Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK: Rok 2020 - pandemia w Kościele. I co dalej? || Ja, katolik. EXTRA


Odtwórz w YouTube
 

Paweł Lisicki, Grzegorz Górny i Krystian Kratiuk podsumowują rok 2020 w Kościele.


DATA: 2021-01-12 14:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! Bardzo dziękujemy z mężem za tą dyskusję, otwierają nam Panowie oczy na prawdę o otaczającej nas rzeczywistości i niech Wam za to Bóg błogosławi. Co do szczepionek zawierających komórki zamordowanych w aborcji dzieci, widzę analogię ze zbrodniami niemieckich nazistów. W procesach norymberskich pokazano wstrząsające dowody zbrodni, np. abażur z ludzkiej skóry. Moim zdaniem katolicy nie powinni nigdy przyjąć takiej szczepionki. To jest szatańskie.
24 dni temu / ewcia
 
W tym programie zawsze słabo słychać pana Lisickiego, natomiast dobrze słychać dwóch pozostałych panów. Szkoda, bo uwielbiam słuchać pana Lisickiego.
28 dni temu / Bożka
 
Niech wasza mowa bedzie TAK,Tak,NIE,NIE !!!
28 dni temu / Georg
 
ani słowa o komunikacie KEP na temat szczepionki
28 dni temu / hm
 
Czy naprawdę kwestia istnienia już skutecznych leków przeciwwirusowych w ogóle nie jest brana pod uwagę? Jakim cudem udało się swiatowcom narzucić narrację o jedynym remedium czyli szczepionce. Dr. Bodnar wyraźnie stwierdza: te chorobę się leczy, a szczególnie w początkowym stadium z wielkim sukcesem! Kwestia dostępności np. amantadyny. Polska ją produkuje, a obecna reglamentacja tego taniego leku utrudnia ludziom zabezpieczenie się na wypadek infekcji. Wielu lekarzy odmawia przepisania.
29 dni temu / Pro
 
Ciekawa dyskusja, Panowie, ale czy nie jest to zbytnie dzielenie włosa na czworo? Z jednej strony "tak", z drugiej strony "nie"? Brakuje mi nieco ewangelicznej przejrzystości, która w sprawach życia ludzkiego powinna w całej swojej doniosłości wybrzmieć.
29 dni temu / Atanazy
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.