DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Lodowski: PO to obecnie przystawka Lewicy

Lodowski: PO to obecnie przystawka Lewicy
Fot. M. Włodarczyk / Forum

Platforma Obywatelska, jeśli chodzi o kościec ideowy, oderwała się całkowicie od swojego zaplecza. Staje się powoli, mimo swojej wielkości i dosyć dużego przedstawicielstwa w polskim parlamencie, przystawką Lewicy – powiedział publicysta Miłosz Lodowski.

 

 

W „Debacie Dnia” na antenie Polskiego Radia 24 kondycję drugiej siły w polskim parlamencie oceniali komentatorzy Paweł Krulikowski i Michał Lodowski.

 

- Gdyby nie błędy Lewicy czy niedoświadczenie ruchu Szymona Hołowni, PO już dawno straciłaby prymat na opozycji – uznali. W ich opinii PO „przyjęła formę głównego anty-PiS”, lecz „zapomniała wypełnić jej treścią”.

 

Lodowski dosadnie zrecenzował ugrupowanie Schetyny i Budki. Według niego, PO „już dawno przestała być potrzebna w Polsce” a jej oferta nie jest w żaden sposób adekwatna do oczekiwań naszych rodaków.

 

Gdyby nie błędy Lewicy czy niedoświadczenie ruchu Szymona Hołowni, już dawno straciłaby prymat na opozycji i drugie miejsce na scenie politycznej – podkreślił.

 

- Jest najbardziej wiarygodnym i głównym anty-PiS-em w Polsce. Zapomniano tylko tę formę napełnić treścią. To jest w tej chwili problemem, bo gdy krytyków rządu pojawia się więcej, PO nie ma w jaki sposób się wyróżnić na ich tle – stwietdził natomiast Paweł Krulikowski.

 

 

Źródło: Polskie Radio 24

RoM

 

 

 


DATA: 2020-11-30 21:07
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A nie zauważył jak dalece PiS odjechał na lewo? Myślę, że zamiast zajmować się komentowaniem partaniny ekipy rządzącej i zastanawiania się dlaczego nie rozliczyli poprzedniej ekipy rządzącej TRZEBA ZACZĄĆ PATRZEĆ DO PRZODU i już dziś budować nowe struktury, które wystawimy w przyszłych wyborach.
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
Zapomnieli rylko dodać ze mają poważnego konkurenta w byciu lewacka organizacja ze strony samego pisu
1 miesiąc temu / Trotyl
 
Wszyscy ci co przegrali swoją szansę jakoś robią się coraz bardziej lewicowi. Wygrywali obiecując coś wszystkim a przegrywali gdy tą większość oszukiwali.
1 miesiąc temu / el
 
Nie tylko: Sprzedam Polskę ? msp.gov.pl Aktualizacja: 2010-05-16 Minister skarbu PO/PSL ?Jacek Rostowski? czyli obywatel Wielkiej Brytanii ? Jan Vincent-Rostowski Rothfeld zamieścił w tygodniku ?The Economist? ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki. Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w ?The Economist?, 8-14 maja 2010 r. Kat. Smoleńska 10.04.2010r?. Nie pamiętał nic o aferze Amber Gold i 19 tysiącach oszukanych Polakach bo Europa była w ?kryzysie? Dlatego przygotowali wyprzedaż Polski i stworzenie Zielonej Wyspy bez Polaków ???
1 miesiąc temu / Patriota
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.