DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie bądźcie obojętni gdy jakiejś mniejszości zieje się krzywda. Ten człowiek chce się utuczyć na podstawowych prawach osób homoseksualnych! Ja mam lepszy pomysł na referendum. Czy rudzi mają prawo wychowywać dzieci? Czy za ateizm karać więzieniem? Czy leworęczni są normalni? O najbardziej elementarnych prawach człowieka nie powinna decydować większość. Jeśli byłoby referendum w sprawie zaostrzenia kar dla narkomanów i kiboli poszedłbym i poparł, ale to źli ludzie! Osoby homoseksualne nie odpowiadają za to jakimi ich Bóg/Natura stworzył/a.
8 miesięcy temu / nowoczesny kons
 
Nie wolno, żeby o podstawowych prawach mniejszości głosowała większość to hitleryzm. Kosiniak Kamysz przekreśla z miejsca swoją kandydaturę wśród prawdziwych konserwatystów i demokratów. Nie bądźcie obojętni gdy jakiejś mniejszości zieje się krzywda. Ten człowiek chce się utuczyć na podstawowych prawach osób homoseksualnych! Ja mam lepszy pomysł na referendum. Czy rudzi mają prawo wychowywać dzieci? Czy za ateizm karać więzieniem? Czy leworęczni są normalni?
8 miesięcy temu / Przeciw bezsens
 
A ja mam tylko jeden problem ,czy PSL to PSL czy ZSL,bo dla mnie ,to ZSL i tyle.
8 miesięcy temu / Kazimierz
 
Polaka będzie wielka jedynie z Panem Jezusem. To obietnica samego Pana. Więc zwróćmy się do Niego. A wszyscy nieprzyjaciele o Niego się rozbiją.
8 miesięcy temu / Różaniec
 
Polaka będzie wielka jedynie z Panem Jezusem. To obietnica samego Pana. Więc zwróćmy się do Niego. A wszyscy nieprzyjaciele o Niego się rozbiją.
8 miesięcy temu / Różaniec
 
Dlaczego i jak długo mamy płacić na nich podatki, i to pod przymusem?! vide S. Michalkiewicz, JKM etc.
8 miesięcy temu / PI Grembowicz
 
[email protected] realia są znane co widać po stosunku do aborcji - czyli zabijania człowieka i chamstwie ogólnym obywateli zwłaszcza tych podzielonych z opozycji. Dowiadywanie się o tym co jest znane za grube pieniądze jest bezsensowne. Gdyż nie ma szans na jakiekolwiek zrozumienie. To jakby zorganizować referendum na temat głupoty. Ile osób by ją poparło?
8 miesięcy temu / DNA
 
Witos przewraca się w grobie, gdy główny człowiek z PSL sadzi takie androny... Żenada... Wszyscy są poprawni politycznie... Ciekawe czy takie bzdury będzie głosił, gdy będzie leżał na łożu śmierci, a niewątpliwie ona do niego wcześniej czy później przyjdzie...
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Tylko prezydent Andrzej Duda może godnie nasz kraj reprezentować. Jest politykiem ugodowym. Dawał szansę sędziomkaście, aby się naprawili i nie dotrzymali słowa więc teraz z nimi walczy. Po stronie kasty jest PO-SLD-PSL. Godnie reprezentuje nas za granicą. Dzięki jego staraniom mamy zniesione wizy do USA. Dba o wzmacnianie naszej armii. Odwiedza ludzi w każdym powiecie. Nie dopuszczono go do głosu w izraelu z okazji wyzwolenia obozu w Oświęcimiu więc zrezygnował z przyjazdu czym uratował honor Polski. O opozycji świadczą jej wyborcy jak niedawno krzyczęli na wiecu Andrzeja Dudy, a Kidawa im dziękowała. Na pana Bosaka i Konfederację też radzę uważać po tym jak Konfederacja głosowała razem z totalnymi przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu już należy do opozycji totalnej i nie jest antysystemowa.
8 miesięcy temu / Olga
 
A tak płakał, jak ludzie powiedzieli co o nim myślą, gdy klaskał Jażdżewskiemu. Tak przeżywał, że go nazwali "tęczowy Władek". I co? I dalej to samo, bo słupki muszą rosnąć.
8 miesięcy temu / Bondaree
 
Jeszcze do niedawna pomysł z "tęczowa rewolucją" byłby powszechnie wyśmiany.Po akcji propagandowej i wypowiedziach kandydatów widac jak "tęczowa zaraza" pączkuje i nabiera "powagi"już nie jest pomysłem "z księżyca". Miał rację Gebels!
8 miesięcy temu / t
 
Kolejny eliciak co to zawarł pakt z diabłem.
8 miesięcy temu / nuuu
 
Proponuje p.Kosinikowi-Kamyszowi referendum odnośnie kierunku wschodu i zachodu słońca - "by politycy ludowi wiedzieli,czego chcą ich wyborcy",jeśli prawa natury mają podlegac "referendum" to wybierajmy, a że to niezgodne z rzeczywistością,to tym gorzej dla rzeczywistości - powiedział onegdaj filozof.
8 miesięcy temu / t
 
Kto ma pokryć koszty? Polska nie ma do rozwiązania innych spraw np. doprowadzić do powrotu Polaków wszystkich, którzy pod ich rządami wyjechali do UE za chlebem? ZSL i PSL był u władzy w Polsce od 1945r. Ile zyskało polskie rolnictwo? Wszystkie urzędy gminne śminne są obsadzone swoimi? Z czego zyją rolnicy: z chodowli bydła, trzody, drobiu na zdrowe polskie mięso? Oddawania mleka do mleczarni? Z uprawy buraków cukrowych, maku, zboża polskiego? Wieś pod PSL opustoszała i nadal pustoszeje, oni zamykali szkoły i je przejmowali?
8 miesięcy temu / Rolnik
 
Na ten temat akurat referendum nie ma racji bytu, wszystko już zostało z góry ustalone. Tylko jeszcze oficjalnie podludzie nie są o tym informowani. Aczkolwiek z taśm prawdy można się sporo dowiedzieć.
8 miesięcy temu / @Jot
 
:D w zeszłym roku kupił sobie ,,tęczowe,, gumofilce, to co się mają marnować w składziku?
8 miesięcy temu / szpulas11
 
cyt"referendum odkryje stopień demoralizacji i ogłupienia społeczeństwa"- to jest ważna informacja wiedzieć kim są obywatele chyba że preferujesz tylko władze dla władzy
8 miesięcy temu / do DNA
 
Zakład o duże pieniądze,że w Popielec pierwszy w kościele podstawi głowę do posypania!
8 miesięcy temu / gość
 
[email protected] Rozumiem, że jesteś za... demoralizacją i degeneracją i wszystko jasne. Tu nie chodzi o życzenia ale o prawdę... Takie referendum odkryje stopień demoralizacji i ogłupienia społeczeństwa. Nic więcej.
8 miesięcy temu / DNA
 
cyt" zdaniem niektórych"- referendum skorygowałoby myślenie życzeniowe ,dobrze jest znać realia
8 miesięcy temu / do DNA
 
Każdy oprócz Bosaka usiłuje się w tej kampanii podlizać tęczowym i każdy oprócz Bosaka jest za mordowaniem nienarodzonych. Co nie przeszkadza niektórym uważać się i tak być przedstawianymi w mediach za katolików i obrońców tradycyjnych wartości. Żyjemy w jakimś matrixie :/
8 miesięcy temu / Wernyhora
 
[email protected] Skoro 90% jest przeciw to po co robić referendum i tracić pieniądze. Gdzie tu logika?
8 miesięcy temu / DNA
 
To prawda Kamysz jest tęczowy cały , dla władzy dla bytu politycznego dla dobra partii.
8 miesięcy temu / Karoll102
 
@Obywatel Przecież zdaniem niektórych tutaj, 90% Polaków sprzeciwia się takim związkom. Skąd zatem strach przed referendum? Czyżby ci, co to mówią o tych 90%, sami nie za bardzo w to wierzyli?
8 miesięcy temu / marmar
 
Tow. Kamysz to cwany lis wyjątkowo sprytny.
8 miesięcy temu / VittorioAndreas
 
System to system masońskiego okrągłego stołu i tyle. Duda też chce zostawić "kompromis" aborcyjny i podpisze ustawę o homozwiązkach. System działa na zasadzie "jak wszyscy o tym czymś mówią to jest to ok., musicie się oswoić i przyzwyczaić". To też jest przykrywka dla coraz większego okradania Polaków i odwracanie uwagi od tej cynicznej kradzieży. A Kukiz zawdzięcza karierę WSI, do czego przyznał się w młodości. Teraz spłaca długi.
8 miesięcy temu / 112
 
A MOZE REFERENDUM W SPRAWIE OKRESOWYCH BADAN UMYSLOWYCH REFERENDUM CZY KRADZIEZ NIE JEST KRADZIEZA itp
8 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Kukiz, gdzieś ty trafił?
8 miesięcy temu / aaa
 
Kamysz jest jednak teczowy.
8 miesięcy temu / Stan
 
Spraw etycznych nie można poddawać pod referendum. Nie można głosować nad demoralizacją.
8 miesięcy temu / Obywatel
 
I jeszcze referendum kto jest podczłowiekiem a kto nadczłowiekiem. Czy o takie rzeczy nie pytamy?
8 miesięcy temu / Jot
 
wszyscy kandydaci jak jeden krzyczą że chcą seksualizować polskie społeczeństwo, czy to nie jest jakaś zmowa albo spisek ?
8 miesięcy temu / xyz
 
Jak zwykle nic nie ma do powiedzenie i nie wie kim jest.
8 miesięcy temu / DNA
 
Związki partnerskie to postulat LGBT. Kamysz jak chce organizować taką hucpę niech pokryje koszty referendum z majątku Pslu.
8 miesięcy temu / Michu.
 
ZSL! ZSL! ZSL! ZSL!
8 miesięcy temu / antykomuna
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.