Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK: „Piątka dla zwierząt” – dlaczego Kościół milczy? II Ja, katolik. Extra


Odtwórz w YouTube
 

Krystian Kratiuk, Paweł Lisicki i Grzegorz Górny zapraszają na najnowszy odcinek programu „JA, KATOLIK. EXTRA”.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Oto prezent przewodniczącego EP dla Błogosławionej Dziewicy i św. Jana Pawła: ,,W nawiązaniu do akcji zbierania podpisów pod społecznym projektem ustawy "Stop LGBT", który promuje Kaja Godek informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki nie wyraził zgody na jej promowanie i przeprowadzanie na terenach kościelnych Archidiecezji Poznańskiej - czytamy w wydanym dzisiaj oświadczeniu poznańskiej kurii metropolitalnej"
1 miesiąc temu / jan
 
dla prezesa PiSu.prawa zwierzat sa przed prswami ludzi, przed prawami.Boskimi. Kaczynski pisze nowy DEKALOG w ktorym mozna zabijac dzieci poczete. Od 5 lat torpeduje projekt Stop Aborcji
1 miesiąc temu / retro
 
niech wreszcie Kosciol przypomni prezesowi DEKALOG i napietnuje jego 5 lat torpedowania inicjatywy spolecznej Stop Aborcji ! podpisanej przez milion.obywateli. ??? niech politycy PiSu dowiedza sie ze popieranie aborcji to Grzech ! i ze przyjmowana przez nich komunia swieta to ŚWIETOKRADZTWO !
1 miesiąc temu / retro
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.