DZIŚ JEST:   23   LUTY   2020 r.

VII Niedziela zwykła
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
 
 
 
 

Manipulacje w homomediach. Tak steruje się opinią publiczną

Manipulacje w homomediach. Tak steruje się opinią publiczną
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Chad Felix Greene, prywatnie homoseksualista, ujawnia zdumiewające fakty dotyczące działalności mediów prohomoseksualnych. Dopuszczają się one jego zdaniem manipulacji, a niekiedy nawet jawnych zakłamań. Wszystko w celu emocjonalnego wpływu na opinię publiczną. 

 

14 września na łamach pisma „The Federalist” Chad Felix Greene ujawnił 6 przykładów częściowo lub całkowicie błędnych według niego wiadomości krążących w środowiskach homoseksualnych.

Pierwszy przykład dotyczył przedstawionych w lipcu planów senatora Jeffa Duncana dotyczących zakazu umieszczania nad ambasadami Stanów Zjednoczonych flag innych niż amerykańska. Według portalu „Washington Blade” pomysł ten wymierzono szczególnie przeciwko fladze tęczowej, co jednak nie znajduje odzwierciedlenia w wypowiedziach polityka.

 

Drugi przypadek to historia Setha Owena. Według Attitude UK rodzice wyrzucili z domu 18-letniego licealistę, gdy na jaw wyszedł jego homoseksualizm. Tymczasem według NBC rodzice dowiedzieli się o jego skłonnościach, gdy miał 15 lat. Mimo to mieszkał z nimi jeszcze ponad 2 lata. Dopiero gdy zbuntował się przeciwko chodzeniu do zboru, ojciec postawił mu ultimatum: uczęszczanie na nabożeństwa z całą rodziną lub wyprowadzka.

 

Inny przykład przytoczony przez dziennikarza to informacja podana przez portal LGBTQ Nation dotycząca problemów paszportowych dla obywateli transgenderowych. Tekst opierał się na twierdzeniach dwóch mężczyzn uważających się za kobiety. Twierdzili oni, że odmówiono im odnowienia paszportu w związku z ich „markerami genderowymi”. Jednak Narodowe Centrum Transgenderowej Równości przyznało, że nie zmieniła się polityka paszportowa, lecz doszło jedynie do pomyłki. W efekcie nawet portal LGBTQ Nation zmienił nagłówek. Nowy tytuł głosił, że „obrońcy twierdzą, że lęki o paszporty transgenderowych osób są przesadzone”.

 

Chad Felix Greene przedstawił jeszcze 3 inne przypadki świadczące jego zdaniem o manipulacjach w mediach prohomoseksualnych.

 

Źródła: lifesitenews.com / thefederalist.com

 

mjend

 

 

Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2018-09-28 11:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.