Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Lokalny czy globalny? O konflikcie w Górskim Karabachu mówi prof. Marek Kornat || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Czym może naprawdę skutkować konflikt Azerbejdżanu z Armenią? W programie Jaka jest prawda o wojnie na Kaukazie mówi prof. Marek Kornat.

 

 

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 11:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do porozumienia powinny dojść przedewszystkim Ormianie i Azerowie. Jest to poprostu sporny teren. Pomijając aspekty typu islam, chrześcijaństwo lub dążąc także do porozumienia w tych sprawach. Inwazja islamu to inwazja państwa islamskiego a nie Azerbejdżanu czy innych i na to nie ma zgody.
2 miesiące temu / r1
 
@Janosik. Walki miejskie nie świadczą o sile armii. Turcja moze cąłkowicie zdewastować Armenię bez interwencji w miastach. Amerykanie tez sobie nie radzą w walkach miejskich. Ale nie Turcja tam była prowodyrem. Ja widzę rękę Albionu. Amerykanie są zbyt prostaccy, a Angole mają doświadczenie w destabilizacji tamtych regionów.
3 miesiące temu / Skanderbeg
 
Myślę,że Erdogan szczując Azerów na Ormian kusi los. Oby się nie przeliczył. Tym bardziej, że wbrew temu co się powszechnie sądzi turecka armia choć liczna, w walkach jest bardzo słaba, co pokazały walki miejskie z Kurdami. Musieli mieć dziesięciokrotną, a niekiedy i dwudziestokrotną przewagę nad mizernie uzbrojonymi Kurdami, by ich pokonać.
3 miesiące temu / Janosik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.