Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Łupaszka. Pogrzeb spóźniony 65 lat


Na swój godny pogrzeb, zamordowany przez służby komunistycznego aparatu bezpieczeństwa Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka”, musiał czekać aż 65 lat. O tym dlaczego aż tak długo, opowiada redaktor naczelny kwartalnika „Wyklęci” Kajetan Rajski.

 

Materiał video powstał w związku z pogrzebem „Łupaszki”.

 

 


DATA: 2018-02-08 08:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

CHWAŁA BOHATEROM!!!!!!!!!!
ponad 3 lata temu / anka
 
bp Guzdek, który odprawił pogrzeb Jaruzelskiego w Katedrze WP dostał szlify generalskie. Dziś mjr Łupaszka. Pojednanie z agentem kgb Cyrylem. Brak lustracji Episkopatu. Zapytajmy się gdzie jest ks. Małkowski i Międlar, a gdzie tzw ks. Sowa. To droga do nikąd czyli kolos na glinianych nogach. Pora ratować naszą wiarę i nasze dzieci. A majorowi wieczna chwała.
ponad 3 lata temu / io
 
Cześć i chwała bohaterom.
ponad 3 lata temu / nebraska
 
Czy wiadomo może czy jakaś telewizja będzie transmitować może te uroczystości pogrzebowe 24 kwietnia ???
ponad 3 lata temu / Bodek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.