladowania.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Francuscy dziennikarze w CHARLIE HEBDO tylko raz poniżyli Mahometa. Więcej uczyć nie było potrzeby. Jesteśmy gotowi tak walczyć za Jezusa, wartości chrześcijańskie katolickie? Ilu katolików jest w stanie powiedzieć odważnie: Moja religio katolicka pamiętam jeszcze takie miejsca, gdzie się o Ciebie chciałem/am bić!
ponad 1 rok temu / Bonus
 
Paul Johnson"W poszukiwaniu Boga" Nie oczekuj że instytucje, inni naprawili to, co ci się nie podoba, nie jest wg twoich zasad i wartości. Jeżeli widzisz to, czego inni nie widzą a jest do naprawienia - działaj z podniesioną głową. Może to Ty jesteś tą iskrą, która naprawi wiele. Do dzieła! Jeżeli każdy będzie myślał, rozumiał, działał - Europa ma szanse powrócić do normalności. Zło zatryumfowało bo dobry człowiek nie zareagował i zaprotestował. To tak jak z chorobą lepiej zapobiec niż leczyć.
ponad 1 rok temu / Yan
 
Zboczeńcy narzucają swój grzech.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Ten totalitaryzm zaczyna się niestety coraz bardziej rozrastać we wszelkiej maści urzędach - nawet tych malutkich i lokalnych gdzie urzędnicy są wszystkim znani z imienia i nazwiska. Przykro to mówić ale jeśli szeroko pojęte państwo nie widzi że musi się podporządkować społeczeństwu to znaczy, że społeczeństwo to straciło podstawowy argument - argument siły. Niestety kochani, czasami trzeba nadgorliwego urzędnika odpowiednio ustawić do pionu. "Nie będzie niemiec dzieci nam germanił" kiedyś śpiewaliśmy w kościołach - czasy się zmieniły, nie będzie nam pseudopolak z urzędu czy ze szkoły czy ze szpitala sprowadzał nam dzieci na drogę potępienia!
ponad 1 rok temu / Gość
 
Jeśli kryptogeje się nie ujawniają, to jaki stanowią dla ciebie problem?
ponad 1 rok temu / do Widzący
 
A gdyby tak marsze gejowskie uczynić obowiązkowymi dla wszystkich homoseksualistów? Dość niebezpieczne środowisko to kryptogeje, na zewnątrz nie ujawniający swojej tożsamości. Może by tak rozeznać to środowisko i nakazać im maszerować - w czymś będącymi swoistymi marszami hańby?
ponad 1 rok temu / Widzący_z_Lublina
 
Biskup katolicki
ponad 1 rok temu / Nick
 
Znamienne jest stwierdzenie,że wszędzie paradują z wyjątkiem miast muzułmańskich ze strachu,że tamtejsi mężczyźni zmiotą ich z powierzchni ziemi.Czyli fajnie być "bohaterem",szokować i żądać zrównania praw z NORMALNYMI rodzinami,ale tam gdzie wiedzą na sto procent,że nikt ich nie spierze,albo nie zlikwiduje.To rzeczywiście jest rzetelna walka o prawa zboczeńców!Ale tylko tam,gdzie nie stanie im się krzywda i są tolerowani w myśl zasady,że każde stworzenie ma prawo do życia.Zboczeńcy powinni wiedzie,że właściwie wśród ludów prymitywnych wszelkie wynaturzenia są likwidowane ostatecznie,tak że każdy następny "postępowiec" plemienny płodzi dzieci osobiście.Bez jakiejkolwiek terapii medycznej usuwają zboczenie skutecznie i raz na zawsze.Oni doskonale wiedzą,że takie życie "nowoczesne" prowadzi do likwidacji ich społeczności i bronią się przed tym jak mogą.A,że zboczeńcy potrafią zainfekować całą społeczność,więc wybierają środki skutecznie prowadzące do likwidacji złego
ponad 1 rok temu / G
 
pomiędzy -cyt"Dziś uczy się w szkole dzieci ? dzieci! ? że każdy może sobie sam wybrać płeć"-czyli głupotą a wypowiedziami biskupa cyt"chłopcy nie powinni po sobie sprzątać' ? jest miejsce na normalności i po prostu poszanowanie wzajemne kobiet i mężczyzn ,żyjmy tak żeby dawać przykład natomiast działania typu -jak oni marsze to my tez uważam za dziecinne
ponad 1 rok temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.