DZIŚ JEST:   20   LUTY   2019 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale nie zaprzeczali podanym faktom, tylko obrzucali inwektywami.
3 miesiące temu / Czesław
 
Ks prof Tadeusz Guz to jeden z najwybitniejszych kapłanów dzisiejszego Kościoła katolickiego w Polsce.Jak ktoś ma coś przeciw niemu , temu co powiedział to proszę o fakty a nie inwektywy....Moj mistrz ....
3 miesiące temu / Tomas
 
Ks.M.Maliński w swej książce pt "Dlaczego chrześcijanie nie są żydami" pisze:Talmud odnotowuje siedem rodzajów faryzeuszów,przykładowo- 1*faryzeusz-"gdzie jest moja korzyść",5*faryzeusz-"spełniam codziennie dobry uczynek".F.byli nastawieni nacjonalistycznie.Objawienie traktowali jako narodowa własność która uprawnia ich do wynoszenia się ponad wszystkie narody świata. Nienawidzili wszystkich pogan.Pytanie za dwa szekle = dwa złote,czy coś się do dzisiaj zmieniło?
3 miesiące temu / stan
 
Określenie: "Izrael" oznacz w tym wypadku naród a nie kraj...
3 miesiące temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
Nie wypowiadalem się o celebrytach i pseudodobrodziejach 3RP. JEDNAK po tym ataku potwierdzają swoją nienawiść do Polski. Zaś atak na księdza to ubecka tradycja.
3 miesiące temu / Mataleo
 
Ach, tow. Balcerowicz i Hania Lis, tytani intelektu, młodzi, wykształceni, z wielkich miast... Taka historyjka mi się przypomniała: Rzecz się dzieje kilkanaście lat temu w TVN, jakieś "Fakty" czy inna redakcja dezinformacyjna. Jest pierwszy luty, rocznica zamachu na Franza Kutcherę. Sprawa na tyle znana, że nawet taka gadzinówka jak TVN przygotowuje jakiś materiał. Wszyscy przygotowują się do wejścia na antenę, a Hania biega od jednego do drugiego z palącym pytaniem: "Kto to jest ten Kuczer? Kto to jest ten Kuczer?". To jest dopiero gwiazda...
3 miesiące temu / Bondaree
 
Obawiam się, że na krzyku rodzimych głupców się nie skończy i włączą się do tego jakieś żydowskie organzacje zza oceanu. Sądzę, że nie przepuszczą okazji do niszczenia naszej tożsamości jak również ważnej dla nas instytucji jaka jest Kościół, zwłąszcza w kontekście ustawy 447. Na ks. prof. Guza może spaść sporo pomyj.
3 miesiące temu / zgred
 
@Michal 13h temu. Bardzo duuuuzo zawdzieczamy "prof.balcerowiczowi" np; pomoc przy pozbyciu sie waznych dla POLSKI i NARODU waznych galezi przemyslu tzn wyzbycie sie za manrne grosz a odkupione za dziesiatki lub setki milinow dolarow. Straty wynikle z tego procederu sa widoczne golym okiem i bedzie to skutkowac przez nastepne dwa lub trzy POKOLENIA w POLSCE. Serdeczne dzieki za taki dorobek.
3 miesiące temu / Jara
 
Z obfitości serca usta mówią...
3 miesiące temu / Ruben
 
Michał Obrębski Życzę panu kolejnego sukcesu planu Balcerowicza a właściwie Sorosza -Sachsa. I mała rada. Niech pan nie wygłasza podobnych teoryj gdzieś na wsi, bo możesz nie zdążyć uciec.
3 miesiące temu / Roni
 
te osoby lis*balcerowicz powinni sie uczyc,.,.,od ksiedza
3 miesiące temu / ela
 
Stare komuchy zawarczały w obronie swych protektorów.
3 miesiące temu / Zbigniew
 
to komunistyczny pogląd lisowej balcerowicza ubeckie towarzystwo
3 miesiące temu / ewa
 
No właśnie, należy walczyć z populizmem i głupotą. Tym bardziej gdy populizm i głupotę, na dodatek wcale nie ubraną w mądre słowa, prezentują osoby o znanych nazwiskach, jak Balcerowicz.
3 miesiące temu / do Jan
 
Jest taka różnica między panią Lis i Balcerowiczem, a ks.Guzem, że ci pierwsi odejdą za chwilę w niebyt zapomnienia, a o ks.Guzie będą pamiętać pokolenia!
3 miesiące temu / Anaja
 
jeśli wszyscy Żydzi byli "w kominach Auschwitz" jak pisze p. Lis to skąd się wzięli Żydzi , którzy założyli Izrael ?
3 miesiące temu / Pejot
 
Co powiedział Ben Gurion do założycieli państwa Izrael z którymi spotkał się celem reanimacji państwa - " gdybyście nie byli ostatnimi szujami, nie byłoby Was tutaj" /cytat z pamięci/
3 miesiące temu / opty
 
Do Michał Obrębski: skąd ta "wielka" mądrośc odnośnie Balcerowicza TW z TVN-u, Wyborczej? Wg niej nie obronisz siebie,rodziny, Ojczyzny, religii katolickiej jeżeli zostałeś ochrzczony!
3 miesiące temu / Natan
 
Przypomina się mi groteskowy obraz palenia książek przez hitlerowców w jednym z odcinków amerykańskiego filmu Indiana Jones. Tak niektórzy celebryci traktują prawdę w naszej Ojczyznie. To co mozna wyrazić na temat postawy tych dwojga ludzi to sarkazm związany z intelektualną mialkością wypowiedzi. Śmiać się mi chcę, że tego typu ludzi niektórzy traktują na serio.
3 miesiące temu / Krakusik
 
Balcerowicza kojarzy pozytywnie czy negatywnie każdy Polak, a kim właściwie jest ten cały Guz? Kto o nim poza waskim gronem slyszał? Z populizmem i głupotą ubraną w mądre słowa należy walczyć.
3 miesiące temu / Jan
 
udezysz w stol nozyce sie odezwa I Zydki sie odezwaly
3 miesiące temu / ulalala
 
Z przekasem tez mozna. Pytanie, czy "lis" i "balcerowcz" podaja prawdziwe nazwiska? Ksiadz GUZ byl i jest atakowany przez takie osobliwosci jak w temacie. Gdyby mogli to zamordowliby kazdego Ksiedza za to, ze jest POLAKIEM + PARTYJATA + KSIEDZEM !!!
3 miesiące temu / Jara
 
Typowo prostacka reakcja żydokomuny.
3 miesiące temu / Rafik
 
@HeSo To środowisko powinno wstydzić się przed Bogiem- w sensie dziś obraża nasz Naród - Jutro wstydzi się przed Bogiem..... Ale trzyma nas 5 przykazanie
3 miesiące temu / Mkultra
 
Widać od razu komu służy Lis i komu służy BaLcerowicz niby profesor. Anglik zapytał mnie jaki jest poziom polskich uniwersytetów i nauczycieli akademickich jeżeli ogromnie dużo Polaków młodych pracuje wykonując prymitywną pracę sprzątając , opiekując sie chorymi poza,granicami kraju. Uczyli i rządzili tacy jak Balcerowicz i dlatego tułają się za chlebem
3 miesiące temu / Michał
 
A kiedy do sądów trafią pozwy o znieważanie? Trzeba. Dla dobra innych znieważanych i dla znieważających - inaczej niż przez portfel nie dotrze się do ich duszy.
3 miesiące temu / Pytanie
 
Typowa reakcja niedouczonych celebrytów: inwektywy przeciw faktom...
3 miesiące temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
Ja prosty czlowiek ale widze ze takiego kaplana,Balcerowicz i Lis opluwa, podejrzewam nie znajac kontekstu calego wykladu to mnie skręca i mysle sobie dobrze zr jestem tylko stoczniowcem
3 miesiące temu / Erty
 
Lis i Balcerowicz--wstyd wstyd wstyd mi za Was, wszakże mieszkacie w RP, nie wiecie Kogo obraziliście.Apeluję by to było ostatni raz. Księże Profesorze stoję murem z Tobą.
3 miesiące temu / Marciński
 
Oni na słowo "żyd" reagują jak psy Pawłowa. Jeszcze się dobrze nie zastanowią i nie zrozumieją o co chodzi, a już plują, kopią i gryzą. Marksiści kulturowi dobrze wytresowali swoje pieski. Taka sama dzicz mentalna jak ci wściekli muzułmanie po uniewinnieniu Asii Bibi. I oni mienią siebie elitą intelektualną naszego kraju? Żałosne!
3 miesiące temu / Iw
 
Czy ci "państwo" równie żywiołowo reagują, kiedy ktoś krytykuje polski naród?
3 miesiące temu / tamiko
 
Lis i Balcerowicz pochwalili się swoim dyletanctwem. Kto Balcerowiczowi dał tytuł profesora? To już wtórny analfabeta i szkodnik. A pani Lis to przypadek beznadziejny.
3 miesiące temu / DNA
 
Nie sądzę, by profesor Balcerowicz, któremu Polska zawdzięcza BARDZO DUŻO, zamieścił wpis w złej wierze. Można nigdy nie słyszeć o profesorze Guzie. Osobiście też przez lata sądziłem, że rację ma kardynał Dziwisz a nie Ksiądz Natanek oraz że co do Instytutu Księdza Piotra Skargi należy zachować ostrożność. Sądziłem do czasu. Michał Obrębski
3 miesiące temu / Michał Obrębski
 
Balcerowicz profesor bez dorobku naukowego i Hanna Lis ... no cóż, lepiej milczeć. Na tak zacnym portalu nie da się kulturalnie określić tej Pani
3 miesiące temu / PrPr
 
Jeżeli pozwalamy polskojęzycznym "politykom" na sprawowanie władzy, którzy nawet nie próbują ukrywać antypatii do naszego Narodu z tzw. prezydentem klęczącym przed stacją kolejową z której wyjeżdżali zbrodniarze stalinowscy żydowskiego pochodzenia w 1968 roku, zmieniający ustawę IPN pod dyktando Izraela itd. to nie mamy co oczekiwać od nienawistnych "dziennikarzy" by ich ich język był wyszukany. Całe to środowisko zakłamuje historię z Szechterem na czele. Ile mamy, my jako Polacy, czekać na ekshumację w Jedwabnym? Kłamstwa Grosa i innych nawet nie są poddawane krytyce merytorycznej ale minister Gliński z naszych podatków finansuje żydowskie obiekty, minister Gowin daje milin złotych na "badania" jakiejś Engelking. To środowisko, przedsiębiorstwa Holokaust, ma jedynie za cel ograbić Polaków i wpędzić w stan wstydu.
3 miesiące temu / HeSo
 
Chorzy przychicznie! Skandal!
3 miesiące temu / Gość
 
Tepy balcerowicz i lis powinni przeczytac sobie "wojne o pieniadz" chociaz te informacje mozna znalezc gdziekolwiek
3 miesiące temu / EMIGRANT
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.