DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Małżeństwa dla homoseksualistów – to nasza przyszłość pod rządami Koalicji Europejskiej?

Małżeństwa dla homoseksualistów – to nasza przyszłość pod rządami Koalicji Europejskiej?
fot. Twitter

Przedstawiciele partii należących do Koalicji Europejskiej nie ukrywają swojego poparcia dla legalizacji związków homoseksualnych czy adopcji przez nie dzieci. Na sobotnim marszu poparcia dla KE uczestnicy nieśli transparenty, domagające się przywilejów dla homoseksualistów.

 

Podczas marszu poparcia dla KE wybrzmiały przemówienia jej liderów. Postkomuniści, tacy jak Aleksander Kwaśniewski stanęli ramię w ramię z politykami odwołującymi się – w elemencie biograficznym – do korzeni antykomunistycznych, czyli Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny czy Bronisława Komorowskiego.

 

Największym medialnym wydarzeniem było oczywiście wystąpienie Donalda Tuska, który wezwał do głosowania na Koalicję Europejską w zbliżających się wyborach. Oczywiście przemówienie przewodniczącego Rady Europejskiej, choć nie wniosło niczego twórczego do prowadzonej kampanii, oglądane jest w programach informacyjnych na wszystkie strony. Mądrzy profesorowie i tzw. analitycy kiwają z uznaniem głowami, notują słowo po słowie, zastanawiając się, która wypowiedź może być najbardziej znacząca dla wyników wyborów. I jakoś niczego wyjątkowego nie mogą odkryć.

 

 

Znaczące natomiast wydaje się to, kto stanowi zaplecze polityczne Koalicji Europejskiej. W tle, na zdjęciach za maszerującym Donaldem Tuskiem, można zobaczyć wielki transparent, na którym uczestnicy wypisali hasła wzywające do zalegalizowania małżeństw homoseksualnych oraz adopcji przez nie dzieci.

 

I chyba ta fotografia jest najlepszym podsumowaniem kierunku, w jakim zaprowadzi nas ewentualny sukces Koalicji Europejskiej w wyborach europarlamentarnych a później – być może – również parlamentarnych.

 

 

Źródło: tvn24.pl

ged


DATA: 2019-05-18 15:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Michal. Uchowaj Panie Boże od takiego mariażu! Konszachty z sutenerami kończą się "pracą" pod latarnią. Zawsze! Tyle straconych lat, tyle rozczarowań a ten swoje, jak grochem o ścianę. "Polak po szkodzie nowe przysłowie sobie kupił..." Tak? Co te Parobki muszą jeszcze zrobić, żeby Was rozumu nauczyć? Nawet nie chcę zgadywać...
ponad 1 rok temu / agricola
 
Schetyna schodzi na 2. Plan w tej szaradzie? Bo przyjechal Tusk? Zrobil cala robote i oddaje teren Tuskowi? To dziwne.
ponad 1 rok temu / CH
 
[email protected] Jak masz problemy to idź do lekarza, a nie zadawaj głupich pytań.
ponad 1 rok temu / DNA
 
Jeśli PiS nie dogada się z Konfederacją i nie przestanie stosować ubeckich metod a co za tym idzie odda władze KE to będziemy musieli wychodzić na ulice i manifestować nasze przywiązanie do prawdziwego modelu rodziny. Po prostu będzie to czas kiedy PiS będzie musiał wrócił do propolskiej narracji i podjąć poważne działania przeciwko tym procesom którym obecnie nie ośmiela się przeciwstawiać z powodu poprawności politycznej. To jedyna droga do zjednoczenia prawicy z centralnym PiS, który zapomniał zupełnie dlaczego ludzie go wybrali. Z tej przyczyny obojętnie od wyników wyborów jestem dobrej myśli - wiara, naród i honor są najważniejsze, a obecna polityka kłamstw i obłudy rządzących prowadzi do totalnej destrukcji. Być może Polska potrzebuje zjednoczenia właśnie w ciężkich przejściach, być może PiS potrzebuje nauczki.
ponad 1 rok temu / Michal
 
@ala wilk Ty nie patrz na zachód,ty nie patrz na Rosję.Ty pilnuj swojego kraju i tego by dobro przezwyciężyło zło,by szatan nie miał nic do gadania.Tu masz pole do popisu,tu jest miejsce twoich potomków i ich prawo do normalnego życia i wychowywania dzieci,tu są groby twoich przodków i tu twoim obowiązkiem jest zachować moralny porządek.Dla przyszłych pokoleń.
ponad 1 rok temu / rgt
 
Zachód zły a Rosja gdzie wykonuje się milion aborcji rocznie dobra?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.