DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Mariusz Dzierżawski dla PCh24.pl po głosowaniu nad „Stop Pedofilii”: Radość, jeszcze nie euforia

Mariusz Dzierżawski dla PCh24.pl po głosowaniu nad „Stop Pedofilii”: Radość, jeszcze nie euforia
Fot. PCh24.pl

Rezultat głosowania cieszy, podobnie jak to, że projekt przeszedł do dalszych prac głównie głosami PiS. Cieszymy się, a z drugiej strony nie wpadamy w euforię. Wiemy, co jeszcze może się wydarzyć, pamiętając o dotychczasowych losach projektów obywatelskich w komisjach sejmowych. Liczymy jednak, że tym razem pójdzie lepiejtak wyniki środowego głosowania w sprawie projektu „Stop Pedofilii” skomentował Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

 

 

Lider organizacji, która jest pomysłodawcą projektu, w rozmowie z PCh24.pl zwrócił uwagę na hałas, wszczęty w związku z inicjatywą przez stronę liberalno-lewicową. Jej reprezentanci zarzucają kampanii chęć zablokowania młodym ludziom dostępu do rzekomo rzetelnej wiedzy na temat sfery seksualnej.

 

Zastanawiająca jest histeria, w jaką wpadła totalna opozycja. Tymczasem ten projekt jest w istocie prosty. Faktycznie zakazuje on po prostu propagowania lub pochwalania wobec nieletnich obcowania płciowego bądź też „innych czynności seksualnych” – zauważył nasz rozmówca.

 

– Ten zapis jest ściśle sprecyzowany, pojawiają się jednak głosy, że zakazujemy edukacji. To oczywiste kłamstwo. Z drugiej strony ta histeria wskazuje na prawdziwe zamiary tych, którzy nas atakują. Jak widać, tak naprawdę ich celem jest namawianie nieletnich do obcowania płciowego lub „innych czynności seksualnych” – ocenił Mariusz Dzierżawski.

 

W środę przed budynkiem parlamentu odbyła się demonstracja osób domagających się nieskrępowanego dostępu seksedukatorów do szkół i do uczniów.

 

– Ponieważ byłem w Sejmie, nie widziałem, co działo się przed budynkiem. Jednak zgromadziło się tam ponoć kilkaset osób, między innymi Strajk Kobiet, czyli ruch aborcjonistek. Oświadczenie w sprawie naszego projektu wydało International Planned Parenthood Federation, czyli największa organizacja aborcyjna w Stanach Zjednoczonych – poinformował lider fundacji Pro – Prawo do Życia.

 

 – Widać że celem aborcjonistów jest deprawacja dzieci, zachęcanie ich do podejmowania aktywności seksualnej jak najwcześniej po to, żeby później można było dokonywać większej liczby aborcji, bo na tych aborcjach bardzo dobrze Planned Parenthood zarabia – przypomniał.

 

Czy zwolennicy permisywnej edukacji seksualnej mogą liczyć na wzbudzenie podobnej jak przed trzema laty fali protestów, która stała się pretekstem do „utopienia” projektu ustawy o pełnej ochronie życia dzieci nienarodzonych?

 

Sądzę, że się przeliczą. Obrońców pedofilów to zbyt wielu nie znajdą. Projekt jest krótki i nieskomplikowany, trudno go zakłamać i mówić, że deprawacja dzieci to prawo kobiet. Myślę, że trudno będzie oszukać publiczność na taką skalę jak przy okazji projektu „Stop Aborcji” – przewiduje Mariusz Dzierżawski.

 

Dezinformacje na temat projektu płyną szerokim strumieniem w głównym nurcie mediów. Jak radzą sobie z tym inicjatorzy kampanii „Stop Pedofilii”?

 

–  Naszym głównym kanałem informacyjnym jest internet. Wielkie media nie dopuszczają nas do głosu. Niestety, dotyczy to również mediów katolickich, a przynajmniej części z nich. Oczywiście, PCh24.pl i „Polonia Christiana” należą do chlubnych wyjątków – ocenił nasz rozmówca.

 

 

RoM

 

 

 

 

 

 


DATA: 2019-10-17 09:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Posłowie dali świadectwo. Tę debatę w sejmie powinien zobaczyć każdy Polak bez komentarzy. Świetny materiał na obnażenie zakłamania totalnej opozycji. Upubliczniejcie ten materiał filmowy z obrad Sejmu w PCH24 i mediach narodowych.
8 miesięcy temu / Robi
 
W tym samym radio 24 porównano katolików i Konfederację do ruskich agentów z powodu istnienia w Rosji zakazu homopropagandy. Podobno katolicy z Ordo Iuris są nawet bardziej radykalni od Rosjan. Polecam Redakcji do analizy cały wywiad.
8 miesięcy temu / scenka
 
Deprawacja dziś jest ogromna. Internet, prasa, psedoelity, media; to wszystko niejednokrotnie dąży do pozbawienia duszy polskiego społeczeństwa. Takie wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna dla wielu ludzi dziś nie znaczy wiele. 10 grudnia na kanale History Poland będzie wyemitowany film - Zrodzeni do szabli... Film promujący te wartości, które pragnie wydrzeć z duszy Polaków pseudo lewactwo, które niewiele ma wspólnego z obroną praw ludzkich lub podniesienia jakości życia ze świadomością jego ostatecznego celu. Młodym mężczyznom i kobietom w Polsce jest dzis bardziej potrzebna świadomość tego kim są i jakie są ich korzenie niż wiedza o seksualności. Seksualność to zaledwie ułamek wiedzy potrzebnej człowiekowi do świadomego życia, które jeżeli zajdzie taka potrzeba potrafi złożyć w ofierze jak nasi pradziadowie walczący o chrześcijańskiego ducha i wolność Ojczyzny przed wrogą agresją, również dziś.
8 miesięcy temu / Krakusik
 
#JesieńŚredniowiecza
8 miesięcy temu / JesieńŚrednio
 
Nie radość ale niedosyt. Radość będzie wtedy, gdy do kodeksu karnego zostaną wpisane propaganda i praktyki homoseksualne.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.