DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Swoje dzieci pozabijali i cudzymi chca rzadzic .bydlaki
3 miesiące temu / Monika
 
To jest zmuszanie do laicyzmu siłą . Likwidacja niezależnych placówek, aby broń Boże nikt się nie dowiedział o istnieniu religii i przypadkiem nie doszedł do poznania Boga, co by automatycznie spowodowało że taki człowiek stałby się wolny i zacząłby walczyć o swoje podstawowe prawa . Bo nikt nie powie że Macron jest stwórcą i że on stworzyl świat, dał człowiekowi wolną wolę rozum, życie itd...
3 miesiące temu / Anonim
 
@ZBIGNIEW: ale chyba zdajesz sobie sprawę, że nauczanie zdalne nie ma nic wspólnego z nauczaniem domowym. A co do tego drugiego, nie słyszałam, żeby w planie był zakaz. Ktoś coś wie?
3 miesiące temu / Margeritta
 
Na pyt. dziennikarza odwlolujacego sie do niepokoju rodzicow "innych religii niz islam" wiadomo, ze chodzilo o katolikow, Macron odp., ze ci z pewnoscia znajda to co im odpowiada w calym wachlarzu szkol francuskich: prywatnych Z KONTRAKTEM czy tych BEZ. Tyle, ze zastanawiam sie jak on zabroni ostentacyjnych znakow religijnych w tych drugich?? Skonczy sie kiedys ich zamknieciem i tyle :
3 miesiące temu / Lucie
 
Do końca kadencji PiS także w czeciejerpe. Edukacja domowa jest groźna dla władzy bo dzieci z ED nie mają wypranych mózgów, nie są klonami. To wielkie zagrożenie dla władzy.
3 miesiące temu / Narysuj
 
@asdf - skoro zadajesz takie pytanie, to oznacza, że nie masz bladego pojęcia na ten temat. Może zamiast tracić czas na pisanie jałowych komentarzy, to pogłębisz nieco swoją wiedzę biorąc się za lekturę tekstów źródłowych i solidnych opracowań?
3 miesiące temu / Akwin
 
Makron wprowadza komunizm. Jak się Francuzi nie obudzą i nie wściekną będą mieli komunizm w wydaniu gorszym niż Europa Środkowa.
3 miesiące temu / aaa!
 
To tylko takie gadanie. Nie chodzi o islamistów, tylko o katolików. Prędzej czy później także i w Polsce odbiorą nam tę ostatnią szansę na uratowanie wychowania katolickiego, czyli edukację domową.
3 miesiące temu / Ireneusz
 
@Asdf- naiwny czy prowokator? Nie uczy sie w " radykalnych" katolickich szkołach tego co w muzułmanskich-,zeby dostac sie do raju to trzeba wysadzic niewiernych w powietrze dżihad
3 miesiące temu / Lustro
 
wielkość Prezydenta Francji jest wielka ,król Francji sprzedał Luizjanę gdy eskimoscy handlarze podnieśli ceny za ,,maszyny biologiczno ludzkie czarne,, Jak wojna francuzów w Indochinach, co to póżniej amerykance przegrali/ za sprawą f /we Wietnamie
3 miesiące temu / szpulas11
 
@asdf Jak mówił Richard Dawkins czołowy ateista na tym, że chrześcijanie póki co nie ucinają głów i nie wysadzają bomb w miejscach publicznych. @Rex Muzułmanie zaś twierdzą, że to są objawienia samego Boga, które przekazał prorokowi Mahometowi przez anioła Gabriela. @K. Państwo nie chce oddać dzieci walkowerem na wychowanie i edukację. Musi je wychować po swojemu i wtłaczać do głowy swoje idee, aby ukształtować człowieka na wzór, który chce osiągnąć. Czego nie rozumiesz? Jak państwo nie wychowa i nie wyedukuje po swojemu to zrobi to: rodzic, związek wyznaniowy lub inna organizacja, a ta może zrobić to niekoniecznie po linii jaką chce państwo. Tak było za II RP, PRLu, Stalina, Hitlera czy generała Franco. Czego nie rozumiesz? I tu chodzi o to samo.
3 miesiące temu / trooper
 
Państwa od dawna wykraczają poza swoje funkcje.
3 miesiące temu / K.
 
@Asdf .Różnica polega na tym że katolicyzm pochodzi od Boga prawdziwego Jerusalem Chrystusa a islam od diabła.
3 miesiące temu / Rex
 
Masonska dyktatura nad ludzkością! Tylko ich fizyczna eliminacja oczyści Ziemię!
3 miesiące temu / Jac61
 
To masoni chcą następnego lockdownu czy chcą trzymać dzieci z dała od domu, bo jedno wyklucza drugie....A może walec ma wahadłowo ludziom po czaszkach jeździć - tam i z powrotem
3 miesiące temu / Ciekawa
 
Robespierre 2.0? Czy gilotyny są już odkurzane?
3 miesiące temu / Grzegorz
 
Żeby Kaczyński nie wpadł na taką "Piątke dla dzieci..."
3 miesiące temu / Pio
 
Na czym miałaby polegać rzekoma różnica między radykalizmem islamskim i katolickim?
3 miesiące temu / Asdf
 
MASON to nawet nielogiczne z tym ich alarmem wynalezionego wirusa gdzie szkoly sa zamykane na nauczanie domowe ale im chodzi o zaprogramowane satanistycznie dzieci a biorac pod uwage ze nsi msoni naleza do WIELKIEGO WSCHODU /Makron/ to zwodniczy nasz Rzad powieli ten zamysl tak zwioda jak rolnikow gornikow przedsiebiorcow polskich
3 miesiące temu / ZBIGNIEW
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.