DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pani Poseł chce przyspieszenia ohydy spustoszenia? Oby się szybko nawróciła i pokutowała zanim stanie przed Synem Człowieczym.
11 dni temu / Artur
 
Ciekawe, że tak nagle jej zależy na wierzących...
12 dni temu / spostrzeżenie
 
Co za tupet!
13 dni temu / Ryś
 
Poseł Joanna Jaśkowiak - warto to nazwisko zapamiętać, żeby wiedzieć, na kogo nie głosować. Poseł powinien znać prawo i go przestrzegać, a tu mamy przykład ignorancji nieznajomości prawa i nawoływania do łamania przepisów nadrzędnych względem rozporządzeń Ministra Zdrowia. Co za tumany są w tym rządzie!
13 dni temu / Pola
 
To jest niezgodne z umową międzynarodową, jaką jest KOMKORDAT, z Konstytucją RP oraz z Europejską Konwencją Praw Człowieka.
13 dni temu / Pola
 
Wara od Mszy Świętej !!!
13 dni temu / ewa
 
niech lepiej wystąpi z zakazem demonstracji
13 dni temu / may
 
To moze i chleba w Biedronce nie sprzedadzą ?
13 dni temu / hen65
 
ale papiez FRACISZEK oddal poklon wiruskowi i przeciez celowo spotkal sie z przedstawicielem ONZ GDZIE RAZEM WYSTAPILI W STOSOWNYCH MASKACH co teraz z radoscia prezentuja czciciele ukoronowanego
13 dni temu / zbigniew
 
To tylko pokazuje jaka jest ta opcja totalna. Totalnie fałszywa troska o zdrowie albo totalitarne podejście, zamordyzm totalny. Wirusa jak wielu innych pewnie nie da się wyeliminować i będzie zawsze ale to nie problem żeby króliczka złapać ale żeby go gonić. Im ostrzejsze restrykcje tym bardziej się go ogranicza. A to już droga do drakonskich praw.
13 dni temu / n
 
Gdy będą chcieli zniszczyć naród,to zaczną od Kościoła.... Już kardynał Wyszyński to mówił i wiedział,prawda akurat na na te czasy. Pomysł tej Pani żenada!!!
13 dni temu / Katoliczka
 
To jest niebywała wprost bezczelność!
13 dni temu / Szok!
 
@Ja Na całe szczęście nic. Po prostu powiedziała swoje zdanie na ten temat. @Żenada Od kiedy SAM pan Bosak chciał kolacji z KO-PO? Konfederacja ot zbiór różnych ugrupowań i osób więc sam pan Bosak nikogo do koalicji nie wciągnie nawet jakby chciał. 2. Pan Bosak oficjalnie nikogo nie poparł w wyborach prezydenckich w drugiej turze.
13 dni temu / trooper
 
I pomyśleć że Pan Bosak snuł wizję koalicji z taką dziczą, popierając Trzaskowskiego w wyborach ...
13 dni temu / Żenada
 
Jaskowiak niech zajmie się miastem i przebrzydlym dworcem PKP a od kościoła wara nie wierzy to niech się nie wtrąca bo to już podchodzi pod dyskryminacje a wszędzie głoszą miłość i tolerancję hipokryzja jakich malo
13 dni temu / m4705
 
Co ta baba ma do zgody na udzielania komunii św.
13 dni temu / Ja
 
Lewica powinna zacząć od zakazu seksu pozamałżeńskiego, jeśli rzeczywiście chce wyeliminować ryzyko rozprzestrzenia się koronawirusa. Dzięki temu, można by ograniczyć wiele chorób wenerycznych, wirusowych typu aids, a nawet zmniejszyć ryzyko zachorowań na raka szyjki macicy im większa liczba parterów tym większe ryzyko. Do dzieła lewico, dajcie dobry przykład, zacznijcie walkę z wirusami w swoim własnym środowisku. Dzięki temu świat będzie nie tylko piękniejszy ale także bezpieczniejszy!
13 dni temu / Tomek
 
Nie ma co z tą panią rozmawiać. Jest wulgarną kobietą, a czego nie rozumie kopie jak osioł, szkoda więc słów. Kościół naucza: jeśli ktoś nie słucha rad wiernych i Kościoła niech brnie dalej w błocie nienawiści do drugiej osoby, jej wybór. "Nagroda" już na nią czeka.
13 dni temu / Ozon
 
Obawiam się, że nasz słaby episkopat zaraz się zgodzi, że w dobie pandemii należy wstrzymać udzielanie Komunii świętej, tak jak zgodził się na stopniowe ograniczanie ilości wiernych w kościele i na komunię na rękę.
13 dni temu / stal
 
A pani poseł ni widzi co się dzieje na ulicach? Nie ma problemu jak tyle tysięcy ludzi wyszło aby pseudo manifestować?
14 dni temu / Vicierna
 
Niosący światło przemówił przez panią poseł i pokazał jak dramatycznie będzie wyglądać prześladowanie tych, którzy wierzą w obecność Jezusa Chrystusa w Sanctissimum. Prześladowanie będzie prowadzone z administracyjną bezdusznością i będziemy wytykani jako ci, którzy mają bezsensowną magiczną wiarę i dodatkowo są tak tępi, że nie rozumieją, że stanowią epidemiologiczne zagrożenie. OK dla nas izolatoria i krematoria ale niosący światło pożera po wykorzystaniu również swoich pomocników i po pani poseł przyjdą ci, którzy powiedzą, że już samo spożywanie produktów kupionych w sklepie, daje możliwość zakażenia się np od zjedzonej bułki i inne paranoidalne idee. Być może Chrześcijan już na świecie nie będzie, ale ta sama pani poseł przymusi takimi pomysłami swoich najbliższych do śmierci głodowej. Dzisiaj takie błędy Rosji z objawień fatimskich wyglądają jeszcze niedorzecznie, ale jesteśmy w czasie, w którym fiction staje się science. Trzeba się modlić za tę osobę
14 dni temu / Kefas
 
Kościół jest nadrzędny nad państwem.
14 dni temu / K.
 
kasia konkordatu nikt doslownie nikt nie respektuje /za przyzwoleniem hierarchow/ w mysl owego konkordatu wladza swiecka nie ma nic do obrzadkow religijnych do odprawianych Mszy sposobow ilosci wiernych karania kaplanow kontroli policyjnych i jest to lamanie prawa i podlega karze.Paradoks ze hitlerowcy nie wkraczali do kosciolow podczas Mszy.Wyjatkowo UPA Ukraina bo wycinali Polkow w Kosciolach.Qbecni wladcy ida coraz dalej pod pretekstem dibelskiej fikcji.Zblizmy sie do etapu selekcji a reszta na miske strawy by przezyc
14 dni temu / zbigniew
 
Diabelstwo jest tak pewne siebie, że już się nawet nie maskuje. Poniekąd może to nawet dobrze bo teraz cała ich nienawiść do Chrystusa wychodzi na wierzch i każdy ma jasność po której stronie się opowiada.
14 dni temu / abc
 
Pani poseł niech się zajmie swoimi sprawami i niech nie wtrąca się w życie Kościoła i sprawy wiernych.Nie podoba jej się sposób udzielania komunii?Nikt jej nie zmusza do niczego,a jak znam życie to zatroskanie o sprawy KK i katolików przejawiają ci,którzy nie mają nic z KK wspólnego.Wyjaśnię też pani poseł,że w kościołach wierni sami przestrzegają reżimu sanitarnego,a księża bardzo dbają o dezynfekcję.Wszystkich,i ich samych i wiernych.Na Mszach nikt nie stoi z karabinem i nie zmusza nikogo do przystąpienia do Komunii.Może warto wpierw zapoznać się z jakimś zagadnieniem,a dopiero potem zabierać głos publicznie,bo zapytamy kiedy to pani miała okazję wziąć udział w jakimkolwiek nabożeństwie w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy.Śmiem wątpić,że jednak nie,bo zazwyczaj zakazywaliby i nakazywaliby różne zarządzenia ci,którzy byli ochrzczeni,u pierwszej komunii,być może u bierzmowania i tylko wyłącznie z tych względów uważają,że mogą rządzić Kościołem.
14 dni temu / ejże!
 
Idź precz szatanie!
14 dni temu / J
 
Poseł Jaśkowiak zapomniała o Konkordacie. Za kogo się ta kobieta ma? Specjalistka od epidemiologii? Fachowiec czy tylko własne ego?
14 dni temu / Kasia
 
i juz na potwierdzenie gadzinowki TV glosza ze nadchodzi trzecia FALA o ona zmyje w Polsce katolikow i swietuja srodowiska wyborczej a pewnosc w brak reakcji zaczadzonych strachem Polakow jest u nich calkowita.Juz okazuja na uraganie bute obrazaja nas na wszystko co mozliwe.Pewni zwyciestwa i maja duzo racji bo nie jestesmy wierni PANU BOGU.
14 dni temu / jan
 
Ta pani chyba zamieniła się na głowy z Palikotem.
14 dni temu / szkielet
 
Kto szybciej się zarazić katolik w kościele czy protestan na marszu kobiet????
14 dni temu / Katol
 
Dla tej pani komunia św. to zwykły opłatek...nikt jeszcze z Bogiem nie wygrał ,wielu próbowało i już ich nie ma....
14 dni temu / REBELIAN
 
Próbny wystrzał...
14 dni temu / jac
 
Jej mandat poselski wydaje mi się zbędny ;
14 dni temu / stout2137
 
"diabeł ubrał się w ornat i ogonem na Mszę dzwoni". Wara wam od Mszy Świętej!
14 dni temu / abc
 
To są tak zwane ?michałki?. Kompletnie bez znaczenia rzeczy. Ktoś tam coś tam i nie ma to żadnego znaczenia dla nikogo i niczego. Oczywiście tabloidy na tym opierają swoją działalność i propagandziści tak samo.
14 dni temu / Yrg
 
Nie ma co się powoływać na konkordat - przerabialiśmy już to, każde zarządzenie administracji świeckiej staje się automatycznie prawek kościelnym. A co do pytania @galeona, to nie, po powtórzeniu 1000x stwierdzenie nie stanie sie prawdą, ale większość uwierzy że to prawda. Np pozytywny wynik testu PCR = chory na kowid.
14 dni temu / Wojtek
 
Czy Bóg mógłby w ten sposób nie dopuścić do dalszego profanowania i deptania Najświętszego Ciała Jego Syna?komunia na niekonsekrowane ręceBrońmy godnego przyjmowania Ciała naszego Zbawiciela,na kolanach,do ust i po szczerej spowiedzi.
14 dni temu / mama
 
Ale diabeł jest sprytny
14 dni temu / Jan
 
Jakie to szczęście że pani Joasia Jaśkowiak nie jest ministrem lub premierem bo zaraz by taka dyscyplina była.Oczywiście dla dobra ludzkości.A myślozbrodnia będzie ukarana.Na końcu ks.
14 dni temu / Andrzej.
 
"Jest to sposób wysoce nieodpowiedzialny i niebezpieczny. Wirusolodzy wielokrotnie wskazywali, że to łatwy sposób na przeniesienie wirusa i takie przypadki były już wcześniej odnotowywane." - teraz jak to powtórzą 1000 razy to być może będzie prawdą? Każdy kto uważa jak Pani Poseł to ma wybór i nie rozumiem, dlaczego tę wolność mi sie ogranicza? Aha, rozumiem, dyktatura proletariatu
14 dni temu / anonim_galeon
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.