DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To przestroga dla polskich biskupów. Gdyby biskupi Malty nie zaakceptowali AL(wszyscy będą zbawieni) dziś nie mieliby problemów z legalizacją pedofilii. Sami się prosili.
ponad 2 lata temu / look
 
Nie rozumiem, dlaczego wszystkie strony debaty mówią o "legalizacji małżeństw homoseksualnych". One nie są nielegalene, ale po prostu ich nie ma. Powinno się raczej użyć terminu "rozszerzenie definicji małżeństwa o pary (a może nie tylko pary) jednopłciowe".
ponad 2 lata temu / Cogito
 
To kobiety są uważane za bardziej emocjonalne. Reszty nie będę nawet komentował, bo bez sensu się powtarzasz i kłamiesz.
ponad 2 lata temu / Postępowiec
 
yyyy - to na Malcie jest Kościół Katolicki? Sarkazm i ironia. Wiem. Poza tym + (Postępowiec znów się nam "obiawia" czy to nie ten co pisze, że mężczyzna (czyli on sam) zajęty jest seksem 24/7? Albo nie wie, że w 30% związków lesbijskich dochodzi do przemocy fizycznej (czyli dużo więcej niż w heteroseksualnych)? Czy to w końcu nie to samo dziecko, które uważa, że mężczyźnie (tudzież psy, koty, konie etc) są pozbawieni zupełnie emocji, a testosteron właśnie to powoduje? (testosteron wzmacnia emocje proszę dziecka).
ponad 2 lata temu / Stroke
 
Natomiast maltańskim biskupom i nie tylko należy przypomnieć, że dobro dzieci zaczyna się od tego, by ich nie zabijać, czy też jak to się dziś ładnie mówi nie abortować i nie eutanazjować. Poza tym dzieci należy mieć dopiero po ślubie i pod żadnym pozorem się nie rozwodzić. Dziecko potrzebuje mamy i taty i to jednocześnie, a nie partnera mamy czy taty. Rozwody trzeba napiętnować a nie pochwalać i dopuszczać do komunii. I zamiast seksu w szkole może więcej matematyki, historii, geografii.
ponad 2 lata temu / Alek
 
@Postępowiec Znany radziecki dowcip kończy się stwierdzeniem: po urwaniu sześciu nóg mrówka traci słuch. Rekomenduję odnalezienie go. Bo tekst Pana jest pełen tego typu stwierdzeń. Gdy słyszymy, że jest przemoc w rodzinie, to po dokładnym przyjrzeniu się widać, że to żadna rodzina lecz konkubinat, a na postępowym zachodzie szczególnie przemocą , okrucieństwemwyróżniają się "domy" sodomickie. A o najstraszniejszej formie przemocy domowej, aborcji czyli przemocy wobec dzieci i antykoncepcji, czyli przemocy wobec kobiet, żaden postępowy nawet się nie zająknie. Co do rozwodów to na postępowym zachodzie jest jeszcze gorzej. Dlaczego? Bo trwałość rodziny gwarantuje nie papier z usc tylko wiara katolicka, a tej coraz mniej. Jak razem chodzą do kościoła, to rozwodzi się tylko co 80 małżeństwo, a jak jeszcze codziennie razem się modlą, to tylko co dwutysięczne. Czyli im pobożniejsze małżeństwo tym trwalsze. należy pamiętać, że ii wojnę światową rozpętali Niemcy, sodomią ogarnięci.
ponad 2 lata temu / Alek
 
@Postępowiec - brawo dla Pana ;) W końcu na tym portalu zawitał głos rozsądku wśród rozhisteryzowanego tłumu wieszczącego upadek cywilizacji i inne takie.
ponad 2 lata temu / Ceslaus
 
Hiszpania, Irlandia, Malta... dokładnie taki sam "Blitzkrieg" był planowany w Polsce. Na szczęście nasza Królowa nad nami czuwa.
ponad 2 lata temu / abc
 
No tak. Związki homoseksualne są złe, a nienawiść spoko. Pamiętam, jakie były zachwyty pod artykułem o tym, że mężczyźni wstępują do wojska i będą uczyć się zabijać. Przez tyle wieków pozwalaliście, żeby rodzice wybierali partnera dziecku. Wy już lepiej się nie wypowiadajcie na temat małżeństw. chłopak - dziewczyna - normalna rodzina, a co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Do tego heteroseksualne gwałty, zdrady, przemoc domowa, przedmiotowe traktowanie.
ponad 2 lata temu / Postępowiec
 
Stanowczo ale nie za głośno, bo jeszcze ktoś usłyszy i co wtedy?
ponad 2 lata temu / OneDollar
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.