DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

„Los Indyjskich Pariasów”. Zapraszamy na spotkanie z siostrą Michaelą Pawlik

„Los Indyjskich Pariasów”. Zapraszamy na spotkanie z siostrą Michaelą Pawlik
Siostra Michaela Pawlik, fot. printscreen YouTube

W sobotę 22 czerwca w Izabelinie koło Warszawy odbędzie się spotkanie z siostrą Michaelą Pawlik. Przyczynkiem do tego jest promocja najnowszej książki misjonarki, która od wielu lat zajmuje się duchowością Orientu i zagrożeniami płynącymi z religii Wschodu.

 

„Los Indyjskich Pariasów” – to temat przewodni spotkania z siostrą Michaelą Pawlik, podczas którego będzie miała miejsce promocja jej biograficznej książki. Misjonarka przez wiele lat mieszkała w krajach dalekiego Wschodu, gdzie poznała specyfikę religii Orientu. Wielokrotnie w swoich książkach i wykładach mówiła o zagrożeniach płynących z duchowości Wschodu.

 

Spotkanie z siostrą Michaelą Pawlik zaplanowano na 22 czerwca br. w Centrum Kultury Izabelin, znajdującym się nieopodal Warszawy. Wykład prelegentki rozpocznie się o godzinie 17.00.

 

Przypomnijmy, że od wielu lat siostra Michaela Pawlik dzieli się swoją wiedzą i pomaga rodzinom, których członkowie uwikłali się w sekty, także te nawiązujące do duchowości Wschodu. Misjonarka jest autorką książek, publicystką i gościem programów telewizyjnych oraz audycji radiowych. Podczas spotkań przybliża wiedzę na temat Orientu, jogi oraz szeroko pojętej duchowości Wschodu. W przeszłości prowadziła zajęcia na Akademii Teologii Katolickiej oraz na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 

WMa


DATA: 2019-06-24 07:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niestety, Siostra uległa wypadkowi i nie mogła być na spotkaniu. Siostrę Michaelę zastąpiła jej rodzona siostra Aleksandra. Jeśli chodzi o pariasów, to w kręgach dyplomatycznych za pariasów Europy uważa się Słowian.
6 miesięcy temu / Ryś
 
A czym się różnił los indyjskich pariasów od tych europejskich. Czy europejskim nie wmawia się, że hierarchia jest dobra i, że jest z Bożej Woli, że mają być posłuszni i taki ich los i nie mają się prawa nawet skarżyć i źle go oceniać, a nawet nie mogą walczyć o swoje prawa? Czy tutaj jest inaczej?
7 miesięcy temu / tropper
 
Na pewno "Los Indyjskich Pariasów? jest ciekawa książką jednakże o wiele CIEKAWSZY BYŁBY wywiad PCH z s. M. Pawlik na temat "pariasów" tzn. ludzi napiętnowanych za swoją tradycyjna wiarę i miłość do Boga - w zreformowanym Kościele posoborowym. Jak wiadomo takie osoby duchowne są szykanowane i wysyłane w odległe miejsca. Ciekawe jest to CO MYŚLI s. MICHAELA o stanie dzisiejszego Kościoła i ewoluującej teologii. Każdy naród ma swoich "pariasów" dlatego myślmy o tym co jest blisko i na co mamy wpływ. Solidaryzujmy się z WYKLUCZONYMI przez reformy kościelne.
7 miesięcy temu / iskierka
 
Słuchac wykładu, wielkiej wiedzy to uczta duchowa. Wykład Ks. Prof. Tadeusza Guza i Siostry Michaeli Pawlik w Krakowie -dzięki pch24.pl- otworzył nam oczy i przestawił na właściwe tory. Wielkie dzięki!
7 miesięcy temu / Andrzej
 
Siostra Michaela ma ogromną wiedzę i doświadczenie z Indii, szkoda, że nie będe mógł uczestniczyć.
7 miesięcy temu / rcedwsq
 
Ciekawe spotkanie. Super prelegentka.
7 miesięcy temu / a;
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.