Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK: fanatycy atakują kościoły. Nowa rewolucja? || JA, KATOLIK. EXTRA #6


Odtwórz w YouTube
 

Proaborcyjni fanatycy wyszli na ulice a ich celem stały się kościoły. Jak na tę agresję reaguje Kościół w Polsce? W programie Ja, katolik. EXTRA sytuację tę komentują Paweł Lisicki, Grzegorz Górny oraz Krystian Kratiuk.

 

 


DATA: 2020-10-30 08:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Aborcja to tylko temat zastępczy nawet dla wielu zmanipulowanych działaczy PiS. Główny temat to KORONAWIRUS i zorganizowanie Nowego Porządku Światowego we współpracy z ONZ i światowymi przywódcami. Nie da się tego uzyskać zanim nie zniszczy się jedności narodu -ów, zanim zastraszona ludność naszego globu sama nie będzie błagać o zabójcze szczepionki przeciw COVIDOWI19 i zanim nie zniszczy się wszystkiego co w obecnym systemie ma jakąś wartość moralną, materialną i duchową. Powstanie jeden system, jedna cywilizacja, jeden kościół w imię lucyferiańskiego, chorego, antybożego myślenia do czasu paruzji.
1 miesiąc temu / Marzena
 
@dziecko Boże - gdyby nie Chrystus z "karabinem" np. pod Wiedniem, dziś klepałbyś czołem posadzkę.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Panowie - czas pracuje na naszą niekorzyść - tylko bellum iustum ! /póki mamy jeszcze liczebną przewagę/
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Płacimy podatki na policję, czy was to nie zastanawia że ludzi protestujących przeciw niszczeniu polskiej gospodarki potrafią sprawnie spacyfikować? Zacznijcie samodzielnie myśleć. Jakie to ustawy i umowy w tym czasie są podpisywane.
1 miesiąc temu / Tadeusz Reytan
 
@Gość. Na Twoim miejscu to bym się zgłosił do prawdziwego wojska. Takiego "baczność", "spocznij". Pozdrawiam
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 
Chętnie podpiszę i wesprę petycje w obronie katolicyzmu, ale dlaczego mam to robić przez media społecznościowe, które mnie nie interesują i z nich nie korzystam?
1 miesiąc temu / Maria
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.