Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Marek Jurek komentuje ustawę prezydenta ws. aborcji eugenicznej II NA STRAŻY


Odtwórz w YouTube
 

Prezydent zaproponował zmianę dotyczącą przesłanki eugenicznej w ustawie aborcyjnej. Co dokładnie tam się znalazło? I co to oznacza dla zwolenników obrony życia? Komentuje Marek Jurek.


DATA: 2020-10-30 15:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Co się stało z Dudą??? Czy miał koronowirusa , że mu odbiło i popiera eugenikę???!
29 dni temu / Teresa
 
Marek Jurek, kompletnie zgrany pseudo polityk posiada lekarstwo na rzeczywistość która rozgrywa się na ulicach. Tak mu się wydaje. Niestety Kaczyński wraz z KK zagrali va banque i się przeliczyli. Straty KK w Polsce niepowetowane. Ostatnie 5 lat to próby ogłupiania dzieci i młodzieży/programy szkolne i zaniżanie wymagań/. Korzysta się z tego że starsze pokolenie wymarło lub wymiera i można faktami np. historycznymi manipulować. Doszło do tego że, dzieci przyjmowane do I Komunii św. nie są w stanie zrozumieć pojęcia Trójcy Świętej czyli wyznania wiary. Natomiast świetnie widzą kto to jest Robert Lewandowski, bożyszcze stadionów i nie tylko. W mojej ocenie PIS i KK w Polsce strzelili sobie w kolano i znacząco przybliżyli Polskę do standardów aborcyjnych UE /1,2 mln zabiegów rocznie/.
30 dni temu / ewenement
 
Prezydent nie uległ, prezydent od początku miał takie zdanie- i ma
30 dni temu / Adam
 
Prezydent uległ Lampart. Zgroza
30 dni temu / Szawel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.