DZIŚ JEST:   02   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Świętych Aniołów Stróżów
Św. Tomasza z Herefordu, biskupa
 
 
 
 

Lisicki, Górny, Kratiuk. Kościół po pandemii || Ja, Katolik. Extra [VIDEO]

Lisicki, Górny, Kratiuk. Kościół po pandemii || Ja, Katolik. Extra [VIDEO]

Zapraszamy na nowy program PCh24 TV - "Ja, katolik. Extra". W tym cyklicznym programie - emitowanym na żywo w każdy wtorek - Krystian Kratiuk wraz z Grzegorzem Górnym i Pawłem Lisickim będą rozmawiać o życiu Kościoła i komentować najnowsze doniesienia ważne dla każdego katolika.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego kanału - tu bowiem znajdziecie Państwo także już znane i lubiane programy - w tym "Ja, katolik" Krystiana Kratiuka.


DATA: 2020-09-18 16:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Po obejrzeniu całości to do tego splotu czynników ja bym dodał jeszcze jeden - paniczny strach przed wskazaniem Kościoła jako winnego "pandemii". Ale to niestety klasyczny dylemat "wojna czy hańba" - po wybraniu hańby wojna zwykle przychodzi i tak.
14 dni temu / abc
 
Najbardziej martwi to, że dzieją się obecnie rzeczy w zasadzie bez precedensu w dotychczasowej historii, a w Kościele nie widać żadnej refleksji na ten temat ani przygotowań na jeszcze gorsze czasy, które już gołym okiem widać na horyzoncie. Np. u mnie po przywróceniu Mszy Św. z tym problemem próbował się zmierzyć tylko jeden młody wikary, poza tym cisza jakby nigdy nic. Biskupi też milczą. Sam nie wiem czy to ich wszystkich przerasta czy zwyczajnie się boją.
14 dni temu / abc
 
chyba pycha cie poniosła
15 dni temu / do m.
 
Pandemia trafiła się bardzo na rękę wszystkim modernistom. Mogą teraz eksperymentować z Komunią na rękę i nikt się nie przyczepi że to niegodnie, bo księża mają odpowiedź: wszystko z troski o wasze zdrowie by was wirus nie dopadł. Jak sanepid zarządzi, że kościół trzeba zamknąć - zaraz go zamkną, jak każe skrócić Mszę do 15 minut - na pewno posłuchają. Wykazali się już na wiosnę niezwykłym posłuszeństwem władzom sanitarnym i rządowym.
16 dni temu / ola
 
@Aha. Pandemia po to ,,wybuchła", aby zniszczyć chrześcijaństwo. W moim kościele , w miejscach gdzie były miseczki z wodą święconą proboszcz umieścił płyn do dezynfekcji. A wikary przed wyjęciem Pana Jezusa z tabarnakulum odkaża dłonie. W polskich kościołach czuć smród szatana.
16 dni temu / m.
 
@Ryś Korwin Mikke :-
16 dni temu / jan
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.