Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Maj ’68, sex w Kościele i serial „Przyjaciele”


Dlaczego Kościół naucza o seksie inaczej niż „autorytety tego świata”? Dokąd zaprowadziła Kościół i świat rewolucja seksualna roku 1968? I co wspólnego z tym wszystkim ma serial „Przyjaciele”? Krystian Kratiuk przedstawia kolejny odcinek programu „Ja, katolik”.


DATA: 2018-06-05 08:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego Kościół naucza o seksie ..w ogóle skoro teoretycznie kler nie powinien mieć w tym temacie żadnej wiedzy poza teoretyczną a to za mało żeby sie wypowiadać
ponad 1 rok temu / :)
 
Na marginesie i poza tematem: JA CHCĘ TAKI KUBEK!!! Gdzie można go kupić?
ponad 1 rok temu / Migg
 
Wydarzenia we Francji w maju 1968 r., były początkiem fali zamieszek, która przetoczyła się przez m.in. Wiedeń, Londyn, Rzym, Waszyngton, Sztokholm, Berlin, Madryt, Mexico City, Montevideo. Jeden z przywódców tego, co się działo w Paryżu, niejaki Geimar: "Najważniejszą sprawą, której nauczyliśmy się 2 maja to było to, że można osiągnąć nowy typ społeczeństwa, który nie jest taki, w którym żyjemy i nie jest jak w 'gułagu'. ". Jeden z liderów tych wydarzeń, Cohn-Bendit przyznał całkiem otwarcie, gdy 6 maja wyszedł z posiedzenia rady dyscyplinarnej, razem ze swoimi kamratami: "Zabawiliśmy się nieźle!". Prefekt policji Paryża: "Informator oświadczył mi, że nie może odkryć pochodzenia nielegalnych funduszy przeznaczonych dla ekstremistów. Według Maurice Grimaud pieniądze pochodziły z USA, Chin i niektórych krajów Ameryki Południowej." wg: Juan Antonio Cervera, "Pajęczyna władzy" (przekład z języka hiszpańskiego: Florian Szary, Wydawnictwo NORTOM, Wrocław 2015)
ponad 1 rok temu / here & there
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.