Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Marcin Austyn: fetują "pogrzeb" katolickiej Irlandii. Rewolucja nie zwalnia, zachowajmy czujność


Sukces rewolucjonistów w Irlandii zachęca ich do dalszego marszu i ostatecznego zadeptania cywilizacji chrześcijańskiej. Na liście tego smętnego pochodu liczonego m.in. liczbą ofiar aborcji jest też Polska. Strzeżmy się!


DATA: 2018-06-05 14:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Stary rewizjonista (lewicowy, są też inni, są też lewicowi przeciwnicy irlandzkiego rewizjonizmu, tak przy okazji). Jakże musi być szczęśliwy patrząc na to czego się doczekał po tylu latach plucia jadem na irlandzkie tradycje niepodległościowe i religijne. Ostatnie dwa lata musiały być dla niego trudne, z powszechnym świętowaniem powstania 1916, które było dla niego nic nieznaczącą małą potyczką której przywódcy przez swoją śmierć zastosowali szantaż moralny. Przez ten szantaż pan O'Toole jest obywatelem nic nieznaczącego małego niepodległego kraju, choć być może wolałby być dumnym brytyjskim laburzystą. Czego nie może przewidzieć ani on, ani nikt, to w jakim kierunku naprawdę pójdzie Irlandia, ponieważ jednak jest to mniej oczywiste niż komponowane na jedną nutę od lat felietony starego rewizjonisty...
ponad 1 rok temu / KG
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.