DZIŚ JEST:   26   MAJA   2019 r.

VI Niedziela Wielkanocy
Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie ma jak rocznice i święta rodzinne obchodzone z hukiem i patetycznie. Jak z doświadczenia wynika często takie spotkania kończą się WYPOMINKAMI a nawet skandalami. Dlaczego? Ponieważ każdy ma inną pamięć historyczną określającą jego tożsamość i PRZYNALEŻNOŚĆ. Jak wiadomo każdy normalny człowiek CHCE MIEĆ PEWNOŚĆ kto jest jego Matką i Ojcem. Podobnie w życiu społecznym chce mieć pewność KTO JEST KIM i co zrobił pożytecznego dla WSPÓLNOTY NARODOWEJ jeśli rządzący stawiają go na piedestale i oddają honory. Czasy się zmieniły, informacje niejawne stały się jawne i lęk przed Prawdą pokonała ciekawość życia i pragnienie PORZĄDKU. Dziś człowiek >puka się w czoło< i podsumowuje ale byłem naiwniakiem przyjmowałem w zaufaniu całą Historię w szkole. A tu takie kłamstwa, manipulacje. Polityka. W imię poprawności i samozadowolenia wielu KONTYNUOWANA i PROPAGOWANA przez dr i profesorów. Jeden WSTYD i ŻENADA. Przykład: Wałęsa obecnie Piłsudski. Jeśli ojcowie TO kłamstwa.
6 miesięcy temu / iskierka
 
@Adam z Podkarpacia, KTOŚ : Jakie to smutne kiedy wyznawcy PiS dają się otumanić, ogłupić albo przekupić. Tumanki (to grzeczne założenie) nie chcą przyjąć do wiadomości faktów widocznych gołym okiem. Zostaliśmy zagonieni jak bydło z deszczu pod rynnę, pis leje całemu narodowi polskiemu(żydzi, lewacy, folkdojcze i szabesgoje nie należą do tego zbioru) pomyje ciurem za kołnierz, a wyznawcy PiS mimo tego mówią że świeci słońce. Ręce opadają.
6 miesięcy temu / dextero
 
Czytam te komentarze i nadziwić się szczujni nie mogę. Zamiast cieszyć się z objęcia przez prezydenta patronatem całej idei marszu 100- lecia, skoro wszyscy widzieliśmy co się dzieje- to tu sie na Głowę Państwa Polskiego pluje i na elektorat Prawa i Sprawiedliwości. Bez nas nie byłoby 60 tys uczestników marszu (2017r),ani ponad 250 tym w tym roku, a bez nadania tej pięknej uroczystości 11.11.2010 rangi państwowej nie byłoby ani za bardzo pięknie, ani tak bezpiecznie.Mieliśmy możliwość widzieć mundurowych, wojsko, sprzęt, rekonstruktorów, a dopiero potem tłumy ludzi, facetów z racami i morze biało- czerwonych flag. Marsz choć ma swoich stałych organizatorów, ale dotyczy zawsze Polski i nie jest niczyją własnością.
6 miesięcy temu / KTOŚ
 
Jeżeli rzeczywiście PO-PIS chce zniszczyć narodowców, to trzymam kciuki
6 miesięcy temu / Gilgamesh
 
W bardzo podobny sposób zniszczono w USA oddolny ruch polityczny Tea Party powstały powtórnie w okresie kryzysu finansowego sprzed ponad 10 lat. Angentura federalna (głównie partia republikańska) wprowadziła swych troli w ten ruch przejmując go i rozbijając całkowicie. Dziś pozostały po nim już tylko wspomnienia i naklejki na półciężarówkach (pick-up trucks) właścicieli miszkających głównie w rejonach oddalonych od miast i nie-inkroporowanych miejscowościach (rural countryside). Ta metoda jak widać zostaje wcielona na polską scenę polityczną. Pan Michalkiewicz słusznie próbuje uświadomić naród jak jest manipulowany, ale ślepa statolatria większości prostego społeczeństwa nie jest w stanie ani uwierzyć że może być oszukiwany przez sympatycznie wyglądających polityków i inne "autorytety" mówiących i modlących się po polsku.
6 miesięcy temu / Krzysiek
 
Oczywiście, że kazali to Panu napisać za 1,75zł od wpisu, ale jest to stronnictwo amerykańskie, popierające dzieciobójstwa, invitro, konwencje stambulskie. Żaden z przestępców poliycznych nie poszedł do więzienia, za to podpisali ustawę 1066.
6 miesięcy temu / Do płatnego Adama cyberPodkarpacia
 
Wszyscy mówią o wolności, a w rzeczywistości nas zniewalają. Jak zawsze najważniejsze decyzje podejmowane są poza obiektywami kamer. W chwili gdy w mediach oglądamy kolejny spektakl "teatrzyku lalek', sejm przyjął ustawę o e-dowodach Nowe e-dowody będą zawierały wszystkie dane pozwalające w łatwy sposób kontrolować każdego Polaka, w każdym miejscu i o każdej porze: na ulicy, w sklepie, w pracy gdzie tylko są kamery monitoringu. Wczytany wizerunek twarzy, oraz dane biometryczne, które będą w posiadaniu służb będą wykorzystywane do kontroli obywateli. Zadziwiająca jest jednomyślność rządzących, oraz opozycji, podczas głosowania nad w/w ustawą (za było 413 posłów, 1 był przeciw). Według podanej informacji dzięki wprowadzonej ustawie nie przepadnie Polsce 297 mln zł ze środków KE, jednak wprowadzenie e-dowodów będzie Polskę kosztować 2,23 miliarda zł. https://video.wp.pl/i,e-dowod-i-mdokumnety-nowe-uslugi-cyfrowe-polakow,mid,2001353,cid,8051,klip.html?ticaid=11c55f
6 miesięcy temu / Adam
 
Każdy, kto dziś atakuje obóz patriotyczny związany z władzą, wpisuje się w scenariusz rozbijania prawicy, a tym samym blokowania dalszej dekomunizacji.
6 miesięcy temu / Adam z Podkarpacia
 
Do Pana od planktonu obecna władza warszawska postępuje tak samo jak sanacja z okresu międzywojennego czyli dąży do zniszczenia Katolickiej konkurencji ,P I S i PO nic z konserwatywnymi wartościami nie mają wspólnego to są etatyści i liberałowie,
6 miesięcy temu / Tomasz
 
W większości utożsamiam się z poglądami przedstawicieli RN jednak... widziałem (osobiście, nie z telewizji gdzie mogą być pokazani prowokatorzy) zachowanie części uczestników poprzednich marszów, te pełne agresji i strasznie wulgarne okrzyki. Jak to się ma do Ewangelii, do Katolicyzmu? Rząd idealny nie jest ale to dobrze, że chce "ucywilizować" ten marsz. Zwłaszcza, że to stulecie niepodległości i naprawdę chociaż tego jednego dnia warto byłoby się symbolicznie zjednoczyć.
6 miesięcy temu / MB8
 
@ plankton&caetera Bardzo łatwo wymieniają się panowie i panie z elit obu partii, choćby prmier MM, obecnie PiS.
6 miesięcy temu / Rys
 
Drogi Pan zapewne jest jeszcze przed lekturą książki p. Tomasza Ciołkowskiego p.t. "Józef Piłsudski bez retuszu", albo chociaż jej zaprezentowanymi w Centrum Edukacyjnym "Powiśle" istotnymi fragmentami. Bardzo także polecam czytelnikom PCh24 wykład o nazwie "Religijność Józefa Piłsudskiego", dostępny bez problemów w internecie. Narodowcy mają za zadanie odkłamanie rzeczywistości, a kłamstwem jest, ażeby cokolwiek ze słowem "prawica" mogło mieć stronnictwo popierać dzieciobójstwo, sprowadzanie setek tysięcy imigrantów oraz podejmujące próby blokowania Marszu Niepodległości. Dodałbym do tego jeszcze Ustawę 1066.
6 miesięcy temu / Do Pana od "planktonu".
 
Zrównywanie PIS z Po świadczy o ślepocie politycznej.Można krytykować PIS bo czasami jest za co, ale stawianie znaku równości między nimi to głupota. O niepodległość walczyli nie tylko narodowcy z ND, był chyba jakiś Piłsudski i jego Legiony. Zasługi miał i Dmowski i Piłsudski i wielu innych. A obecnie ruch narodowy to plankton polityczny. Jedyną partią w sensie ideowym prawicową i mającą znaczenie polityczne jest PIS. Narodowcy niech walczą z PO.
6 miesięcy temu / baksObecmie ruch narodowy jest planktonem plity
 
Co do >ZAWIERUCHY< wiatr dziejów wieje jak chce i kędy chce. Jeśli powieje HURA-GANEM to znaczy, że Naród jeszcze żyje i NIE POZWOLI SIĘ ZNIEWOLIĆ. Hurra dla wolności Polaków a NAGANA i GNANIE dla ZDRAJCÓW i SPRZEDAWCZYKÓW i MALWERSANTÓW. Nich ten huragan wywieje z odrętwiałych, zindoktrynowanych i ospałych umysłów Polaków wszystkie kłamstwa I znieprawienia i przywary. Niech zburzy mury poprawności politycznej. To będzie powód do RADOŚCI i świętowania a nie jakaś GALA i sztuczna JEDNIA GLOBALNEJ SOLIDARNOŚCI. To święto żywego Narodu prawdziwej solidarności z hasłami prosto z serca - czy się to komu podoba czy nie. To nasze Polaków Prawo opieczętowane krwią pokoleń.
6 miesięcy temu / iskierka
 
Można podejrzewać, że to telefon z pałacu na Krakowskim Przedmieściu do stołecznego ratusza zainspirował taki przebieg wydarzeń. Tak, tak, nie żartuję. HGW nie miała szans na zablokowanie Marszu (sąd musiał uchylić jej zakaz), ale w porozumieniu z Duda okazało się to możliwe. Blokada Marszu jest na rękę zarówno PiSowi, jak i PO. Koalicja obu tych ugrupowań w kwestiach zwłaszcza dotyczących polityki zagranicznej, ale i niektórych zagadnień wewnętrznych, jest faktem. Obie partie dążą do stworzenia w Polsce systemu dwupartyjnego, na wzór USA, kiedy to będą mogły na przemian sprawować władzę. Właśnie zrobiły kolejny krok w tym kierunku. A autor artykułu chyba się jednak myli, wieszcząc koniec ruchu narodowego. Blokada tegorocznego Marszu przez POPiS będzie miała taki sam skutek, jak próby jago zablokowania w roku 2010 i późniejsze: Marsz rozrósł się do ogromnych rozmiarów. A na Marsz Niepodległości trzeba iść! Niedziela, godzina 14, Rondo Dmowskiego, Warszawa!
6 miesięcy temu / TZ.
 
To tragiczne, jak się tu czyta niektórych uczestników. Niczego do tej pory nie zrozumieli, zabetonowani "patriotycznym" PiS-em. Przecież to ustawka agenta pt; J. Daniels. - jak z życia publicznego wyeliminować Polaków (Ruch Narodowy). Przecież wczorajszy incydent w W-wie, jak na dłoni pokazuje jakie są wspólne cele PO-PiS.
6 miesięcy temu / tom
 
"Wizyta" Antify w minonych latch na czyje "zaproszenie"? Reszta jest w tekscie.
6 miesięcy temu / Jara
 
Autor się myli. Próba kradzieży marszu niepodległości rozwścieczyła wielu Polaków, co zresztą PiS odczuje w najbliższych wyborach. Jeżeli dojdzie do awantur z policją to będzie jasne, iż są one skutkiem prowokacji policyjnych zleconych przez pisowskich mocodawców. Narodowcom ta próba nie szkodzi, oni tylko na tym zyskają.
6 miesięcy temu / Janek
 
Kochajmy sie i wspolnie dzialajmy w Sejmie oraz w parlamencie EU. W chwili obecnej taki zwrot jest niemozliwy, a owa akcja "jednosci" moze doprowadzic tylko do wiekszego podzialu. Nie wyprowadza sie owce i lwa na jednym kagancu.
6 miesięcy temu / Bartek
 
My Narodowcy, mamy głębokie przekonanie co do tego, że władza to złodzieje.Chcą ukraść nam społecznikom, Marsz Niepodległości!
6 miesięcy temu / Bartek
 
To nie ustawka. To wspaniałe taktyczne (i cyniczne) zagranie PiSu, wyciągającego dobro (swoje) ze zła. Marsz będzie - i dobrze. Szkoda, że reżymowy, ale lepsze to niż jego brak.
6 miesięcy temu / aaa
 
Popis zgodnie poszło na kijowski Majdan, to dlaczego nie miałoby zgodnie pójść przeciw narodowcom?
6 miesięcy temu / ena do edver
 
Środowisko Hanny G.W. zakazując Marszu Niepodległości odcina się od Narodu Polskiego.
6 miesięcy temu / Obywatel
 
Zamiast w końcu znaleźć modus operandi, postanowiono wyciągnąć ręce po imprezę społeczną, oddolną i zarazem atrakcyjną ? co widać po jej doskonałej frekwencji..... tak to wlasnie wyglada a mogl pajac za te pieniadze zorganizowac wojskowe fajerwerki ze caly swiat by pamietal
6 miesięcy temu / ELA
 
Niestety kochani została nam tylko Fatima Różaniec jeśli chcemy dobrą przyszłość.
6 miesięcy temu / Gość 88
 
Nie dajmy sobie wmówić rzekomej "ustawki" PO i PiS, bo ustawki to zawsze robota PO lub TVN, żeby zaszkodzić PiSowi. Od 3 lat słyszymy tylko PiS, PiS, PiS... Ktoś wierzy, że PO mogłoby zrobić coś razem z PiSem. ??? Niemooooożliwe! Trollom płacą za wymyślanie takich głupot. Bądźmy mądrzy mądrością Dmowskiego.
6 miesięcy temu / edver
 
Do Dor myślę że pod żadnym pozorem nie wolno nigdy żadnego człowieka nazywać śmieciem choćby był najgorszy bo wierzę że każdy jest dzieckiem Bożym
6 miesięcy temu / Tereska
 
Trzeba szukać wszystkimi siłami jedności nie szukać różnych spiskowych jedności raczej zachęcać nas wszystkich do modlitwy o jedność . Alicja Lenczewska w świadectwie , że strategia szatana w dzisiejszych czasach polega na tym , by wzbudzić nienawiść wzajemną wszystkich wibec wszystkich .To jest przede wszystkim walka duchowa i trzeba modlitwy i chociaż odrobinę pokory i przebaczenia
6 miesięcy temu / Tereska
 
Wroga robota dla naszego narodu.Jesteśmy Polakami i szanujmy się wszyscy,bo inni tylko czekają na rozlam,aby nas osmieszyć i zniszczyć.Idżmy razem,aby uczcić to wspaniale swieto.Kto moze niech przyjedzie z radościa i my tak zrobimy.
6 miesięcy temu / Rodzina Wodeckich
 
Narodowcy powinni sie skupic na innej lokalizacji, innym miescie gdzie beda witani na ulicach przez mieszkancow. W tym roku jest juz chyba za pozno na zmiany programu, lecz od nastepnego roku. Stolica nie nalezy prawicy i chyba jeszCze dlugo nie bedzie wsparciem ruchu patriotycznego. Warto o tym pomyslec i wyjsc na ulice z podniesiona glowa.
6 miesięcy temu / Baretek
 
Czołem Wielkiej Polsce a szponem jej wrogom!
6 miesięcy temu / kici kici KOCUR
 
Panie redaktorze, więcej obiektywizmu i bezstronności oczekiwałbym od publicysty. Jak może pan zafałszowywać rzeczywistość pisząc o 13 letnich rządach PO-PIS ? Po prostu pan próbuje naginać rzeczywistość do z góry przyjętego założenia. Stu lecie rocznicy odzyskania niepodległości przez państwo polskie, zdarza się na sto lat i można było to sprawę "obgadać" z ruchem narodowym, przecież PIS rządzi w Polsce od trzech lat. Jeśliby nie doszło do porozumienia, to czynniki oficjale ( rząd i prezydent ) powinny ogłosić marsz państwowy ( jak słyszę : biało - czerwony ) inną trasą i o innej porze, niż ten obywatelski ( narodowy ) Marsz Niepodległości. A tak powstał - mówiąc nieładnie - "smrodek"; bo wygląda to tak, jakby rząd i prezydent chcieliby zawłaszczyć Marsz Niepodległości. Fakt, ogłoszenie "Bufetowej" o zakazie marszu, oraz natychmiastowe spotkanie Duda - Morawiecki oraz news o "marszu państwowym" w dniu 11.11.2018 r., wygląda dość nieładnie i podejrzanie.
6 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
państwawianie inicjatyw obywatelskich to totalitarny sposób sprawowania władzy,zakazany Konstytucją RP; manifestacje państwowe znamy z historii faszyzmu i komunizmu np.słynne pochody pierwszomajowe
6 miesięcy temu / marek
 
Pójść w marszyku Dudy oznacza wyrazić zgodę na rozbiór Polski i na rządy komuny. Lepiej zrezygnować niż legitymizować zdradę Narodu Polskiego.
6 miesięcy temu / pas
 
Do Jacek 67 Ja Tobie wytłumaczę, bo nie rozumiesz. Stowarzyszenie Marszu Niepodległości pracowało przez cały rok by zorganizować obchody 11 listopada. Wydali na to prywatne pieniądze. A pan Prezydent powinien stanąć po stronie obywatela, a nie kopnąć go w d***, kiedy gnębi go opresyjna władza. Przypomnij sobie słowa pisowców o suwerenie z kampanii wyborczych. A z drugiej strony, to parcie głowy państwa na przeprowadzenie marszu oznacza, że sam nie zorganizował nic. Bo skąd miałby teraz znaleźć czas, skoro grafik na 11 listopada pan Prezydent ma już ustalony? To chyba ty musisz otrzeźwieć.
6 miesięcy temu / ursus2400
 
Dobre pisiory i zła hgw ot taki dobry i zły policjant zawłaszczyli sobie Marsz Narodowy czyli marsz zwykłych ludzi manifestujących swoje wartości narodowe .Jezeli ktoś nie rozumie że Marsz Narodowy był oddolną inicjatywą a teraz przerodzi się w Marsz Kacyków Partyjnych to jest GŁĄB. Przypomina to dokładnie marsze 1 majowe za komuny.Tylko jedna partia ma prawo maszerować i tylko pod jej sztandarami komuna jak nic
6 miesięcy temu / lila
 
Autor ma 100% racji. Budują dziś pomniki Kaczyńskiemu, który pożyczył pióro do podpisania końca niepodległości Polski. Pro-unijny i pro-ONZtowski "pobożny"-socjalistyczny PiS z pomocą PO realizuje wyprzedaż majątku Polaków, wynarodowienie Polski, jej bankructwo poprzez konieczność przyjmowania migrantów, wdrażanie antykatolickiej Agendy 2030 i podporządkowanie Polski Rządowi Światowemu ze wszystkimi konsekwencjami wymaganymi przez globalistów. PiS ukrywa te cele globalistów przed Polakami. Cały ich wysiłek ukierunkowany jest na odwrócenie uwagi Polaków od tych faktycznych celów i sprokurowanie pozorów patriotyzmu i katolicyzmu. Jeśli ktoś wiąże jakieś nadzieje z nowo tworzonym ruchem osób jak ugodowy wobec PiS Marek Jakubiak, proszę obejrzeć wczorajszy program u Roli: Marek Jakubiak nie ma bladego pojęcia o NWO! I tacy ludzie "kierują" państwem! Oni za naszymi plecami likwidują Polskę. Zaczną od RN,MW,ONR a skończą na powszechnym obozie koncentracyjnym.
6 miesięcy temu / fam
 
Ludzie!!! Czy wy nie potraficie naprawdę żyć normalnie?! Czy wszystko musi prowadzić do destrukcji? Panie Wałach! Co Panu, wszelkiej maści narodowcom, PiS-wi i zwykłym ludziom szkodzi wspólny marsz?! Wszyscy chcą zbierać owoc z tego co do nich nie należy. Otrzeźwiejcie!!!
6 miesięcy temu / Jacek 67
 
czym różni się marsz państwowy od marszu narodowego??? oczywiście duchem, tam gdzie poszanowanie dla Narodu tam duch narodu przemawia, niestety ale zakulisowo wygląda jakby ktoś chciał zgasić ducha narodowego wśród młodych, jest to podłe i jakoś te wizyty u Merkel i Merkel w Polsce, także Dudy w Niemczech tylko potwierdzają o jakiejś zakulisowości zdarzeń, które mają miejsce, należałoby się temu przyjżeć.
6 miesięcy temu / axe
 
Masoneria z PIS-u od dawna współpracuje z masonerią PO, czego dowodem jest brak ustawy chroniącej życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci i podpisane przez prezydenta Dudę roszczenia żydów wobec odszkodowań za II Wojnę Światową. Ta współpraca to część dużego planu który jest realizowany. Katolicka większość Polski, usypiana przez media katolickie po linii lewicowego episkopatu Polski, wkrótce przejrzy na oczy i wtedy Polacy się zjednoczą. Na razie leci ciepła woda z kranu.
6 miesięcy temu / [email protected]
 
Po 1918-tym w Polsce pozostały olbrzymie grupy agentów niemieckich, ruskich i innych, potem mieszali i przeszkadzali. Podczas Powstania Warszawskiego na jednym brzegu Wisły mordowano Patryiotów i ludność a na drugim czekali kolejni mordercy aby dokonywać dzieła unicestwienia elit i Polaków przez dziesięciolecia, czekali z taborem swoich pseudo polskich polityków, sędziów, lekarzy, profesorów. Te przywiezione w taborach "śmieci" do tej pory niszczą Polskę ze zdwojoną siłą, ponieważ sprzedając Polski majątek za bezcen lewakom zachodnim, kupili se ich wsparcie. Dopóki nie wyczyścimy "śmieci" i zarażonych ich kłamstwami karierowiczów to nie dokonamy w Polsce nic dobrego
6 miesięcy temu / Dor
 
Co do >ZAWIERUCHY
6 miesięcy temu / iskierka
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.