DZIŚ JEST:   12   LISTOPADA   2019 r.

Św. Jozafata Kuncewicza, męczennika
 
 
 
 

Lista sejmowych barbarzyńców

Lista sejmowych barbarzyńców

Ruch Palikota postanowił zbić kapitał polityczny na namawianiu do umożliwienia  zabijania dzieci. Przygotowano akcję atakującą posłów, którzy zachowali czyste sumienie i zagłosowali za ograniczeniem aborcji chorych dzieci. W odpowiedzi publikujemy więc listę sejmowych barbarzyńców. Zapamiętajcie Państwo te nazwiska.


W polskim Sejmie pojawiła się grupa posłów, którzy chcą zalegalizować zabijanie dzieci do 12. tygodnia ciąży. Przypominamy, kto głosował za tym barbarzyńskim projektem – są wśród nich Janusz Palikot, Wanda Nowicka, Robert Biedroń oraz inni posłowie Ruchu Palikota, a także klub SLD i kilka posłanek PO.

 

Ruch Palikota, poparty głosami posłów Sojuszu Lewicy Demokratycznej próbował wprowadzić do polskiego prawa przepis, dopuszczający aborcję na życzenie. Umożliwiałby on matkom zabijanie ich dzieci do 3. miesiąca ciąży. Co więcej, posłowie wspomnianych partii chcieli, by po 3. miesiącu życia dziecka poczętego, matka nadal mogłaby je zabić – ale wówczas już tylko w wybranych przypadkach, między innymi wtedy, gdy istnieje możliwość, że dziecko urodzi się chore.

 

Ruch Palikota postanowił zbić kapitał polityczny na namawianiu do umożliwienia  zabijania dzieci. Jego cyniczny lider zorganizował akcję rozwieszania plakatów atakujących posłów, którzy mimo zdziczenia politycznych obyczajów zachowali czyste sumienie chcieli ograniczyć – dozwolone dziś – zabijanie chorych dzieci. Takie plakaty-listy znalazły się na stronach Palikota.

 

Na ulicach kilku polskich miast wkrótce mogą zawisnąć „listy polskich Talibów”. Poniżej prezentujemy więc listę sejmowych barbarzyńców. Zachęcamy do udostępniania owej listy, rozsyłania do znajomych i zapamiętania nazwisk na niej widocznych.

 


To jednak tylko lista osób, które głosowały za barbarzyńskim projektem Ruchu Palikota. Lista posłów poszerzona o polityków głosujących przeciwko ograniczeniu aborcji eugenicznej - kolejna lista hańby - dostępna jest tutaj.PCh24.pl

 


DATA: 2012-10-21 10:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brak słów na tych złodziei i bandytów...Wszystkich z tych sejmowych ław do roboty dróg i kamieniołomów zapędzić,a nie popierać i głosować...Ludzie obudżcie się w końcu..
ponad 5 lat temu / edek
 
Skandal!!! Ludzie którzy przyczyniają się do zabijania są mordercami. Żeby wiedzieli co ich czeka po śmierci nie zrobili by tego wielka kara spadnie na ten naród przez takich ludzi
ponad 7 lat temu / Ewelina
 
Jak widzę, moderator uznał, że mój tekst nie nadaje się do upublicznienia... Wszystkiego dobrego Wam, Sprawiedliwi, którzy najgłośniej krzyczycie o wolności słowa i o tym, że jest ona w Polsce podobno zagrożona, czy wręcz nie istnieje. Jakież to przykre i niskie...
ponad 7 lat temu / tomek73
 
Bałbym sie matki,która by zabiła w swym łonie moje rodzeństwo i ojca, który by na to zezwolił.
ponad 7 lat temu / magik
 
Reprezentanci narodu... :////
ponad 7 lat temu / Asia
 
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić" ? Ronald Reagan
ponad 7 lat temu / Tiberias
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.