Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   LUTY   2020 r.

Św. Roman, opat
 
 
 
 

Łukasz Karpiel: nie czekaj na lepszą okazję. Wyrusz na pielgrzymkę!


Odtwórz w YouTube
 

Sierpień w polskiej tradycji jest miesiącem pielgrzymowania. Tysiące wiernych decyduje się na ten trud, nie tylko po to, by zanieść do stóp Matki Bożej swoje troski, ale i podziękować Jej za wyproszone u Syna łaski. Zadbajmy, by ten wyjątkowy czas był odnową dla naszego ducha. Dobra lektura duchowa na pewno będzie tu pomocna. A taką zawsze znajdą Państwo na PCh24.pl.


DATA: 2019-08-09 07:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Można pielgrzymować piechotą , intelektualnie albo duchowo. Ważne aby nie zgubić DROGI do Pana Boga i trwać nie w jakimś >kościele< ale w Jednym , Świętym , Katolickim Kościele. Poznawać jego historię i odwieczną NAUKĘ ABY NIE DAĆ SIĘ ZWIEŚĆ i UWIEŚĆ modernistycznym pasterzom grającym na gitarach - śpiewającym miłe dla ucha piosenki.
ponad 1 rok temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.