DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

LifeSiteNews.com. powołuje się na PCH24!

LifeSiteNews.com. powołuje się na PCH24!

Międzynarodowy portal Life Site News, obnażający skandaliczne zmiany społeczno-kulturowe w krajach Ameryki Północnej, i całego świata powołał się na nagranie video portalu PCh24.pl. Chodzi o nagłośnioną przez nas akcję estońskich katolików w obronie tradycyjnego małżeństwa.


Hialry White przedstawiła obszerną relację akcji estońskiej Fundacji Obrony Tradycji i Rodziny, wchodzącej w skład stowarzyszeń TFP, działających w coraz większej liczbie krajów na świecie. Dziennikarka zauważyła, że dzięki zebraniu blisko 40 tys. podpisów pod petycją w sprawie obrony tradycyjnego małżeństwa, estoński parlament zarzucił dalsze prace nad projektem skandalicznej ustawy o związkach partnerskich.  


Petycja trafiła do ponad 500 tys. domów w liczącej zaledwie 1mln 200 tys. obywateli Estonii. Była to największe akcja od czasu słynnej petycji w sprawie odłączenia się kraju od ZSRR.


Amerykańska dziennikarka zacytowała obszerne fragmenty wywiadu udzielonego portalowi PCH24.pl przez  prof. prawa Varro Vooglaida, który przypomniał, że ideologia homoseksualna jest obca narodowi estońskiemu. Mimo braku akceptacji dla zboczeń, zachodnie organizacje pozarządowe – w tym finansowane przed podatników europejskich – próbują ją siłą narzucić innym narodom, przedstawiając zakaz zawierania związków osób tej samej płci jako „naruszenie praw człowieka”. 


Vooglaid podkreślił w rozmowie z PCh24.pl, że homolobby doskonale wie, iż korzystając jedynie z demokratycznych mechanizmów, nie byłoby w stanie narzucić społeczeństwu swojej ideologii. Dlatego odwołuje się do „praw człowieka”, których nie można odrzucić, ale trzeba przyjąć.


Estoński prawnik przyznał, że po opublikowaniu petycji jego pracodawcy z uczelni byli naciskani, by go ukarać. To samo dotyczy innych członków fundacji. Zauważył, że „lobby homoseksualne jest gotowe zrealizować własne cele, pozbawiając innych obywateli ich podstawowych praw. Prawa do wolności słowa, wolności sumienia i wolności religijnej”. - Oni o te wartości nie dbają. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, możesz zostać pozbawiony prawa do wypowiedzi. Jeśli mimo to odważysz się mówić, zarzucą ci mowę nienawiści – mówił.Źródło: LSN.com, AS.

DATA: 2013-06-14 07:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.