Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Marsz dla Życia i Rodziny


Rodzina jest dziś atakowana z tak wielu stron. Prawda o życiu i rodzinie jest zakłamywana. O niej dali świadectwo uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Wzięli w nim udział, ponieważ chcieli zamanifestować swe przywiązanie do prawdziwych wartości. Zobacz jak w 2013 r. wyglądał Marsz zorganizowany m.in. przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.


W Marszu dla Życia i Rodziny ulicami Warszawy przeszło kilka tysięcy osób - głównie rodziny z roześmianymi dziećmi. Uczestnicy wydarzenia nieśli transparenty potwierdzające w swej treści główne hasło tego wydarzenia: "Rodzina receptą na kryzys". Jak co roku marsz wzbudził ogromną sympatię przyglądających się mu - a często włączających się do niego - mieszkańców stolicy. 

DATA: 2014-05-29 08:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W Paryzu 24.03 odbyla sie manifestacja, ale bylo ok 1 mln ludzi.Z tym , ze organizacja byla doskonala i na wielka skale.Przyjezdnym spoza Paryza organizowano darmowy nocleg, dojazd.Jak mozna bylo zorganizowac tak wielka manifestacje ? Brali w niej udzial nie tylko chrzescijanie,ale wszyscy przeciwnicy malzenstwom i adopcjom dzieci przez pary tej samej plci i innym prawom.
ponad 7 lat temu / Paris
 
musimy blagac jezusa pana o ochrone dla chrzescijan w polsce i duchowe odrodzenie naszego narodu aby chrystus krolowal w naszym kraju. jemu chwala
ponad 7 lat temu / 777
 
Czy jest coś piękniejszego niż rodzinka :) Czy jest coś piękniejszego dla faceta niż żonka ;) Brońmy rodziny !
ponad 7 lat temu / Rafał
 
gdzie te 10 tysięcy ? jak podajecie cyfry to niech one beda prawdziwe.
ponad 8 lat temu / Tomasz
 
Dziękujemy SKCh im.ks. P. Skargi za wsparcie organizacyjne marszu w W-wie i marszów w całej Polsce!!!
ponad 8 lat temu / Jacek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.