DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2018 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

Londyn: rozpędzony samochód wjechał w tłum muzułmanów wychodzących z meczetu

Londyn: rozpędzony samochód wjechał w tłum muzułmanów wychodzących z meczetu
źródło: twitter.com

„Potencjalny zamach terrorystyczny”, tak władze Wielkie Brytanii nazwały zdarzenie do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Londynie. Samochód dostawczy kierowany przez 48-latka wjechał w tłum ludzi zebranych przed meczetem w wyniku czego jedna osoba zginęła a 8 zostało rannych.

 

W komunikacie przekazanym przez brytyjskie służby ratunkowe poinformowano, że 15 minut po północy odebrano pierwszy telefon z informacjami o zdarzeniu. Rozpędzony samochód wjechał w tłum składający się w zdecydowanej większości z muzułmanów, którzy wychodzili z wieczornej modlitwy w meczecie przy Seven Sisters Road w Finsbury Park.

 

Służby mundurowe zdementowały jednocześnie pojawiające się w internecie informacje o „trzech napastnikach” oraz ataku nożownika na ludzi znajdujących się w tłumie po wjechaniu w niego pojazdu.

 

Poinformowano również, że sprawca, 48-latek, został aresztowany i przewieziony do szpitala. Jeszcze w poniedziałek ma on być przesłuchany i poddany badaniom psychiatrycznym.

 


Źródło: wprost.pl

TK


DATA: 2017-06-19 08:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

SZWAGIER to jest wojna na której z wrogiem walczy wszystkimi dostępnymi środkami.
11 miesięcy temu / Tomasz
 
ciekawie spojrzał na to co się dzieje, tzn. z obecną wędrówką ludów ku Europie, pan Stanisław Michalkiewicz i wyłożył to w artykule w najnowszym numerze "Najwyższego Czasu"; może to być, bo wszystko się zazębia co wyłożył i chyba udowodnił; ale niech ocenią to czytelnicy tegoż artykułu;
11 miesięcy temu / JARO
 
Oczywiście władze mogą wprowadzać coraz większy zamordyzm, jednak to dalej nie rozwiązuje problemu (nie mogą kontrolować wszystkich i wszystko przez cały czas), jedynie pomaga częściowo ograniczyć skutki w postaci zamachów czy starć, a wcześniej czy później problem i tak wypłynie na powierzchnię i wybuchnie ze zdwojoną siłą. Wtedy to dopiero odejście od obecnego lewackiego zidiocenia będzie możliwe. Jedyna recepta na pokojową koegzystencję z muzułmanami to odgrodzenie się od nich murem i życie każdego u siebie, dlatego jestem pesymistą.
11 miesięcy temu / teść
 
(jakże prawdziwe jest powiedzenie, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum). Odpowiedzią mas na ucisk elit czy innych nacji był i jest bunt I obawiam się, że w tym przypadku nie jest inaczej i nie jest to żadna ?zadyma?, ale początek drogi na końcu której jest po prostu wojna w Europie. Problemem są różne populacje i wizje co do kształtowania przestrzeni w której żyją. Jak już napisałem poprzednio elity nie porzucą swojej ideologii oraz muzułmanie dobrowolnie nie wrócą do siebie (w końcu zapewniamy im poziom życia wyższy niż w dziurach z których się do nas przenoszą), dlatego to będzie eskalować. To musi eskalować, bo problem jest i nie zniknie, a ?wyluzowanie, pójście pooglądać TV i napić się piwa? oznacza po prostu kapitulację i nie sądzę aby wszyscy rdzenni Europejczycy to zaakceptowali.
11 miesięcy temu / teść
 
@szwagier Muzułmanów jak najbardziej da się wyrugować z Europy - w historii były już przymusowe, masowe przesiedlenia czy migracje ludności jak w Europie po II wojnie światowej, po dekolonizacji czy przy podziale Indii w 1947, tak więc nie będzie to nic nowego. Problemem właśnie jest lewacka ideologia zatruwająca naszą cywilizację (fałszywa ideologia jest podstawą fałszywej percepcji rzeczywistości, co jest podstawą fałszywej polityki, a to z kolei kreuje problemy) która sprawia, że władze zachodnich państw używają aparatu państwowego i jego zasobów wbrew interesom rdzennych populacji. To jest właśnie największą tragedią naszej sytuacji, że to wszystko było do uniknięcia, to wszystko jest zniszczeniem zadanym samemu sobie, bo imigranci nie mogliby tak po prostu siłą zmusić nas do zaakceptowania ich kolonizacji (mamy wystarczające środki by temu przeciwdziałać), ale ideologia pcha nas w tym kierunku
11 miesięcy temu / teść
 
zapewne warto przypomnieć po raz kolejny. Masoni(sataniści) na 32 stopniu wtajemniczenia przechodzą na islam (a na 33 stopniu orzekają ,iż sami są bogami w zjednoczeniu z lucyferem. Masoneria rękami muzułmanów ,dąży usilnie do wprowadzenia NWO. "muzułmany" to tylko narzędzie w łapskach masoneri-satanistów(jak np młotek)
11 miesięcy temu / jac
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.