DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Marek Czunkiewicz dla TVP już nie popracuje. To on przepraszał Rosjan

Marek Czunkiewicz dla TVP już nie popracuje. To on przepraszał Rosjan

Telewizja Polska zakończyła współpracę z Markiem Czunkiewiczem, producentem pracującym dla Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Wcześniej agencja zażądała wyjaśnień w związku z przeprosinami wysłanymi rosyjskiemu Ministerstwu Kultury.


„W piątek wieczorem Telewizja Polska poinformowała, że z Czunkiewiczem rozwiązano za porozumieniem stron umowę o pracę” - czytamy na portalu wirtualnemedia.pl. Wcześniej Telewizyjna Agencja Informacyjna zażądała wyjaśnień od producenta, podkreślając, że list wysłany do Moskwy wyrażał prywatne stanowisko producenta.

 

Przeprosiny nagłośnił portal Lenta.ru, który miał o nich zostać poinformowany przez rosyjskie Ministerstwo Kultury. Jak podawał serwis, producent wydań specjalnych „Wiadomości” wysłał do rosyjskiego Ministerstwa Kultury pismo, w którym przeprosił za zachowanie Marii Przełomiec podczas wywiadu z ministrem Władimirem Medinskim.

 

„Przygotowaliśmy się do programu jak najlepiej i w dobrej wierze. Niestety jej jeszcze ludzka słabość, na którą nie mamy wpływu. Ta sytuacja będzie okazją do zmiany podejścia nie niektórych naszych działań” - brzmią cytowane przez serwis fragmenty pisma. Według Lenta.ru Czunkiewicz obiecał Rosjanom zaostrzenie kontroli nad pracą dziennikarzy.

 

Rosyjski minister kultury Władimir Medinski był gościem specjalnego wydania programu „Studio Wschód" w TVP Info. Gość Marii Przełomiec wyraźnie zdenerwował się, kiedy został zapytany generała Czernichowskiego. Ten, jak powiedziała, „mordował przywódców polskiej Armii Krajowej”.

 

Źródło: wirtualnemedia.pl

mat

 

 


DATA: 2016-01-30 14:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pokolenie
ponad 3 lata temu / guter
 
Adminie i u was panuje cenzura, mozna wypisywać brednie o Rosjanach? I to nazywacie postawą katolika, żal.... Proszę napisać o programie publicystycznym na rosyjskim kanale, w którym pan minister mówi o tym, że pani " dziennikarka" już poza anteną przyznała się, że dziadek faktycznie zmarł śmiercią naturalną .... Czyż i wy nie widzicie jak nam doprawia się gębę ludzi prymitywnych i głupich?
ponad 3 lata temu / Anna
 
Znowu na kremlu szampana otwierają. Nowe władze TV chciały się przypodobać nowym władzom na wyższym szczeblu i pięknie się podłożyły rosjanom
ponad 3 lata temu / Rosyjska podpucha
 
Bardzo dobrze. Tylko dlaczego za porozumieniem stron? Za taki wasalizm cuchnący zdradą kara powinna być dotkliwa.
ponad 3 lata temu / cykloza
 
Czlowiek z klasa. Mam nadzieje, ze znajdzie zatrudnienie. Panie Czunkiewicz, wielu Polakow zapamieta Pana jako rzetelnego, uczciwego dziennikarza. Z calego serca zycze Panu powodzenia.
ponad 3 lata temu / Emigrant
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.