DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Lider Bayer Full ofiarą pedofilów. Jako dziecko był molestowany przez homoseksualistów

Lider Bayer Full ofiarą pedofilów. Jako dziecko był molestowany przez homoseksualistów
Źródło: yotutube.com / Bayer Full

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wyznał podczas wywiadu telewizyjnego, że jako 11-latek został wykorzystany seksualnie. - Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia – dodał muzyk nie kryjąc emocji.

 

Do zdarzenia miało dojść na kolonii w Darłówku. Jak dodał, sprawcy dziś pojawiają się na czerwonym dywanie w otoczeniu osób z pierwszych stron gazet. - Gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili – powiedział Świerzyński, ale nie chciał ujawnić sprawcy. Wyjawił jedynie, że osoba, która go skrzywdziła była „zdeklarowanym homoseksualistą” i dokładnie wiedziała „jaką krzywdę chce zrobić małemu chłopcu”.

 

Lider Bayer Full przyznał też, że nie popiera promowania homoseksualizmu i jest wrogiem pokazywania „tych wszystkich parad dziwnych gejów, tych LGBT, vans, trans, śmans itp., itd.” - Mnie ta orientacja nie przeszkadza. Ja wiem, że ci ludzie się tacy rodzą. Proszę mi uwierzyć, że mam kolegów, którzy są zadeklarowanymi homoseksualistami. Tylko niech się nie obnoszą – podkreślił, i dodał, że nie rozumie parad równości.

 

Źródło: nczas.com, wp.pl, polsatnews.pl

MA


DATA: 2018-04-17 16:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak to możliwe by osobnik płci męskiej W OGÓLE nie odczuwający pociągu seksualnego do kobiety, mógł począć z nią dziecko? Bez "wspomagania", czyli: bez leczenia, to niemożliwe. No chyba że ten ktoś nie jest chory na homoseksualizm a tylko ma anomalię którą zwiecie biseksualizmem, czyli TAKŻE odczuwa pociąg do kobiet. Co do "jakichś tam badań", wciskasz homoideologiczny kit, lub uwierzyłeś w kit który tobie wcisnęli. Wyobraź sobie człowieka wizualnie podobnego do małpy i małpę wizualnie podobną do tego człowieka. Jeśli taki człowiek będzie dla drugiego człowieka atrakcyjny seksualnie, to niby czemu małpa miałaby nie być? Więc nie może to być jakaś ubzdurana "inna budowa popędu". Skutki leczenia CZASEM tragiczne - bywają przy wielu chorobach. Więc to też jest argument za uznawaniem homoseksualizmu za chorobę. I analogicznie, przypadki wyleczenia homoseksualizmu dowodzą, że CZASAMI skutki jego leczenia są dobre. Podstawą jest jednak DOBROWOLNOŚĆ leczonego.
10 miesięcy temu / do trooper
 
@do trooper Homoseksualizm nie uziemia funkcji rozmnażania gdyż wielu kryptogejów ma żony i dzieci. Co do zoofilii czy pedofilii. Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem. Znalazłem kiedyś artykuł i w nim napisane było, że amerykańscy psychiatrzy usunęli homoseksualizm z listy. Ciekawy byłem czemu tak się stało. Otóż były jakieś tam badania homoseksualistów i wyszło na nich, że homoseksualiści mają tak samo zbudowany popęd i relacje jak osoby heteroseksualne. Czyli budowa popędu prawidłowa, obiekt zainteresowania nieprawidłowy. Z kolei u pedofilów czy zoofilów występuje patologiczna budowa popędu płciowego. Dlatego pedofilia jest uznana za chorobę i się leczy w psychiatrykach. Pedofilii jakoś wyleczyć się dało, a homosiów próbowano kiedyś leczyć i skutki były tego wręcz tragiczne czasem.
10 miesięcy temu / trooper
 
Anomalia nie "uziemia" podstawowych funkcji, np. 6.palec nie przeszkadza w korzystaniu z dłoni. Homoseksualizm może być anomalią (wtedy nazywacie go "biseksualizmem"), a może być chorobą gdy "uziemia" funkcję rozmnażania. Ale tak czy tak, nie jest "inną normalną orientacją", lecz jest "zaburzoną orientacją". Skoro upierasz się przy swoim, wyjaśnij czemu nie uznajesz np. zoofilii za "inną normalną orientację"? Gdy ktoś w wypadku utracił wzrok, jego narząd utracił swą funkcję, czyli to choroba. Nie jest to zamknięcie oczu, gdyż jest wbrew woli. Gdy odzyskał wzrok, wyleczył chorobę (bądź: wyleczono mu chorobę, Pan Bóg go wyleczył,...). Małe dziecko nie jest homoseksualistą. Potem zaburza sobie (zaburzono mu) orientację, np. w więzieniu. Po wyjściu z więzienia MOŻE wrócić do hetero, czyli do zdrowej orientacji. 3.link - nie chodzi o ślub, a o PUBLICZNE INFORMOWANIE O PRZESZŁOŚCI. Gdyby TYLKO chciała ukryć homos. przed otoczeniem, unikałaby takich wstydliwych zwierzeń.
10 miesięcy temu / do trooper
 
@do trooper Może coś innego. Człowiek był widzący. Na skutek na wypadku na rok stracił wzrok. Potem odzyskał i do końca życia widział. Czy był on niewidomy czy widzący? Homoseksualizm to nie choroba tylko anomalia. To tak jakby ktoś urodził się z 6 palcami u dłoni. Nie jest to normalne ale nikt nie mówi, że ten człowiek jest chory i, że 6 palców u ręki to norma. 3 link. Nie napisano dlaczego wzięła ślub. Może być tak jak piszesz, może być tak jak ja piszę.
10 miesięcy temu / trooper
 
Analogia z rakiem bardzo dobra: może być na całe życie (tzn. od momentu pojawienia się choroby do śmierci), a może zostać wyleczony. Jak homoseksualizm. Gdy ktoś zdrowy zachoruje na raka czy grypę to jest chory - jak na homoseksualizm. Gdy rak czy grypa zostały wyleczone, to jest zdrowy - jak z homoseksualizmem. Zamknięcie oczu to nie jest "strata widzenia", lecz prawidłowy (czyli zdrowy) objaw działania narządu wzroku. Taką stratą byłaby choroba oczu która wynikałaby z dysfunkcji organu wzroku. Czyli przykłady które podałeś idealnie potwierdzają że homoseksualizm=choroba, a czy jest to choroba do śmierci (co nazywasz "orientacja homoseksualna"), czy czasowa (co nazywasz "homoseksualizm zastępczy"), nie zmienia faktu że każda choroba jest zaprzeczeniem zdrowia, a nie "inną orientacją zdrowotną" jak bzdurnie wpierasz. Co do linku 3, gdyby ona kryła się ze wstydu a nie autentycznie wyleczyła, to nie informowałaby publicznie o tym jaka była i co robiła gdy chorowała.
10 miesięcy temu / do trooper
 
1. Czy rak jest na całe życie? A co z takimi co umrą na raka? 2. Załóżmy, że ktoś jest zdrowy. Ale jak zachoruje na grypę to jest zdrowy czy chory? Czyli jak ktoś raz zachorował na grypę i grypa znikła to nie można o nim powiedzieć, że jest zdrowy, bo raz zachorował na grypę? Widzenie jest na całe życie. Ktoś zamknął oczy i stracił widzenie. Czyli widzenie nie jest na całe życie. Czujesz ten własny absurd, czy jeszcze go nie czujesz? Co do braku orientacji seksualnej to istnieją ludzie aseksualni. 3. Link. A nie przestała? W artykule jest napisane, że wzięła ślub z mężczyzną. A ilu to gejów bierze ślub z kobietą i tłumi w sobie swoją orientację i się kryje, a bo to wstyd przed rodziną itd. itd. ?
10 miesięcy temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.