Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

„Marsz dla Życia” w Rzymie. Od 40 lat we Włoszech można bezkarnie zabijać nienarodzonych


Wielotysięczna manifestacja w obronie życia przeszła ulicami "Wiecznego Miasta". Uczestnicy wyrazili nie tylko afirmacje Bożego daru jakim jest życie, ale także swój sprzeciw wobec obowiązującego we Włoszech prawa pozwalającego bezkarnie zabijać nienarodzone dzieci. W Marszu wziął udział m. in. kardynał Raymond Leo Burke.

 

JUŻ WKRÓTCE MARSZE DLA ŻYCIA I RODZINY W POLSCE!


DATA: 2018-05-22 13:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W Rzymie Marsz dla Życia,natomiast w Auchwitz coroczna impreza z rytualnymi tańcami na grobach męczenników, pod zakłamanym hasłem "Marszu Żywych".
7 miesięcy temu / stan
 
Tak to jest jak pokusa zajmowania się całym światem i jego NAPRAWĄ przysłania to co dzieje się tuż obok Watykanu w Rzymie. >Ewangelia Łukasza 8,16-17 "Jezus powiedział do tłumów: - Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ...<
7 miesięcy temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 85 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.