DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Aborcja to morderstwo ze szczególnymn okrucieństwem.
3 miesiące temu / Pr
 
Wyje diabeł i ciągnie za wszystkie sznurki swoich marionetek. Różaniec w dłoń i szykujmy się na wściekły atak wszelkiego typu diabelstwa.
3 miesiące temu / Polka
 
Ależ piękne wycie na lewicy. A przecież tak po prawdzie, ta ich cała chęć możliwości decydowania kobiet o własnym ciele to po prostu promowanie możliwości do bezkarnego sypiania z kim popadnie i w razie wpadki możliwości zamordowania dziecka. Niech lewica nie bredzi, że chodzi im o kilka przypadków rocznie w sytuacjach gwałtu czy kilkaset w przypadku dzieci chorych, które nota bene w wielu przypadkach okazują się zupełnie zdrowe i to powinno dać do myślenia. Może zamiast mordować dzieci, to niech ci świetnie edukatorzy od seksu wyjaśnią rozwrzeszczanym feministkom, że wystarczy nie współżyć niczym zwierze, żeby nie być w ciąży a jak już tak bardzo tego pragną, to niech okaleczają się same i biorą to na swoje sumienie usuwając drogi rodne zamiast mordować dzieci - weźcie w końcu odpowiedzialność za cokolwiek na siebie lewusy.
3 miesiące temu / Akwin
 
portal uniemożliwia dyskusje ,blokuje wpisy bez powodu ,obiektywne i kulturalnie napisane
3 miesiące temu / hm
 
już dużo wcześniej należało stanowczo reagować choćby wydalając stąd niektórych ambasadorów, a nie ustawiać się w charakterze chłopca do bicia. Myślę, że istnieją odpowiednie narzędzia perswazji aby przystopować zapędy tej plugawej międzynarodówki.
3 miesiące temu / tak tylko
 
Nareszcie policja rozpedzila tych prowodyrow od zamieszek.Polska jest teraz przykładem dla całego swiata i nie ma się czego wstydzic chyba tyko ze Polacy zmadrzeli.A te glupie gąski nie pojmuja ze to tylko przyniesie większą odpowiedzialnosc mężczyzn.Cieszmy się z kazdego uratowanego dziecka.
3 miesiące temu / ula
 
Do hm to nie jest rozwiązanie siłowe to jest stwierdzenie czy zgodnie z konstytucja aborcja eugeniczna jest dopuszczalna . Dopiero co siłowo walczono o prawo do życia norek czy tu miał pan wątpliwości?
3 miesiące temu / Teresa
 
ciekawe że ataki pochodzą od jednej nacji!
3 miesiące temu / ano
 
Teraz dopiero rozpocznie się jazgot krajowego i zachodniego lewactwa w tym amerykańskiego; trzeba to " wziąść na klatę " - jak mawiał niesympatyczny jegomość - i przetrwać; ani kroku do tyłu!
3 miesiące temu / t
 
Te wszystkie zaciekłe ataki na decyzję TK, tylko utwierdzają jak wielką wagę w podążaniu do dobra ma walka z aborcją. CHWAŁA PANU za ten piękny CUD!
3 miesiące temu / Marlena
 
"A kto wytrwa do konca będzie zbawiony". Kto powiedzial, że będzie łatwo.
3 miesiące temu / Second
 
czy rozwiązanie siłowe to sukces?
3 miesiące temu / hm
 
Tego nie da się czytać na trzeźwo. Niemniej pokazuje skale pętania
3 miesiące temu / WojtekP
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.