DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie byłoby zaskoczeniem gdyby p. Bodnar oraz sędziowie poczuli ból tyłka, co jest uczuciem przyjemnym, jak oświadczył nam p. Biedroń. Mam nadzieję że dotąpią tego oraz że są hetero.
ponad 1 rok temu / naxa
 
Dla przypomnienia Gniezno bylo pierwsza STOLICA PANSTWA.
ponad 1 rok temu / Jara
 
Dyskusje na ten temat nie są najlepsza ich promocją?? Kiedy w latach 70...zboczeniec rozebrany podchodził do okien dziewczęcych internatów,paniczny strach na nie padał. Wychowawczyni energiczna, szczupła, bardzo ładna, wielkiego ducha, mądrości i odwagi brała szczotę i nią dostał... wystarczyło 2-3 razy i zniknął problem. Nie było "mowy nienawiści" Biedroniów, Rabiejów, obrońców Bodnarów i in.
ponad 1 rok temu / Fred
 
drogi rodzicu wystarczy, że w tym czasie poświęcisz czas swojemu dziecku wówczas nikt na tą propagandę nie przyjdzie. Wszystko zależy od nas rodziców czy pozwolimy naszemu dziecku pójść przebrać się w pedzia czy lezbe.
ponad 1 rok temu / Rock
 
Różowa sfastyka. Homoseksualne korzenie nazizmu i nazistowskich założycieli Unii Europejskiej są obecnie wszczepiane wszystkim narodom. Mamy do czynienia z nazistami.
ponad 1 rok temu / aw
 
Szkoda tych ludzi spod znaku tęczowej flagi. Św. Paweł nie pozostawia złudzeń, co do losu po śmierci wedle Jego Listu do Rzymian.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Organizatorzy i uczestnicy dokonują zgorszenia w miejscu publicznym. Zatem nawet opinia lewackiego RPO wskazuje na łamanie prawa przez manifestantow i konieczność zakazania pochodu.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 
o tak. To nie jest hipokryta ,to albo gay albo pedofil. W tych marszach to nie tzw. gajów jest najwięcej. Najwięcej tam jest lewaków i feministek, bo oni lubią robić zadymy i jeszcze pedofilów, zoofilów, nekrofilów i innych ...filów, którzy czekają na swoją kolej,żeby mieć przyzwolenie na swoje zboczenia.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
do LGBT. Możecie to sobie nazywać jak chcecie, ale i tak chodzi oto żeby pokazywać swoje wyuzdanie. Homoseksualizm, jest obrzydliwością w oczach Boga, a ok 70 % homoseksualistów to pedofile. Prowokujcie, prowokujcie, któregoś razu może zrobić się gorąco.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
Przecież prezydent w każdej chwili po rozpoczęciu może ją rozwiązać bo coś tam tak jak zrobiła pracownica SB 1. 08 w Warszawie.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Mam pewną obawę, że może się w Gnieźnie wydarzyć operacja fałszywej flagi. Przenajdroższa Pani Gniezna, racz mieć nas w swojej Opiece! Nie dajmy się nownomowie, to są zboczeni, zdegenerowani nieszczęśnicy, którzy najchętniej widzieliby nas wszyskich w homogułagach.
ponad 1 rok temu / LGBT ???
 
Do ochrony podobnego,niedawnego zjazdu/ marszu sodomitów w Koszalinie przyjechało kilkadziesiąt wozów policyjnych aż ze Szczecina. kto za to płaci?
ponad 1 rok temu / ol
 
Zboczencow ciag dalszy
ponad 1 rok temu / Promowanie
 
Ekshibicjonizm jest zboczeniem i chorobą. Więc może zaprosić ludzi ze szpitali psychiatrycznych. Niech też manifestują. Złodziej, prostytutki, zabójców i innych złoczyńców. Oraz wszelkiej maści sodomitów i zoofilów, także koprofagówitditp. To w rozumieniu lewactwa jest osiągnięciem ludzkości w XXI wieku. Zgroza.
ponad 1 rok temu / DNA
 
Proszę! Przyjeździe do Gniezna na kontrmanifestację!!
ponad 1 rok temu / Gnieźnianka
 
Grubo myli się hipokryta który równością nazywa promowanie jednych chorób jak homoseksualizm, a dyskryminuje podobne choroby jak zoofilia czy pedofilia.
ponad 1 rok temu / o tak
 
W jakim sensie niebezpieczny ? Co masz na myśli ? Jeśli homoseksualistów do dajesz do pedofilii to się grubo mylisz. To są dwie odmienne sprawy . Nie łącz jedno z drugim #Gosc
ponad 1 rok temu / LGBT
 
@LGBT Racja, w marszu równości zrównuje się wszystkich. Np. homoseksualistów z pedofilami i zoofilami.
ponad 1 rok temu / o tak
 
To nie jest homoparada tylko marsz równości! To jest różnica!
ponad 1 rok temu / LGBT
 
Trzeba to zatrzymać gender,marsz równości jest niebezpieczny dla dzieci młodzieży przyszłości Polski!
ponad 1 rok temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.