DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Manipulacje popularnej gazety. Opublikowano fałszywy „List biskupów w sprawie LGBT”

Manipulacje popularnej gazety. Opublikowano fałszywy „List biskupów w sprawie LGBT”
fot. episkopat.pl

„Nakaz miłości bliźniego odnosi się również do osób LGBT. Mamy nowy list biskupów” – brzmi jeden z artykułów w internetowej wersji „Gazety Wyborczej”. Okazuje się, że autorem listu jest redaktor gazety, ale tego dowiemy się jedynie kiedy zapłacimy za nieopublikowaną zawartość artykułu.

 

Na problem zwrócił uwagę mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris. „GW i „Więź” posuwają się do poziomu carskiej Ochrany piszącej „Protokoły mędrców Syjonu”…Publikują fałszywy „list biskupów w sprawie LGBT” nadając mu pozory prawdziwości. Fałszerstwo ma zwieść osoby, które nie doczytają do notatki na końcu „listu” lub poprzestaną na tytule…” – pisze na swoim Twitterze.

 

 

Rzeczywiście, informację, że autorem listu biskupów do LGBT jest Bartosz Bartosik otrzymają jedynie osoby decydujące się na wykupienie płatnej, pozostałej zawartości artykułu.

 

„Informacja, że "List biskupów" został spreparowany, jest na GW za kłódką „paywall’a”, dostępna tylko dla prenumeratorów. Czyli fałszerstwo jest nawet bardziej ordynarne niż myślałem” – dodaje mec. Kwaśniewski.

 

 

Źródło: twiter.com

PR


DATA: 2019-07-14 11:30
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie skarż się tylko wytrwaj i ufaj.
ponad 1 rok temu / Ucisk, wytrwał
 
A skąd prezes Ordo Iuris wie, że tzw. "protokoły" są akurat dziełem carskiej Ochrany ? Jak napisał niegdyś ks. dr S.Trzeciak: "Wykazalem wtedy, ze jesli te ?Protokóly" sa ?bajka", to ten, który je w r. 1897, napisal, a w r. 1901 drukiem oglosil, byl nadzwyczajnym prorokiem, bo dzisiaj to sie wszystko spelnia, co tam powiedziano. ... W pracy ?Mesjanizm a kwestja zydowska", Warszawa 1934, przedstawilem oczekiwania Mesjasza u zydów od czasów Chrystusa Pana, az do dni naszych i wykazalem na podstawie pism zydowwskich, ze zydzi oczekiwali i oczekuja, iz Mesjasz przyjdzie jako król potezny, zniszczy narody - gojim - i zalozy wszechswiatowe królestwo zydowskie. W pracy tej wskazywalem bardzo czesto na harmonje, jaka znachodzi sie miedzy wypowiedziami pisarzy i dzialaczy zydowskich, a ?Protokólami medrców Sjonu". Glównie zas stwierdzilem, ze przebieg rewolucji w Rosji, na Wegrzech i w Hiszpanii wykazuje, ze dzialano tam na podstawie jednej i tej samej metody ..."
ponad 1 rok temu / Piotrx
 
Tak właśnie działa diabeł
ponad 1 rok temu / Jan
 
Ten list na pewno fałszywy?
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Pozwać za fejk njusa.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Biskupi wypowiedzieli się w sprawie dewiacji i demoralizacji w liście z 13 marca 2019 roku: https://episkopat.pl/stanowisko-konferencji-episkopatu-polski-w-sprawie-tak-zwanej-karty-lgbt/
ponad 1 rok temu / Obywatel
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.