DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Magazyn „Polonia Christiana” ostrzega: homoaktywiści chcą naszych dzieci!

Magazyn „Polonia Christiana” ostrzega: homoaktywiści chcą naszych dzieci!

Homoaktywiści chcą naszych dzieci! – ostrzegają publicyści magazynu „Polonia Christiana” w jego najnowszym – nomen omen sześćdziesiątym ósmym – wydaniu. I nie jest to alarm w najmniejszym stopniu przesadzony, o czym świadczy podpisanie przez prezydenta miasta Warszawy tak zwanej karty LGBT+. Z Zachodu płynie ku Polsce rynsztokowa fala systemowej demoralizacji, wręcz genitalizacji najmłodszego pokolenia, wsparta frontalnym atakiem za pomocą stworzonego na ten cel narzędzia – mitycznej „mowy nienawiści”. Ową przerażającą agendę demaskujemy w temacie głównym najnowszego numeru, zatytułowanym Uwaga! LGBT+…

 

Pokrewne aspekty zagadnienia poruszają również Jakub Majewski, który śledzi tropy homoseksualne w produkcjach Disneya, oraz Kinga Wenklar przynaglająca rodziców do jeszcze głębszego zaangażowania się w ochronę duchowej integralności ich dzieci.

 

Ponadto z numerze jak zwykle sprawy, o których inni milczą bądź mówią półgębkiem. Tak więc, Jerzy Wolak opisuje przebudzenie katolickiego ruchu oporu przeciwko procesowi strukturalnego procesu samozniszczenia Kościoła, Krystian Kratiuk zapowiada nowy synod biskupów na temat… likwidacji celibatu, a Agnieszka Stelmach pyta, kto zapłaci za żydowskie roszczenia wobec Polaków.

 

Na naszych oczach wykuwa się zupełnie nowy kształt świata – daleki od tego, który znaliśmy do tej pory. Zjawisko analizują: Krzysztof Gędłek prorokujący nową rewolucję – elektronicznego gadżetu, który może wprowadzić totalitaryzm, o jakim nie śniło się Hitlerowi i Stalinowi, Orwellowi i Huxleyowi – czego początki dostrzega Jakub Majewski w chińskiej metodzie kontroli społeczeństwa za pomocą tak zwanego „kredytu społecznego”. A jednocześnie – czego rzeczowo dowodzi Andrzej Pilipiuk – na nowo rozkwita handel… ludźmi.

 

Koniecznie też należy zwrócić uwagę na głos biskupa pomocniczego kazachskiej archidiecezji Astana  Athanasiusa Schneidera, który ponad wszelką wątpliwość – wbrew insynuacjom z wysokich szczebli hierarchii – precyzuje odwieczne stanowisko na temat wyjątkowej roli i misji religii katolickiej w Bożym planie zbawienia.

 

Nowy numer magazynu Polonia Christiana już w sprzedaży!

 

Zwolenników tradycyjnego, drukowanego wydania zapraszamy do zamawiania najnowszego numeru pisma na stronach Księgarni Polonia Christiana lub też do zaprenumerowania go dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby, co można uczynić pod linkiem pch24.pl/pismo,prenumerata, a także w formie ebooka, za pośrednictwem serwisu ePCh24.pl.

DATA: 2019-05-09 07:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Antychryst rządzi światem. Tylko Maryja może nas uratować.
ponad 1 rok temu / GOŚĆ
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.