DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wciąż jest szansa i duże nadzieje związane z RN. Nie zepsujcie tego panowie!!!
8 miesięcy temu / Kasandra
 
niestety wypowiedz tzw pseudodoradcy Romaszewskiej z tzw gwardii prezydenckiej jest skandaliczna organizatorów marszu zdyskredytowała do roli anty-polaków i przy tym poparła skandaliczną decyzję HGW. I właśnie takich ludzi powinno się piętnować za takie wypowiedzi, zamiast dziękować że mają takich organizatorów społecznych i młodzież, to walą tą prymitywną propagandą antypolską, jaką znamy z salonów zachodu. Bardzo dobra postawa R.Bąkiewicza i organizatorów. Nie iść na wojnę z PiS'em bo to kolejna jakaś kabalistyczno-żydowska prowokacja, ze strony tych środowisk, o czym świadczy twitter z Departamentu Stanu, spokojnie przejść razem czy osobno, bez naskakiwania, bo ewidentnie to kradzież, ale nie dać się prowokacji, należy też pamiętać i walczyć ze zniesławieniem w stosunku do patriotów ze strony Romaszewskiej czy HGW.
8 miesięcy temu / axe
 
Środowisko HGW i PiS to nie jest Naród Polski. Są polskojęzyczni.
8 miesięcy temu / bat
 
Wielki szacun dla redakcji portalu PCh24.pl. - bo czyta was coraz więcej Polaków i jak wszystko co dobre, pilnie śledzone jest przez agentów lewackich, którzy w komentarzach poniżej podpisali się następująco: irtur, M, a jeszcze inni "zabłysną". Ja sam żyję w środowisku, w którym agenci boją się nas i są też wewnątrz Kościoła, a jeden z nich na siłę udaję świętego. A co do pozytywnej decyzji sądu, że że zakaz nie jest zasadny, to dowód że boją się nas. Ruski do dzisiaj boją się nas za podbity Kreml /400 lat temu car Wasyl Szujski korzył się i bił głową przed królem Zygmuntem III/ i za Bitwę Warszawską 1920. Niech lęk pozostanie z nimi, bo z nami Maryja i Chrystus Król! Króluj nam Chryste!
8 miesięcy temu / [email protected]
 
Teraz dopiero będą prowokacje na dowód, że HGW miała rację. Za nią stoi cały aparat wierchuszki
8 miesięcy temu / irtur
 
Dzielić, dzielić, dzielić ten Naród Polski. Toż to było, jest i będzie. Czy tylko utrata suwerenności łączyć nas potrafi ? Siejemy każdy w swoim otoczeniu jedność, szacunek dla odmiennych poglądów, ale też i jego brak dla złodziejstwa zwłaszcza względem dobra wspólnego. Może krok po roku odmieni się ta nasza rzeczywistość.
8 miesięcy temu / Andrem
 
PiS chyba nie spodziewał się uratowania Marszu Niepodległości. W ten sposób się przecież wygłupią - na oficjalnym będzie mniej ludzi. Nonsens.
8 miesięcy temu / M
 
Przecież ten rząd z dykty i paździerza nijak nie zareagował na potwarz: skandaliczną rezolucję parlamentu ZSRE określającą naszą Ojczyznę krajem neofaszyzmu! A Marsz Niepodległości nazistowskim stowarzyszeniem! Skandal!
8 miesięcy temu / NSZ
 
Pozdrowienia z Gdańska Do zobaczenia na Marszu Niepodległości
8 miesięcy temu / Kapitań Polska
 
Podoba mi sie sformuliwanie: marsz rzadowy, drugi niodleglosciowy. Wreszcie diciera do ludu bozego, ze zyjemy w okupiwanym kraju?!
8 miesięcy temu / Trad
 
:) co poradzić
8 miesięcy temu / dogzik
 
Chwała Bogu!
8 miesięcy temu / krisbac
 
Duda to niepoważny facet, tchórz i dupek...Jadę do Warszawy, ale nie żeby iść z Dupkami tylko z Patriotami z ONR i Młodzieżą Wszechpolską...
8 miesięcy temu / Kwal
 
Ze złodziejami z PiS nie idę. By legitymizować kradzież? Nawet PO nie było tak podłe i jak Komorowski nie chciał iść z narodowcami to bezczelnie nie kradł, tylko organizował sobie swój ?państwowy? marsz. A wielu biednych ludzi długo oszczędzało by wspierać Marsz narodowców, przyjechać do Warszawy setki kilometrów i by pod nagonką medialną i policyjnym gazem nieść Biało-Czerwoną, nie w żadnym partyjnym/?państwowym?, tylko w tym wolnym Narodowym, a teraz przyszli ZŁODZIEJE i kradną nam nie tylko czas, pracę i pieniądze, ale naszą WIARĘ, NADZIEJĘ? .
8 miesięcy temu / Kazimierz S
 
Od lat pod nagonką medialną, pod policyjnymi pałkami i gazem wolni ludzie setki (a w obie strony czasem ponad 1000) kilometrów przyjeżdżali by nieść Flagę Biało-Czerwoną, nie w jakimś partyjnym marszu typu Komorowski, ale ?bezpartyjnym?-bo wolnym marszu narodowców. Marsz ten finansowo utrzymywali najczęściej młodzi, niebogaci ludzie. Czasem KILKULETNIE DZIECI dawały te parę złotych co miały na Marsz !!! A PiS mając władzę, dwa lata czasu i 200 milionów budżetu, nie potrafi zorganizować sobie swojego legalnego marszu, tylko kradnie cudzy - i to tym najbiedniejszym - na 3 dni przed !!!!!
8 miesięcy temu / Kazimierz S
 
Ten Pis to jednak jest głupi.
8 miesięcy temu / gzk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.