DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


PiS każdego przepoczwarza się w lewicę totalną, mało tego sprokurował wszystkie warunki zewnętrzne dla grabieży i wojny. Nic gorszego nas spotkać nie może.
8 miesięcy temu / do @Second
 
Codziennie macie kilka artykułów przeciwko obecnej władzy. Zapamiętajcie przysłowie "Szanuj szefa swego, bo możesz, mieć gorszego"
8 miesięcy temu / Second
 
Politycy powinni dostawać najmniejszą krajową płacę czyli 1650zł, jak podwyższą swoimi rządami płace najbiedniejszych Polaków to i im pensja się podniesie. To by wyeliminowało karierowiczów i dorobkiewiczów, została by tylko sama agentura i sługusy korporacji do wyeliminowania. Szli by do polityki ludzie ideowi i patrioci. Oczywiście to tylko nierealne marzenie.
8 miesięcy temu / hehe
 
Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że przyczyniliscie się do zwycięstwa pana Grodzkiego. Za rok lub 4 dzięki waszej pracy może pan Schetyna przejmie też Sejm. Już teraz pracujecie na przegraną pana Dudy.
8 miesięcy temu / Second
 
@nn Czy lekarze w Polsce liczą na łapówy jak za komuny nauczyli tak Polaków.
8 miesięcy temu / bin
 
Tak, oczywiście marszałek senatu oraz premier Rzeczpospolitej Polski powinni jeździć na rowerach bez przerzutki.Wtedy naród by ich uznał za godnych piastowania tych stanowisk. Nie prawdasz??? Lud polski wie najlepiej jaka powinna wyglądać rola marszałka senatu i jakie powinny być jego zasoby materialne.
8 miesięcy temu / nn
 
Źle mu z oczu patrzy. Zimne oczy, jak sztylety. Tak to wiedzę. i to lekarz - obrońca życia tak mówi!
8 miesięcy temu / więc niż zlep
 
Co do aborcji, to Marszałek Senatu ma niestety rację. Pomyślmy. Rząd wprowadzi całkowity zakaz aborcji chociaż wiadomo, że POPiS, chociaż właściwie teraz PiSPO tego nie zrobi a potem nagle wygra lewica i w odwecie... wprowadzi całkowitą legalizację aborcji. W tej sprawie niestety trzeba myśleć ,,politycznie'', czyli wybrać niestety to, co lepsze w tej sytuacji.
8 miesięcy temu / Łukasz
 
Dobry karierowicz i dorobkiewicz, jakaś kobieta umierała a on żądał 500 złotych. Ma auta Jaguar, Lexus za 350 000 zł jedno i kilka milionów na koncie. A nowa pani marszałek sejmu tylko 3500zł oszczędności. Grocki i Morawiecki to ta sama liga karierowiczów od koryta.
8 miesięcy temu / bingo
 
Chciałbym dożyć i zobaczyć, jak te aroganckie, bezbożne elyty przemienią się rychło w nawóz historii Wielkiej Polski zawsze wiernej Bogu.
8 miesięcy temu / gość
 
Pan Marszałek Grodzki wszedł w za wysokie dla siebie progi. Nie bardzo pasuje do tej funkcji delikatnie mówiąc. Pojedzie dziękować senatorom USA za to, że wtrącają się w Polskie sprawy, zamiast upomnieć ich za 447. Czuję, że jego rządy w senacie to będzie dramat z elementami komedii.
8 miesięcy temu / Michu.
 
realista
8 miesięcy temu / po prostu
 
Lewak. Panu Bogu swieczke i diabłu ogarek...
8 miesięcy temu / Rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.