Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Marsze dla Życia i Rodziny już w niedzielę 26 maja


Ponad 100 miast w Polsce w roku 2013 zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny. Hasło marszu – Kierunek: Rodzina.


DATA: 2013-09-06 15:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ponawiam pytanie, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi. Kto organizuje Marsz i jakie rodziny mają brać w nim udział? Czy chodzi o rodziny katolickie, to jest małżeństwa sakramentalne z dziećmi, czy też szeroko pojęte rodziny, czyli konkubentów/partnerów bez ślubu koscielnego, albo tez rozwodników w kolejnym związku cywilnym? Pytam, bo niedawno w TV pokazywali biegi dla rodzin i w pierwszym szeregu w otoczeniu dzieci stał Robert Korzeniowski, który niechlubnie wsławił się niedawnym rozwodem i ponownym slubem z nową "żoną". Jeśli będziemy promować takie osoby w Marszach dla rodziny, to jestem przeciw ! Rodzina ma oczywiście wielką wartość, ale tylko naprawdę katolika rodzina, wierna, a nie rodzina zbudowana na rozwodzie.
ponad 6 lat temu / agia
 
@Normalny - listę miast znajdziesz na: www.marsz.org
ponad 6 lat temu / Paweł
 
Mało informacji, piszecie "ponad 100 miast", ale lista by się przydała. Chętnie wziąłbym udział. Kolega marekb54 bardzo dobrze pisze. Przecież my jesteśmy większością, to my stanowimy społeczeństwo i cywilizację. Jak do tego doszło, że dewianci zawładnęli ludźmi? Stopniowe afirmacje, polityka obliczona na czas, to jak kropla drążąca skałę. Pamiętam wywiad z Biedroniem sprzed 10 lat gdzie mówił, że homo przecież nie chcą adopcji dzieci, oni pragną tylko żeby ich nie wytykac palcami, tak w skrócie. Minęło 10 lat prania mózgu, teraz może powiedzieć już prawdę, o co im chodziło zawsze - o wywrócenie świata do góry nogami i zrobienia z nas dewiantów. W szkołach europejskich dzieci i młodzież uczy się porno. To efekt lobby pedofilskiego, które w Danii działa zupełnie legalnie. Trzeba z tym walczyć ostro i uświadamiać ludzi co się dzieje.
ponad 6 lat temu / Normalny
 
Jeżeli natychmiast nie zareagujemy na ataki dewiantów seksualnych, to przegramy nasze moralne życie i normalne, zdrowe życie naszych dzieci. NIE POWINNO TAK BYĆ, ŻE GARSTKA CHORYCH EMOCJONALNIE LUDZI, DECYDUJE O NASZEJ PRZYSZŁOŚCI.
ponad 6 lat temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.