Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LIPCA   2019 r.

XVI Niedziela zwykła
Św. Wawrzyńca z Brindisi
Św. Apolinarego
 
 
 
 

Marcin Austyn: Czerska w szoku. Nacjonalizm, rasizm i to wszystko... nie w Polsce!


Pamiętają Państwo przypadek Norweżki, której Barnevernet chciał odebrać dziecko, ale znalazła schronienie w Polsce? To nie jedyny przypadek. "W tym kraju nad Wisłą" spokój odnalazł też Szwed azerskiego pochodzenia. Do "krainy wolności" wracać nie chce. Pisze o tym... "Gazeta Wyborcza". Szok!


DATA: 2018-04-20 15:45:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niestety, powtarzają to robili w Ziemi Obiecanej za Jozuego, i potem.
ponad 1 rok temu / Rys
 
Czy ten co wrócił to jest Stefan Michnik?
ponad 1 rok temu / Acha!
 
Nacjonalizm i faszyzm jest u żydów w izraelu ,żydzi to najgorsi rasiści i faszyści ,mordują dzieci Palestyńskie
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Tzw. Marsze żywych to kwintesencja nacjonalizmu. Ten rozbuchany nacjonalizm "Gazecie Wyborczej" nie przeszkadza.
ponad 1 rok temu / Czepialski
 
Historia kołem się toczy - w XVII wieku Szwecja była biednym,. heretyckim krajem, żyjącym z łupów, który napadł na bogatą Rzeczpospolitą i kradł z niej co się dało z detalami architektonicznymi włacznie, czyli coś jak bolszewia w 1920 - już nie długo "panowie na materacach" będą płynąć przez Bałtyk do Polski co jeszcze 30 lat temu wydawało się niemożliwe!!!
ponad 1 rok temu / Wredny
 
@agricola, więcej, Żydzi nie wszyscy się zasymilowali, utworzyli getta jak w Warszawie, by przejąć na własność część miasta jako autonomii, na szczęście nie wyszło, ale straciliśmy przez nich Mińsk, Kijów... Obecna narracja wręcz mówi o tym, że to ponoć nie obywatele polscy zamieszkiwali w Polsce. Nie należy na siłę urzeczywistniać swych wizji bogaczy, droga łączenia nacji powinna wieść przez serce. Miłość.
ponad 1 rok temu / Ajek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.