Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Maciej Pawlicki obnaża systemowe kłamstwo o pandemii [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Słyszymy wciąż o wzroście zakażeń koronawirusem, ale liczba zgonów... spada - i to praktycznie wszędzie, w Polsce i na świecie. Co zatem z tak szumnie zapowiadaną drugą falą? Czy czeka nas kolejny lockdown? I dlaczego rząd naszego kraju - podobnie jak rządy innych państw - nie podaje rzetelnych statystyk dotyczących choroby Covid? O tym wszystkim mówił Maciej Pawlicki w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"... ale ta reakcja, która na początku była usprawiedliwiona bo wszyscy żeśmy się bali, że to będzie bardzo niebezpieczne". Co znaczy: "wszyscy żeśmy się bali"? Jacy wszyscy? Byli tacy co od początku mówili, że to jedna wielka ściema tak jak np. moja Ukochana żona. Z ptasią grypą się nie udało, ze świńską też, to teraz zaangażowano o wiele więcej środków i w końcu się udało. Historia niczego nie uczy? Trzeba było też trochę otworzyć oczy, zastanowić się, zadać pytania, też poszukać w internecie i natknąć się np. na dr Wodarga, dr Jaśkowskiego. To co w marcu mówił dr Jaśkowski teraz dokładnie to samo mówił Robert Kennedy 30.08. w Berlinie. Niestety jeszcze raz z przykrością muszę stwierdzić, że cała ta pseudopandemia obnażyła miałkość intelektualną polskiego, niby to niezależnego dziennikarstwa i publicystyki. Tu trzeba przyznać, chyba wszyscy oni dali się nabrać, a większość z nich dalej tkwi sobie w tym matriksie, albo dobrze im płacą za milczenie.
1 miesiąc temu / TOM 12
 
@star wars, też tak myślę i to mnie napawa nadzieją. Przyjdzie nasz Pan i wniwecz obroci wszelkie zło. Tego się trzymajmy, bo nadziei stracić nie możemy. Zło sobie podskakuje i chelpi się niby triumfem, ale to tylko złudne pozory. Pan Jezus powiedział :Jam zwyciężył świat. To On jest Zwycięzca wraz z Maryją.
1 miesiąc temu / Malgo
 
Jeżeli osoba, która dała się już ?złapać? sanepidowi raz na pozytytywny wynik testu, to ponowny pozytywny wynik jest uznawany jako nowe zakażenie? Znam przypadek człowieka, który miał 3 pozytywne i trzy negatywne. Czyli pewnie 3krotnie umieszczony w statystyce... Druga kwestia to czy nie czas się zająć Panem Pinkasem, jego majątkiem może rodziny i wszechmogącym sanepidem, którego urzędnicy robią co chcą?
1 miesiąc temu / Statystyk
 
pan redaktor Pawlicki jest był? blisko wyborców PiS, dlaczego doły PiS milczą, działacze łyknęli bajkę o pandemii, naprawdę? wszyscy chętnie za chwilę podwiną sobie i dzieciom koszulę by zaaplikować eksperymentalną szczepionkę?!
1 miesiąc temu / mm
 
To co powiedział Pan Pawlicki przekazywanie informacji jest tutaj kluczowe. Organizujcie się w małych grupach i przekazujcie informacje sobie i osobom zaprogramowanym przez TV. Jest teraz czas na działanie ... dla dobra naszego i naszych rodzin dla dobra przyszłości
1 miesiąc temu / Paweł
 
lockdown nie jest po to,żeby pokonać koronawirusa ale po to,żeby odebrać nam własność i ograniczyć wolność do minimum.Ale do końca ten plan nie będzie zrealizowany,bo przyjdzie Pan i wszystko zakończy happy endem ,choć nie dla wszystkich to będzie happy end ale raczej the end complete...
1 miesiąc temu / star wars
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.