DZIŚ JEST:   14   LISTOPADA   2019 r.

Św. Józefa Pignatellego
Św. Hipacego, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Sama oparłam się pokusie aborcji wiele lat temu. Zostałam porzucona w ciąży. W czasie projekcji filmu w mojej głowie kołatała tylko jedna myśl: Boże, dziękuję, że mnie przed tym ustrzegłeś.
2 dni temu / Gość
 
Feministki walczą o prawo do tego żeby nikt za nich nie decydował a same poprzez próby zalegalizowania prawa do aborcji chcą decydować za innego człowieka i to w sprawie najważniejszej , w sprawie być albo nie być , w sprawie życia i śmierci - otóż panie feministki to czysta HIPOKRZYJA .
3 dni temu / Hombre
 
Zgadzam się ze feministki to patologia. Z kobietami nie mają one nic wspólnego.
4 dni temu / Monia
 
Szkoda że zwierzęta są bardziej chronione niż dzieci. To nie zlepek komórek to CZŁOWIEK. BEZBRONNY CZŁOWIEK. a te brdury to usprawiedliwianie siebie i tyle. Dlaczego nikt nie protestował jak był film o Kościele, Polityce. Gdy ktoś pokazał prawdę to koli w oczy. Żałośni... Jest antykoncepcja tak dla przypomnienia a nie zabijanie i głupie usprawiedliwianie
5 dni temu / [email protected]@
 
Feministki to niezła patologia! Wstyd TO pokazywać młodzieży !
5 dni temu / Polak
 
Akurat to że zarodek jest człowiekiem nie jest kwestią poglądów, lecz elementarnej wiedzy. A poglądy w tego rodzaju sprawach mieli np. hitlerowcy, uważając że osobnicy Homo Sapiens płci męskiej bez napletka nie są ludźmi. Masz coś przeciw głoszeniu takich poglądów, czy uważasz że powinny być głoszone bez skrępowania?
6 dni temu / @Karol
 
Przeca ten film naciera same kłamstwa i manipulacje plus efekty specjalne należy walczyć z taką propagandę
6 dni temu / Ang
 
@L Dlaczego chcesz narzucać komuś swoją wiarę w dekalog i swój pogląd, że zarodek to już czlowiek ?
6 dni temu / Karol
 
Jest "Dekalog" równoznaczny z prawem naturalnym, a wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innego. To sprawy oczywiste, więc nie ma potrzeby, by ktoś decydował, co dobre, a co złe, to jasne dla każdej osoby myślącej. Jeżeli ktoś nazywa wolnością prawo do zabicia kogoś, w tym przypadku tych najbardziej bezbronnych, nie rozumie podstawowych kwestii i nie powinien się wypowiadać na ten temat, by nie rozwiać wątpliwości co do stanu swojego umysłu.
6 dni temu / L @Karol
 
1 "Prawda w oczy kole". - Przysłowia jak sentencje -mądrością narodów. 2 -"Boże wybacz, bo nie wiedzą co czynią". Z Panem Bogiem.
6 dni temu / Stanislavus
 
@Trąbolot Kto ma decydować o tym, co dobre,a co złe?
6 dni temu / Karol
 
@Karol Demokracja nie oznacza równouprawnienia dobra i zła.
7 dni temu / Trąbolot
 
Ciekawe, czy ta manifestacja była zgłoszona do magistratu łódzkiego ? Ergo, czy była zgromadzeniem legalnym ? Patrząc z drugiej strony, gdybym był na miejscu owych kobiet to pierw był pomyślał o tym, jaki wydźwięk społeczny będzie miała taka manifestacja. Jaki przyniesie pożytek dla "sprawy". Bo patrząc oczyma Kowalskiego i jego percepcją, cały ten "cyrk" wygląda bardzo niepoważnie, zarazem wskazuje wprost, że inne wartości niż "nasze", feministyczne są niedopuszczone do dyskursu społecznego. Mówiąc krótko i dosadnie "morda w kubeł"; ruki po szwam.
7 dni temu / Druh Ryszard
 
@Ryś U podstaw chrześcijaństwa leży wolny wybór, a ty chcesz komuś ten wolny wybór odebrać ? Każdy ma prawo protestować i głosić swoje poglądy, nawet, jeżeli Ty się z nimi nie zgadzasz.
7 dni temu / Karol
 
A tak walczą o wolność.
7 dni temu / pestycyda
 
Karol piszesz:"Jedni protestują, bo nie podaba im się film ,,Kler", inni protestują,bo nie podoba im się film ,,Nieplanowane", obie strony mają do tego prawo, bo żyjemy w wolnym kraju." A do czego mają prawo te dzieci w łonach?
7 dni temu / Jot
 
@ Karol Jednakowe prawo do propagowania i dobra i zła. To n ie jest wolność, tylko permisywizm i anarchia.
7 dni temu / Ryś
 
Film polecam, szczególnie dla młodzieży. Aborcja to nigdy świadomy wybór, zły najpierw doprowadzi kobietę do tego, a później przez całe życie nie pozwoli o tym zapomnieć, doprowadzi do depresji, załamań.... Zobaczcie ten film sami.
7 dni temu / Oooo
 
To jest przykład jak wygląda wolność w rozumieniu feministek.
7 dni temu / Ryś
 
Biedne kobiety. Coraz bardziej udowadniają nam, że feminizm jest synonimem głupoty.
7 dni temu / Anna
 
Uderz w stół a nożyce się odezwą - właśnie się odezwały, widac iż film jest dobry,gdyż inaczej "dziewuchy dziewuchom" by nie protestowały a w ten sposób robią niechcący promocje i reklamę - chocby dlatego trzeba koniecznie go obejrzec!
7 dni temu / t
 
A co na to abp.Ryśprzyjaciel Tygodnika POwszechnego.Czyżby przekuwał milczenie na złoto?
7 dni temu / stefan
 
Miałam nie iść na ten film, ale pójdę na przekór lewakom i dzieciobójczyniom.
7 dni temu / deklaracja
 
One chcą wyboru, nie terroru tylko że ich wybór to terror dla dzieciątek. Ich wolność jest niesprawiedliwa, inspirowana przez szatana. Jak można być tak ślepym.
7 dni temu / Adrian
 
Nie planuję oglądać tego filmu w kinie, poczekam, aż wyświetlą go w TV.
7 dni temu / Zbigniew
 
Moze ten film zmobilizuje feministki do odmawiania bez wygłupow różańca przed kinami? Az zwrocilbym na to uwage i moze bym nie obejrzal.
7 dni temu / Kinoman
 
Jedni protestują, bo nie podaba im się film ,,Kler", inni protestują,bo nie podoba im się film ,,Nieplanowane", obie strony mają do tego prawo, bo żyjemy w wolnym kraju.
7 dni temu / Karol
 
Sumienie ich boli. Lepiej niech się nawrócą i idą do spowiedzi.
7 dni temu / Adam
 
Niech się idą leczyć na głowę. Daj Panie żeby Prawda wygrała!
7 dni temu / Gosc
 
"Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona." Ciekawe która? Te "dziewuchy" protestujące będą wzięte? Jak myślicie?
7 dni temu / Jot
 
Niedługo tzw. feministki nabawią się rozstroju nerwowego jak będą tak ciągle protestować
7 dni temu / Wieś
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.