DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Marksista, genderowiec, homolobbysta. Kanada eksportuje rewolucjonistę do ONZ

Marksista, genderowiec, homolobbysta. Kanada eksportuje rewolucjonistę do ONZ
Fotograf: Chris Wattie, Archiwum: Reuters / FORUM
#DYKTATURA LGBT    #LGBT    #GENDER    #JUSTIN TRUDEAU    #KANADA    #ONZ    #BOB RAE

Justin Trudeau ogłosił 6 lipca, że stanowisko kanadyjskiego ambasadora przy ONZ obejmie Bob Rae, dawni lider Partii Liberalnej i premier prowincji Ontario. Decyzja ta ma przykryć dotkliwą porażkę poniesioną przez Trudeau, który starał się dla Kanady o miejsce w Radzie Bezpieczeństwa. Dotychczasowy ambasador zrezygnował ze stanowiska tłumacząc, że chciałby się skupić na życiu rodzinnym.

 

Rae zapowiedział, że służba dyplomatyczna Kanadzie będzie dla niego „olbrzymim zaszczytem” i że stanowi ona spełnienie jego nadziei. To samo stanowisko zajmował także jego ojciec, Saul, w latach 1972 – 1976. Bob Rae jest typowym przedstawicielem progresywnej klasy politycznej, taką też politykę będzie realizował w strukturach międzynarodowych.

 

To kolejna, okropna nominacja dokonana przez Trudeau. Bob Rae jest radykałem popierającym śmierć, który nigdy nie napotkał praktyki aborcyjnej, której odmówiłby poparcia. Jest także otwartym marksistą, kiedyś przewodniczył Nowej Partii Demokratycznej Ontario – komentuje Jack Fonseca z Campaign Life Coalition w rozmowie z portalem LifeSiteNews. – Pod względem polityki rodzinnej jego historia głosowań jest godna ubolewania. Głosował za zniesieniem prawdziwej definicji małżeństwa i rodziny. Głosował za radykalnymi projektami wynikającymi z ideologii transgenderowej, które zapisami prawnymi zmuszałyby Kanadyjczyków do stosowania zmyślonych zaimków osobowych – tłumaczy. Rae znany jest także poparcia dla stronnictwa LGBT w Kanadzie i chęci eksportu „prawa do aborcji” pod przykrywką edukacji seksualnej i planowania rodziny.

 

Kanadyjskie media zauważają, że teraz przed politykiem stoi poważne wyzwanie. Będzie musiał stawić czoła bardziej doświadczonym partnerom, w tym także reprezentantom krajów krytycznie nastawionych wobec kanadyjskiej polityki, a równocześnie skutecznie wpływać na kierunek zmian zachodzących w strukturach ONZ. W tym kontekście Rae zadeklarował, że będzie służył i reprezentował „tradycyjne”, to jest progresywne kanadyjskie wartości i tradycje. – Podstawowe zasady, ma których opiera się nasze podejście do życia, podejście do polityki i do stosunków międzynarodowych, są silne – podkreślał. Dodawał także, że pośród dostrzeganych przez niego wyzwań znajduje się dostosowanie do sytuacji związanej z zagrożeniem epidemicznym oraz reakcja na „powrót autorytaryzmu i nacjonalizmu”.

 

Tymczasem partnerami rozmów 72-letniego polityka będą m.in. Nicolas de Rivière, ambasador Francji, która całe swoje życie zawodowe związała z dyplomacją. Dwukrotnie pełniła także funkcje starszego doradcy ministra spraw zagranicznych Republiki Francuskiej. Przedstawicielka Włoch Mariangela Zappia zdobywała pierwsze dyplomatyczne szlify zanim Rae objął stanowisko premiera Ontario. Taka ścieżka kariery jest normą w przypadku przedstawicielstw przy ONZ, zawodowym dyplomatą był także ojciec Boba Rae, tymczasem on może się pochwalić jedynie piastowaniem stanowiska specjalnego wysłannika rządu Kanady do Birmy oraz specjalnego wysłannika ds. humanitarnych i imigracyjnych.

 

Źródło: lifesitenews.com, ctvnews.ca, cbc.ca

mat

Czytaj także:
DATA: 2020-07-09 10:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyli wzmocnienie prądów rewolucyjnych, eksport rewolucji w podtekscie oczywiście.
1 miesiąc temu / bsrhm
 
kwiaty masonow
1 miesiąc temu / zbigniew
 
można jeszcze dodać iż jego ministrowie B.Rae płacili rządowymi kartami kredytowymi za występy tancerek go go ..
1 miesiąc temu / licealistka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.