DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"? Wiedząc, że ta druga = brat przeciwko bratu, tu i teraz. Ta pierwsza to głód lecz za chwilę, więc to zyskanie odrobiny czasu. Policja musi wykonywać rozkazy. Rolnicy są silni i zjednoczeni. Trzeba będzie robić zapasy lecz Polska już to przeżyła w PRL-u.
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Mam słowo dla ludu. "Zachęcam czytających tę księgę, aby nie przerazili się z powodu tych nieszczęść, lecz raczej zważali na to, że celem kary nie jest zniszczenie naszego narodu, ale jego wychowanie. Jest bowiem znakiem wielkiego dobrodziejstwa, gdy bezbożni nie są długo pozostawieni bez kary, lecz są nią natychmiast dotknięci. Wobec innych narodów cierpliwy Władca oczekuje z karą, aż przebiorą miarę w grzechach. Wobec nas postanowił inaczej, aby nie karać nas dopiero wtedy, kiedy osiągniemy szczyt w naszych grzechach. Dlatego nigdy nie cofa nam miłosierdzia, ale wychowując przez przeciwności, nie opuszcza swojego ludu. Tylko tyle niech będzie powiedziane dla przypomnienia." 2 Machabejska, rozdz.6 Pomyślcie, czyż to co się dzieje nie jest wyrokiem dopuszczonym z Bożego miłosierdzia? Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"?
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Przede wszystkim powinno się zakazać uboju rytualnego, no ale zadzwoni Schudrich do NYC NYC do Morawieckiego, poprze Mośbacher i nici z zakazów.
1 miesiąc temu / Edekzkrainykred
 
ZSL był u władzy z PZPR od II wojny świat, następca PSL był u władzy 25 lat co zrobił by rolnictwo kwitło a rolnik żył godnie z gospodarstwa- hodowli bydła i upraw?? Co zrobił od 2015r. Minister Ard...i komu służy? Czy to projekt zaplanowany i przygotowany perfekcyjnie ? Młody dziennikarz amerykański zaczął rozmowę z nami w Yosemitee Park prosząc o zrobienie mu zdjęcia. Zapytał skąd jesteśmy. Po odpowiedzi - z Polski powiedział o... katastrofa smoleńska.... i dalej ..Prezydent Polski został zamordowany za życia przez media i opozycje..poniżając, ubliżajac bez przerwy..aż scrable... powie, nic się nie stało,że zginał to przecież .....ć Czy to też plan?
1 miesiąc temu / Roman
 
wiadomo o co chodzi w tej sprawie...zlikwidujesz w Polsce to zarabiac beda Niemcy i Dania,tak sie konkurencje likwiduje.Taki nr zrobili z polskimi swiniami.Niby przyszedl z Ukrainy afrykanski pomor swin????.Choc mieso sie nadawalo do spozycia to kazali zutylizowac swinie. jaki jest efekt?Polska sprowadza z Niemiec i Holandii...W Niemczech ponoc sie pojawil pomor swin,to pisza ze poprostu mieso potanieje.
1 miesiąc temu / marek
 
Obłuda prezesa Kaczyńskiego polega nie na tym, o czym jest mowa powyżej, ale na tym, że stosuje podwójną miarę do ochrony dzieci nienarodzonych i do ochrony zwierząt. Projekt "stop aborcji" czeka już ponad 1000 dni, a projekt zwany DZIWACZNIE "piątką dla zwierząt" przywództwo PiS chce przeforsować w ciągu najbliższej jesieni. Już wiosną br., manipulując terminem wyborów, przeczyli sami sobie - najpierw, że zachodzi, potem, że nie zachodzi ryzyko większej ilości zarażeń koronawirusem. Uruchomiono nie pierwszy raz; to nie jest specjalność polityków PiS nocne obrady i nocne głosowania w parlamencie. Ustawę nazywaną "tarczą" poprawiali w ciągu tej samej wiosny chyba trzykrotnie. Jak durny i potencjalnie szkodliwy jest sposób obradowania nocami, opisał niejednokrotnie p. Andrzej Gwiazda z myślą o krajowym zjeździe "Solidarności" w 1981 r. Ale prezes "wie lepiej", to jest arogancja wobec obywateli, wobec wyborców nie tylko cudzych, ale także swoich!
1 miesiąc temu / K.J.Turzyński
 
"Mimo wszystko Duda"! Przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić takiego komentarza, bo przecież wiadomo, że głosuje się nie na kandydata tylko na formację polityczną. Sam byłem wyborcą PiS-u - do momentu ogłoszenia Polsce przez Morawieckiego i Szumowskiego, że wszyscy zaraz wymrzemy, więc trzeba zamknąć Polskę, kościoły i założyć nam kagańce. Skala ich kłamstwa była i jest tak monumentalna, że już PiS-owi na dobre podziękowałem pod koniec marca.
1 miesiąc temu / Tom12
 
No właśnie miarą człowieczeństwa nie jest to jak traktujemy zwierzęta ale drugiego człowieka. Jeśli mamy zakazać hodowli zwierząt futerkowych to czemu nie mielibyśmy zakazać hodowli bydła itp?
1 miesiąc temu / Ela
 
w jakich butach chodzi Jaroslaw Kaczynski ? czy czasem nie ze skóry zwierzecej ? a poslanki.PiS z czego maja swoje torebki ?
1 miesiąc temu / retro
 
PiS zwierzątka trzeba chronić,na wszystkie sposoby,ale ten sam PiS ponoć katolicki dzieci,w imię prawa można zabijać,aborcja eugeniczna,wypowiedź p pr Kaczynskiego,elektorat PiS sobie tej zmiany nie życzy,więc zabijamy co dziennie 34 dzieci,prawdopodobnie ,chorych eugenicznej,to jest cały PiS 5 lat minęło i co nic,taka sama sytuacja z PPr Duda,z pewnością temat wróci za ok 3 lata,jak PiS będzie szukał poparcia,w kolejnych wyborach,a tak naprawdę my wyborcy PiS mamy krótką pamięć,,wystarczy że PiS rzucil ochłap 13emeryture,i już cieszymy się jak małe dzieci lizakiem,pozdrawiam już nie pisior
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
@Wernyhora - oczywiście znacznie lepszy od Dudy byłby Czajkowski, no nie? Tylko dla idiotów taka szwabska agitacja.
1 miesiąc temu / Zły człowiek
 
@Rrr Jest popyt, jest podaż. Skoro ludzie wolą bardziej naturalne niż sztuczne to coś w tym jest.
1 miesiąc temu / trooper
 
@Rrr- i sztucznej inteligencji bo z twoją na 21 wiek to POrażka
1 miesiąc temu / Ironia
 
Oby się Oberprezez nie przeliczył w swych cwanych kalkulacjach, bo obierając kilka głosów lewicy straci mnóstwo po prawicy. A przypuszczam, że tak naprwdę PiS właśnie się skończył i już nie odzyska resztek zaufania, które właśnie utracił. Brawo Wy!
1 miesiąc temu / sp
 
Na szczescie zyjemy w 21 wieku i zamiast futer naturalnych mozemy używać sztucznych. Tak wiec biznes futrzarski do zamkniecia
1 miesiąc temu / Rrr
 
Pan Miśko załapał się do materiału propagandowego PiS w ostatnich wyborach... a teraz zdziwiony w czym brał udział i jak dał się wykorzystać? Niech teraz idzie do pana Prezydenta Dudy i go przekona żeby nie podpisywał tej ustawy.
1 miesiąc temu / Tom
 
Popieram to co pan Marek Miśko powiedział ale niestety prawda nie jest popularna i nie wiadomo jak dotrzeć z tymi argumentami do szerszej publiczności. Podziękowania dla Pana Miśko za program Wierzę, szkoda, że nie jest kontynuowany...
1 miesiąc temu / Tina
 
To oczywiście tylko wstęp. Za chwilę troska Naczelnika obejmie świnki, krówki, ryby, dziką zwierzynę itp itd a dlaczego nie szczury, krewnych nutrii. Oczywiście nie liczą się dzieci nienarodzone bo nie głosują na PiS, a hodowcy lisów i norek mogą żreć trawę, albo zostać beneficjantami menelowego +. Trzeba zbierać podpisy. Może Duda zechce pokazać, że nosi spodnie? W końcu usyawa bije też w koszernych, więc kto wie?
1 miesiąc temu / Zły człowiek
 
Zdziercy skór, rytualni rzezacy i wszyscy inni oprawcy żywych stworzeń precz z Polski! Za całą tą "prawicową" filozofią stoją prywatne interesy ludzi którzy na tym zarabiają. Bez poszanowania życia zwierząt nie ma szacunku dla życia ludzi. Przede wszystkim tych najsłabszych - chorych, starych, inwalidów, z autyzmem, nienarodzonych. Również dla ofiar wypadków, które można uratować i wybudzić ze śpiączki, a nie ciąć na organy do przeszczepów bo to intratny biznes dla zwyrodniałej transplantologii.
1 miesiąc temu / 499
 
"Za granicami Polski już przygotowują się do przejęcia tego dochodowego biznesu" GDZIE? Rosja i Ukraina. TAK. "Niemcy już zacierają ręce. Teraz to oni przejmą utylizację" Co? Utylizację?... A dlaczego by nie produkcję? - Biznes ów jest wielce dochodowy... Tylko dlaczego ci hodowcy mają milionowe zadłużeni? etc. etc.
1 miesiąc temu / dżery
 
Platforma przemysł stoczniowy, pis przetwórstwo rolnicze. Czekamy na wiecej.
1 miesiąc temu / Rocky
 
a hodowla na skory dla obuwia , torebek, teczek, pasków etc ? kurczaki tez do zakazu ! zaprzestac meczenia kor niosek, skonczyc z jajkami. teź zakazać! Jemy trawę od dzisiaj !
1 miesiąc temu / retro
 
Za granicami Polski już przygotowują się do przejęcia tego dochodowego biznesu .Do puki będzie popyt to będą hodowle tylko że nie w Polsce.Dochodowy biznes to podatki.Polska to bogaty kraj po co nam podatki.
1 miesiąc temu / racjonalista
 
Coś złego dzieje się ponownie z PiS. Pełna zgoda z panem Miśko.
1 miesiąc temu / Gość
 
Brawo Miśko.
1 miesiąc temu / raf
 
Niemcy już zacierają ręce. Teraz to oni przejmą utylizację. Dziękujemy PIS. Tak sie niszczy Polskę od środka i kolejni Polacy wyjadą za granicę za chlebem z Polin.
1 miesiąc temu / Predator
 
Super materiał : Pokazał Pan wartości naszej cywilizacji i obłudę miłośników futrzaków. Mam nadzieję, że Polacy nie stracą zupełnie rozumu! W określeniu "Mimo wszystko Duda" najważniejszym słowem jest "mimo" i dotyczyło wyborów prezydenckich, natomiast PiS nie szanuje naszych wartości ...
1 miesiąc temu / wieczorny
 
@Wernyhora- Pan Miśko na tamtą chwilę postąpił właściwie.
1 miesiąc temu / LN11
 
Panie Miśko, jak to szło? "Mimo wszystko Duda"? No to teraz Pan masz, coś Pan chciał. "Mimo" tego, że zamkną wam całą branżę. Może niektórzy przejrzą wreszcie na oczy.
1 miesiąc temu / Wernyhora
 
pisowski horror... NWO
1 miesiąc temu / tak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.