Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Marek Jurek: Sprawa aborcji JUŻ jest wyjaśniona. Stop dzieciobójstwu! || PRAWY PROSTY


Odtwórz w YouTube
 

"Od Trybunału Konstytucyjnego trzeba oczekiwać potwierdzenia orzeczenia z 1997, że ochrona życia człowieka w KAŻDEJ jego fazie jest koniecznym warunkiem praworządnych rządów. Ochrona życia dotyczy nie tylko dzieci, ale i kobiet, które często są ofiarami kontrkultury śmierci i są zachęcane do tego, by dopuścić się dzieciobójstwa. Oby wkrótce to się w Polsce zmieniło. O tym mówił Marszałek Marek Jurek w programie "Prawy Prosty" red. Łukasza Karpiela.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-21 10:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Marszałek Marek Jurek mówi jasno o obowiązkach. Każdy ochrzczony ma obowiązek nie tylko walczyć z aborcją, ale i ma inne obowiązki - z uczestnictwem w nabożeństwie niedzielnym. Państwo powinno wesprzeć kościół i zmusić ochrzczonych do ich obowiązków.
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
Maryja w objawieniach fatimskich nie prosiła o świecę itp., ale o odmawianie różańca i nawrócenie się.
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.