PRAWA STRONA INTERNETU
W OSTATNIM CZASIE WSPARCIA UDZIELILI:    MAGDALENA I TOMASZ S. - 30 ZŁ

CHRYSTUS NIE PORZUCI SWEGO KOŚCIOŁA

Dramatyczne „Świadectwo” abp. Vigano z pewnością pozostanie jednym z najważniejszych tekstów dokumentujących kryzys współczesnego Kościoła. Dotyka spraw szczególnie bolesnych i bulwersujących.
Jednym z najboleśniejszych ciosów zadawanych Kościołowi, a pochodzących z jego wnętrza, pozostaje tzw. homoherezja. Jej piewcom udało się nawet stworzyć strukturę przypominającą mafię. Nie łudźmy się: jeśli temu szokującemu zjawisku nie zostanie postawiona tama, to kolejne skandale z udziałem duchowieństwa nadal będą niszczyć nasz Kościół.
Ogromna niechęć z jaką spotkały się listy arcybiskupa Vigano oraz haniebne próby dyskredytacji tego hierarchy zmobilizowały portal PCh24.pl do przygotowania e-booka zawierającego listy abp. Vigano w tłumaczeniu na język polski. Zachęcamy do pobierania i uważnej lektury oraz do modlitwy za tego hierarchę, za papieża Franciszka, oraz za cały Kościół święty.
Ten niezwykle ważny e-book dostępny jest jedynie dla Przyjaciół i Darczyńców portalu PCh24.pl. Aby zostać jednym z nich wystarczy wesprzeć nas jakąkolwiek kwotą, za pomocą formularza znajdującego się po prawej stronie.
Nie można pozwolić, aby „Świadectwo” oraz kolejne listy autorstwa zatroskanego o stan Łodzi Piotrowej duchownego przykrył kurz zapomnienia, czego chcą ci, którym zależy, aby Kościół dalej pogrążał się w kryzysie.
Drogi czytelniku, Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie. Już od 6 lat portal PCh24.pl dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością.

WESPRZYJ NAS, ABYŚMY MOGLI
KONTYNUOWAĆ NASZĄ MISJĘ!

TAK - chcę otrzymać e-book z listami Arcybiskupa Vigano
TAK - Uważam, że misję portalu PCh24.pl trzeba dalej realizować, ponieważ broni wspólnych nam wartości. Dlatego wspieram jego działanie datkiem w wysokości:
15 zł
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
wesprzyj
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (współadministratorzy danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania wpłaty, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu z Fundacją i Stowarzyszeniem w związku z ich celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Fundacji i Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Fundację i Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie wpłaty. Fundacja jako Współadministrator jest odpowiedzialna wobec Państwa za umożliwienie wykonywania Państwa praw. Niezależnie od tego ustalenia, mogą Państwo wykonywać swoje prawa również wobec Stowarzyszenia. W takim przypadku Stowarzyszenie przekaże Państwa żądanie Współadministratorowi, który zrealizuje żądanie.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Fundacji, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Fundacji i Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
PORTAL PCH24.PL TO:
  • Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci
  • PCh TV – wywiady, wideo felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki
  • Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI