DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Moim zdaniem,jeśli część elektoratu PiS zagłosuje na Konfederację,bo tam jest Kaja Godek choć dobrze,żeby się dostała do Sejmu,to wygra PO,albo PiS nie będzie mógł żądzić samodzielnie,a wtedy na pewno prawo Boże nie będzie respektowane w ogóle. Warto też zwrócić uwagę na wypowiedź europosła Tarczyńskiego,któremu gorliwiści apostolskiej i gorliwości do walki z lewicowymi okrucieństwami trudno odmówić,a który wypowiadał się,że przegłosowanie ustawy przeciwko aborcji będzie miało efekt odwrotny od oczekiwanego. Nie wiem,dlaczego mialabym mu nie wierzyć. W każdej innej kwestii PiS jest w porządku,a Konfederacja to partia prorosyjska,a Putin to morderca Korwin jest też za karą śmierci.
ponad 1 rok temu / Margot
 
Wielkie rozczarowanie panie Kukiz i Morawiecki-glosowac za morderstwem!!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / lk
 
To sa poslowie czy mordercy Narodu Polskiego?Za nasze pieniadze zyja w luksusach i dobrobycie majac nas za nic.My ciezko pracujemy na utrzymanie naszych Polskich Rodzin na caly zegar.ZAROBKI SA ZA NISKIE W STOSUNKU DO KOSZTOW ZYCIA W POLSCE.Dla nierobow i zajezcow pieniadze sa.duda tez rozdaje banderowcom,Wietnamczykom itd a my bedziemy zdychac bez mozliwosci normalnego wegetowania.OBUDZCIE SIE WSZYSCY I DAJCIE ZYC W POLSCE,itd
ponad 3 lata temu / Niko
 
Morawiecki , Kukiz ! (to początek twojego końca mam nadzieję w sejmie Pawle - a głosowałem na ciebie niestety) Petru , Niesiołowski (ten to wiadomo mordował by jak Stalin) itp syf - w jednej ferajnie !
ponad 3 lata temu / PLka
 
Żenująca postawa posłów PIS, skoro są za życiem, to powinni też opowiadać się za życiem matek, których "życie" jest zagrożone z powodu ciąży - zarodka, który nie czuje NICZEGO.
ponad 4 lata temu / Paula
 
Chociaż raz Kukiz zrobił coś dobrego - jednak nie wyrzucę jego płyt ;-)
ponad 4 lata temu / Maria
 
Możecie wyjaśnić, dlaczego właściwie "przeciwko aborcji" to jest "za życiem"? Jak ktoś jest "za życiem" to powinien być za zabronieniem zabijania zwierząt na mięso, gryzoni, komarów... wszystko dużo bardziej żywe niż zarodki.
ponad 4 lata temu / Życie
 
Przeraziła mnie postawa P.Kukiza i K.Morawieckiego.
ponad 4 lata temu / Maria
 
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić." złota myśl Ronalda Reagana
ponad 4 lata temu / quelle1111
 
Brawa dla obrońców życia. Za pozostałych, co tego nie rozumieją należy się modlić o nawrócenie.
ponad 4 lata temu / ks. Antoni
 
Kukiz słabo, ale dzięki brakowi dyscypliny partyjnej, 20 posłów nie głosowało tak jak lider - w tym jeden z mojego okręgu, może będzie na kogo oddać głos :)
ponad 4 lata temu / trb
 
Kiedyś p. Niesiołowski był pro live, a teraz za aborcją. Ale sie dziejw z sumieniami ludzkimi.
ponad 4 lata temu / prezbiter
 
Panie Kukiz - wstyd i hańba. Zawiodłem się na Panu. Myślałem, że stoi Pan za życiem poczętym, za rodziną. Jakże się myliłem.
ponad 4 lata temu / Rafał
 
@kobieta Gwałciciele za kraty, do kamieniołomów + płacić alimenty i odszkodowania. Dla chorych dzieci zasiłki (była kasa na Amber Goldy, autostrady, stadiony, miliard euro dla banderowców to i na dzieci się znajdzie). Oczywiście wspieramy Okna Życia i inne inicjatywy.
ponad 4 lata temu / Leaf427
 
Kukiz - ewidentny ściemniacz.
ponad 4 lata temu / gg
 
A co z gwałcicielami? Co z opieką nad chorymi dziećmi i ich matkami? Te problemy powinny byc powiazane i jednocześnie przedyskutowane.
ponad 4 lata temu / kobieta
 
Kukiz i Morawiecki :-(
ponad 4 lata temu / gorzki
 
AAAAAA Pani Nowacka Barbara z Nowoczesnej na jakiej liście jest BO NA PODANYCH JEJ NIEMA.
ponad 4 lata temu / MiniMax
 
Chwała Panu naszemu! Jest dla nas nadzieja???? Kukiza sobie dobrze zapamiętam, Morawieckiego też. PiSem jestem zaskoczona. Pierwszy raz pozytywnie. Po uczynkach ich poznamy.
ponad 4 lata temu / AnnaN
 
@Wysoki, tak masz rację. Przepraszam za zamieszanie, kajam się, spojrzałem na te drugie głosowanie myśląc o pierwszym. Mea culpa.
ponad 4 lata temu / Scienter
 
@skrobak "Skrobanka" to też eufemizm. Jak mamy nazywać rzeczy po imieniu to nazywajmy. To morderstwo. Aborcja to zabieg polegający na usunięciu martwego płodu.
ponad 4 lata temu / Robert
 
Tak, hańba, :( ale miejmy nadzieje ze po przyszłych wyborach da sie to odkręciś.
ponad 4 lata temu / leon
 
Scienter, mylisz się. Dane podane są dobre. Ty może patrzysz na to drugie głosowanie. Tutaj jest głosowanie w sprawie Stop Aborcji. http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/26_15/$file/glos_26_15.pdf
ponad 4 lata temu / Wysoki
 
Hej Redaktorzy! Nie "aborcja" tylko skrobanka! Dla dociekliwych: skrobanka mechaniczna, skrobanka chemiczna. W manipulowaniu językiem byli sprawni hitlerowcy i bolszewicy. Nie naśladować! Dość tej poprawności judaszowej.
ponad 4 lata temu / skrobak
 
Jedyne to mi przychodzi na myśl to: "Wielbij duszo moja Pana..." :) Wiem, że jeszcze daleko ale mam nadzieję że będzie dobrze. Po niefortunnej ustawie o obrocie ziemią teraz dostają (+) ode mnie.
ponad 4 lata temu / Turkraw
 
Lista głosujących ZA tutaj podana jest nieprawdziwa. Podana tutaj informacja mówi nam że np. posłanka Arciszewska-Mielewczyk, poseł Kaczyński niby głosowali za, jednak na stronie sejmowej wykaz przedstawia te osoby jako głosujące przeciw, to samo np. dotyczy posła Andzela , tutaj jest pokazany jako ZA, a na stronie sejmowej podane że się wstrzymał. Ogólnie wg. danych strony sejmu RP na przykłądzie PiS : głosowało 226, Za 176, przeciw 43, wstrzymało się 7 , nie głosowało 8 . Droga PCh24 proszę o prawdziwe listy kto za , kto nie. Z Panem Bogiem.
ponad 4 lata temu / Scienter
 
A jak J. Kaczyński głosował w sprawie projektu "Ratujmy kobiety"?
ponad 4 lata temu / Stormer
 
A co z listą tchórzy "znikających" na głosowanie antyaborcyjne, którzy brali udział we wcześniejszych głosowaniach? - głosowanie nr 14 (neutralne) godz. 9:43 ? nie głosowało 20 - nr 15 (dot. ochrony życia) godz. 9:53 - nie głosowało 28 (8 posłów posłów ?zniknęło?) oto lista: Tchórzewski Krzysztof (PiS), Dunin Artur (PO), Gadowski Krzysztof (PO), Raś Ireneusz (PO), Jakubiak Marek (Kukiz15), Kozłowski Jerzy (Kukiz15), Tyszka Stanisław (Kukiz15), Kobyliński Paweł (Nowoczesna) Należy ich również wymieniać z nazwiska. Niech nie myślą, że uciekną od odpowiedzialności.
ponad 4 lata temu / Dociekliwy
 
No to się POpisało ...żenada
ponad 4 lata temu / Jarek
 
Namierzyłem Panią Posłankę PO Dorotę Rutkowską ze Skierniewic. Pani posłanka bardzo lubi dzieci - pełno jej w szkołach, przedszkolach, na apelach, fotki sobie strzela, do sejmu zaprasza na obiadki. Szkoda, ze lubi tylko te dzieci, które się narodziły bo te w brzuchach to niekoniecznie. Jakaż była zszokowana gdy skierniewiccy pro-liferzy umieścili ją na plakacie antyaborcyjnym przypominając jej poprzednie zasługi w utrzymaniu kompromisu aborcyjnego. A ona bidulka akurat do kościółka z palemką szła. I wstydu się najadła. Widocznie za mało i trzeba będzie nowy plakat ustawić bo i zasługi nowe.
ponad 4 lata temu / Leaf427
 
Kukiz Paweł - za zabijaniem dzieci.
ponad 4 lata temu / !
 
Warto zapamiętać posła Pawła Kukiza
ponad 4 lata temu / bjs
 
Po owocach i po tym, co tym najmnieszym chcieli uczynić ich poznajemy!
ponad 4 lata temu / John Galt
 
Kukiz, Kaczmarczyk, Długi i Morawiecki. Zapamiętajcie! PiS ma 234 posłów. Głosowało 230. Gdzie 4 pozostałych z PiS? Gdzie 1 poseł .N? Gdzie 2 z PSL? Gdzie 4 niezrzeszonych? Gdzie 13 posłów KUKIZ15? Gdzie 17 posłów PO?
ponad 4 lata temu / EE
 
No i oby tak do końca, bo to przecież pierwszy , niezobowiązujący krok a w dalszym procedowaniu będzie mniej za życiem.
ponad 4 lata temu / panda
 
A Kornela Morawieckiego to nawet szanowałem. Dzięki Bogu inicjatywa antyaborcyjna przedostała się dalej i teraz dopiero będzie widać kto jest kim.
ponad 4 lata temu / c
 
Dzięki! I mamy czarno na białym.
ponad 4 lata temu / Mmm
 
Tu wiadomo kto kim jest sami sie ujawnili, wstyd PO Nowoczesna i inni.
ponad 4 lata temu / Peptyd
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.