Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK. Nowy program o Kościele [ZAPOWIEDŹ VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Już 15 września o godzinie 11:30 premiera wyjątkowego programu „Ja Katolik Ekstra”, w którym Paweł Lisicki, Grzegorz Górny i Krystian Kratiuk będą poruszać najbardziej palące sprawy w życiu Kościoła. Bez żadnej cenzury! Jeśli chcesz usłyszeć prawdę o wydarzeniach w Kościele i lepiej zrozumieć to, co dzieje się wokół ciebie, bądź z nami na żywo – w każdy wtorek o godzinie 11:30.

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

świetnie, bardzo się cieszę !!!!
2 miesiące temu / Tina
 
Coraz dalej od idei odnowy i przebudzenia lat 70- i 80-tych ks Franciszka Blachnickiego
2 miesiące temu / Wierzący
 
Brawo! Czekam z niecierpliwością.
2 miesiące temu / Jan
 
do "Murem"- dodałbym jeszcze ks. dr Murzyńskiego.
2 miesiące temu / ruisdael
 
Fantastycznie, juz sie nie moge doczekac.
2 miesiące temu / kacha
 
Tym bardziej warto posłuchać kazań ks. Jacka Bałemby, salezjanina wypchniętego na margines, który sprawuje Najświętszą Ofiarę wyłącznie w kanonicznym rycie rzymskim, czyli tak jak nakazuje Kościół. Kapłan ten udostępnia swoje niedzielne kazania na swojej stronie Actualia - do wyszukania. Ks. Bałemba co prawda nie jest celebrytą zapraszanym w roli gadającej głowy do programów katolickiej ekstraklasy, ale jest kapłanem Kościoła Katolickiego i śmiało naucza doktryny katolickiej. Kazanie to taka zapomniana już przez niektórych uświęcona formuła katolickiego nauczania. Gdy kapłan wygłasza kazanie i głosi naukę katolicką, Duch Święty oświeca serca i umysły. Niczego nie ujmując świeckim programom, mniej lub bardziej interesującym, warto słuchać kazań katolickich kapłanów którzy powracają do katolickiej wiary.
2 miesiące temu / Murem
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.