Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Mariusz Dzierżawski mocno o postawie PiS i części Konfederacji ws. aborcji || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji nie mógł być inny - ludzi po prostu nie wolno zabijać. Dlaczego Zjednoczona Prawica i część Konfederacji nie chcą jednak pełnej ochrony dzieci nienarodzonych? O tym mówił Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-30 08:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Izydor Oracz Szanowny Panie, czy Pan nie widzi tego, ze wyrok Trybunału Konstytucyjnego został wydany nie przypadkowo w tym samym czasie, gdy rząd wprowadzał ustawę antykowidową, która pozbawia Polaków podstawowych praw obywatelskich, i wprowadza stan wyjątkowy bez nazywania go takim.
30 dni temu / Ryś
 
Ave Maria! Bardzo dziękujemy panu Dzierżawskiemu za tą opinię, niech Panu Bóg błogosławi. Najsmutniejsze jest to, że dostojnicy Kościoła wypowiadają się w taki sposób. Dzieci, również chore, należy urodzić a nie zabijać, jakie to jest oczywiste gdy ma się serce oddane całkowicie bez zastrzeżeń Jezusowi Chrystusowi!
30 dni temu / ewcia
 
Odpowiedź rządu powinna być prosta - wprowadzenie stanu wyjątkowego i aresztowanie uczestników bluźnierczych manifestacji. Zakaz aborcji, który wywołał zamieszki - powinien być tylko pierwszym krokiem - my Polacy jako naród - wymieramy. Poza aborcją powinny być zakazane rozwody i praktyki homoseksualne. W konstytucji musi znaleźć się zapis nakładający na rodaków obowiązek zakładania rodzin i posiadania potomstwa. Rozważmy też pozostawienie pełnie praw wyborczych tylko praktykującym katolikom.
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.