DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Lisicki, Górny, Kratiuk. Kościół po pandemii || Ja, Katolik. Extra [VIDEO]

Lisicki, Górny, Kratiuk. Kościół po pandemii || Ja, Katolik. Extra [VIDEO]

Zapraszamy na nowy program PCh24 TV - "Ja, katolik. Extra". W tym cyklicznym programie - emitowanym na żywo w każdy wtorek - Krystian Kratiuk wraz z Grzegorzem Górnym i Pawłem Lisickim będą rozmawiać o życiu Kościoła i komentować najnowsze doniesienia ważne dla każdego katolika.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego kanału - tu bowiem znajdziecie Państwo także już znane i lubiane programy - w tym "Ja, katolik" Krystiana Kratiuka.


DATA: 2020-09-18 16:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Po obejrzeniu całości to do tego splotu czynników ja bym dodał jeszcze jeden - paniczny strach przed wskazaniem Kościoła jako winnego "pandemii". Ale to niestety klasyczny dylemat "wojna czy hańba" - po wybraniu hańby wojna zwykle przychodzi i tak.
7 dni temu / abc
 
Najbardziej martwi to, że dzieją się obecnie rzeczy w zasadzie bez precedensu w dotychczasowej historii, a w Kościele nie widać żadnej refleksji na ten temat ani przygotowań na jeszcze gorsze czasy, które już gołym okiem widać na horyzoncie. Np. u mnie po przywróceniu Mszy Św. z tym problemem próbował się zmierzyć tylko jeden młody wikary, poza tym cisza jakby nigdy nic. Biskupi też milczą. Sam nie wiem czy to ich wszystkich przerasta czy zwyczajnie się boją.
7 dni temu / abc
 
chyba pycha cie poniosła
8 dni temu / do m.
 
Pandemia trafiła się bardzo na rękę wszystkim modernistom. Mogą teraz eksperymentować z Komunią na rękę i nikt się nie przyczepi że to niegodnie, bo księża mają odpowiedź: wszystko z troski o wasze zdrowie by was wirus nie dopadł. Jak sanepid zarządzi, że kościół trzeba zamknąć - zaraz go zamkną, jak każe skrócić Mszę do 15 minut - na pewno posłuchają. Wykazali się już na wiosnę niezwykłym posłuszeństwem władzom sanitarnym i rządowym.
9 dni temu / ola
 
@Aha. Pandemia po to ,,wybuchła", aby zniszczyć chrześcijaństwo. W moim kościele , w miejscach gdzie były miseczki z wodą święconą proboszcz umieścił płyn do dezynfekcji. A wikary przed wyjęciem Pana Jezusa z tabarnakulum odkaża dłonie. W polskich kościołach czuć smród szatana.
9 dni temu / m.
 
@Ryś Korwin Mikke :-
9 dni temu / jan
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.