DZIŚ JEST:   14   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Małgorzaty Marii Alacoque
Bł. Radzima Gaudentego
 
 
 
 

Marsz #STOP447: medialna omerta trwa!

Marsz #STOP447: medialna omerta trwa!
źródło: pixabay.com

O marszu przeciwko ustawie 447 większość mediów milczy. To swoisty sojusz ponad podziałami. Zarówno media opowiadające się po stronie opozycji jak i te, które prorządowe arcywymownie milczą.

 

Media – z drobnymi wyjątkami – właściwie przemilczały fakt, że na ulice Warszawy wyszło w sobotę przynajmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt tysięcy osób. Co ciekawie, chętniej komentowano w najważniejszych programach i portalach jakieś marginalne incydenty, jak spalenie kukły Żyda czy świętowanie przez kilka osób urodzin Adolfa Hitlera.

 

Abstrahując już od tego czy ten ostatni incydent był sprowokowany, przypomnijmy, że wokół kilku szaleńców, którzy w lesie ustawili sobie swastykę z wafelków, narobiono szumu. Temat wałkowano przez kilka dni, analizując profil duszy wydumanego „polskiego antysemity i faszysty”.

 

Tymczasem w sobotę, ulicami Warszawy, przeszedł marsz sprzeciwu wobec presji, jaką Waszyngton wywiera na Polskę, by skłonić nas do wypłaty odszkodowań za coś, co w gruncie rzeczy prawnie nie istnieje, czyli mienie bezspadkowe. W ilu miejscach przeczytali lub usłyszeli Państwo o tym wydarzeniu? Kto je komentuje? Na jakiego koloru pasku czytali Państwo relacje z marszu?

 

Tak, oczywiście. O sprawie większość mediów milczy. To swoisty sojusz ponad podziałami. Zarówno media opowiadające się po stronie opozycji jak i te prorządowe - wszyscy arcywymownie milczą. O kolejnej „piątce Kaczynskiego” czy „dziesiątce Schetyny” dowiemy się bardzo szybko. Ale o tym, że być może każdy z nas będzie musiał wkrótce zapłacić bez wyraźnej przyczyny 120 tys. zł do skarbca jednej z żydowskich organizacji, nie dowiemy się prędko. Jest to bowiem sprawa, wokół której panuje medialna omerta.

 

 

ged


DATA: 2019-05-11 18:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@omega To raczej Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Braun wyraźnie powiedział,że chce wysyłać homoseksualistów do więzienia. Wystarczy poszukać. Gdzie tu jest kłamstwo?
4 miesiące temu / ollek
 
@ollek biedaku. Bardzo współczuję ułomności. Trzeba ci wrócić do podstawówki i przerobić czytanie i słuchanie że zrozumieniem na poziomie klasy 3-ciej. Masz z tym kosmiczne kłopoty, lub też zwyczajnie składasz fałszywe świadectwo przeciw bliźnim tzn. paskudnie kłamiesz.
5 miesięcy temu / omega
 
@omega Naprawdę? Jak można popierać grupę ludzi,którzy chcą karać ludzi za homoseksualizm nawet nie za czyny, tylko za samą orientację, oraz chcą w Polsce urządzić drugi Salwador?
5 miesięcy temu / ollek
 
Teraz bardzo jasno widać ZMOWĘ INTERESÓW i MILCZENIA PiS i PO. Jeśli AMERYKANIE stawiają się w miejsce globalnego sędziego i prokuratora to najpierw NIECH WYPŁACĄ ODSZKODOWANIA tym wszystkim narodom poczynając od Wietnamczyków a kończąc na Afganistanie gdzie byli jedną ze stron walczących w interesie USA. Niech NIE POUCZAJĄ INNYCH ci dla których INTERTES WŁASNY i PIENIĄDZE są bożkami.
5 miesięcy temu / iskierka
 
Nie potrzeba już żadnych testów. Wszystko jest jasne. Kto nie popiera Konfederacji, nie jest ani katolikiem, ani Polakiem.
5 miesięcy temu / omega
 
w świecie nic bez powodu , nic bez przyczyny , " malutkiego " OBOWIĄZUJE WSZYSTKO ! Pamiętacie LIKWIDACJĘ Polskich Stoczni równocześnie z dotacją niemieckich ? A zmianę POLSKIEGO USTANOWIONEGO PRAWA o ściganiu kłamstwa o ,,,, ??? Tak że UWAGA !
5 miesięcy temu / Boslaw
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.