Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy
Św. Kosmy i Damiana
 
 
 
 

Łupaszka. Pogrzeb spóźniony 65 lat


Na swój godny pogrzeb, zamordowany przez służby komunistycznego aparatu bezpieczeństwa Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka”, musiał czekać aż 65 lat. O tym dlaczego aż tak długo, opowiada redaktor naczelny kwartalnika „Wyklęci” Kajetan Rajski.

 

Materiał video powstał w związku z pogrzebem „Łupaszki”.

 

 


DATA: 2018-02-08 08:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

CHWAŁA BOHATEROM!!!!!!!!!!
ponad 4 lata temu / anka
 
bp Guzdek, który odprawił pogrzeb Jaruzelskiego w Katedrze WP dostał szlify generalskie. Dziś mjr Łupaszka. Pojednanie z agentem kgb Cyrylem. Brak lustracji Episkopatu. Zapytajmy się gdzie jest ks. Małkowski i Międlar, a gdzie tzw ks. Sowa. To droga do nikąd czyli kolos na glinianych nogach. Pora ratować naszą wiarę i nasze dzieci. A majorowi wieczna chwała.
ponad 4 lata temu / io
 
Cześć i chwała bohaterom.
ponad 4 lata temu / nebraska
 
Czy wiadomo może czy jakaś telewizja będzie transmitować może te uroczystości pogrzebowe 24 kwietnia ???
ponad 4 lata temu / Bodek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.