DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2018 r.

Św. Marii Pelletier
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Lider Bayer Full ofiarą pedofilów. Jako dziecko był molestowany przez homoseksualistów

Lider Bayer Full ofiarą pedofilów. Jako dziecko był molestowany przez homoseksualistów
Źródło: yotutube.com / Bayer Full

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wyznał podczas wywiadu telewizyjnego, że jako 11-latek został wykorzystany seksualnie. - Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia – dodał muzyk nie kryjąc emocji.

 

Do zdarzenia miało dojść na kolonii w Darłówku. Jak dodał, sprawcy dziś pojawiają się na czerwonym dywanie w otoczeniu osób z pierwszych stron gazet. - Gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili – powiedział Świerzyński, ale nie chciał ujawnić sprawcy. Wyjawił jedynie, że osoba, która go skrzywdziła była „zdeklarowanym homoseksualistą” i dokładnie wiedziała „jaką krzywdę chce zrobić małemu chłopcu”.

 

Lider Bayer Full przyznał też, że nie popiera promowania homoseksualizmu i jest wrogiem pokazywania „tych wszystkich parad dziwnych gejów, tych LGBT, vans, trans, śmans itp., itd.” - Mnie ta orientacja nie przeszkadza. Ja wiem, że ci ludzie się tacy rodzą. Proszę mi uwierzyć, że mam kolegów, którzy są zadeklarowanymi homoseksualistami. Tylko niech się nie obnoszą – podkreślił, i dodał, że nie rozumie parad równości.

 

Źródło: nczas.com, wp.pl, polsatnews.pl

MA


DATA: 2018-04-17 16:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Piszesz: "homoseksualizm zastępczy nie jest na całe życie w przeciwieństwie do orientacji seksualnej". Po pierwsze: a co z takimi którzy umrą w więzieniu? Na ich przykładzie okazuje się, że jednak "na całe życie". Po drugie: czyli mężczyźni którzy czuli pociąg wyłącznie do kobiet, ale po uwięzieniu zaczęli odczuwać pociąg do mężczyzn, nigdy nie mieli jakiejkolwiek orientacji seksualnej, gdyż okazało się że w ich przypadku nie jest spełniony warunek "na całe życie". Czujesz ten własny absurd, czy jeszcze go nie czujesz? To może ty też jesteś bez orientacji seksualnej, bo skąd wiesz czy będzie ona niezmienna do końca życia? Co do 3. linku (wpływ religii) - na jakiej podstawie twierdzisz że TYLKO przestała robić to co grzeszne? Co prawda jednoznacznie z treści artykułu to nie wynika, ale odnoszę mocne wrażenie że nie tylko przestała robić, ale też zaczęła odczuwać pociąg do płci przeciwnej. Czyli nie "przytłumiła" homoseksualizmu, lecz go wyleczyła.
17 godzin temu / do trooper
 
@do trooper 1. Homoseksualizm zastępczy jest homoseksualizmem jak nazwa wskazuje. Poza tym homoseksualizm zastępczy nie jest na całe życie w przeciwieństwie do orientacji seksualnej 1 Link. Wykazano brak tego u bliźniaków czyli jest poszlaka, że być może homoseksualizm nie jest genetyczny ale jeszcze brak pełnych rozstrzygających dowodów. Artykułu tego nie czytałem ale historie o tych badaniach znam z innych źródeł 2 Link. Napisane jest tam nie homoseksualizmie tylko o zaburzeniach tożsamości płciowej u dzieci. Tutaj zgoda. Małym dzieciom w wieku przedszkolnym da się to wmówić i potem mogą być problemy z tożsamością płciową. Tak samo jak da się wmówić, że się jąkają i że są do niczego. Był robiony drastyczny eksperyment w Wielkiej Brytanii który to udowodnił. 3 Link. Część homoseksualistów pod wpływem grup religijnych czy Pisma Św. zaczyna uważać, że to co robią jest grzeszne i przestają to robić. Grupy homo pewnie, by utwierdzały te osoby w swych praktykach.
19 godzin temu / trooper
 
No brawo, wreszcie załapałeś że jest homoseksualizmem coś co nazywasz "homoseksualizm zastępczy". Oczywiście że da się przerobić hetero na homo, gdyby było inaczej to żaden hetero nie wpadłby w więzieniu w homoseksualizm. To dowodzi że orientacja heteroseksualna MOŻE nie być na całe życie. Każdy lekarz/terapeuta który nie umie wyleczyć jakiejś choroby, jeśli taką umie wyleczyć inny lekarz, jest kiepskim lekarzem. Nic dziwnego że "profesory" bez sukcesów w leczeniu zwalczają sukcesy innych, byle tylko dalej móc zarabiać na pozoranctwie i nabieraniu naiwniaków. Poszukaj: Gerard van den Aardweg. Inne przykłady: http://www.pch24.pl/badania-nad-bliznietami-dowodza--iz-homoseksualizm-nie-ma-uwarunkowan-genetycznych,35955,i.html, http://www.pch24.pl/homoseksualizm-jest-uwarunkowany-spolecznie--a-nie-genetycznie---dowodza-amerykanscy-pediatrzy,45390,i.html, http://www.pch24.pl/przez-lata-zyla-w-bagnie-homoseksualizmu--odmienily-ja-slowa-z-pisma-swietego,57420,i.html
2 dni temu / do trooper
 
Homoseksualizm zastępczy jest spowodowany warunkami a orientacja jest na cale życie. Samochód zastępczy to samochód na chwile. Samochód własny to samochód na cale życie chyba ze się go zmieni. Homoseksualizm zastępczy i orientacja homoseksualna to homoseksualizm. Co do przypadków leczenia. Jak lekarze nie umieją teraz wyleczyć HIV to są kiepskimi lekarzami? Jak nie umieją wyleczyć zespołu Downa to tez są kiepscy? Jacy terapeuci mieli sukcesy? Szukałem info na te tematy i nie udało mi się znaleźć, a prof. Zbigniew Lew Starowicz twierdzi, ze nie ma sukcesów w leczeniu homosiów . On jest ekspertem i jemu bardziej wierze w tej dziedzinie. No może jak ty jesteś seksuologiem i masz sukcesy na koncie to się pochwal. Ciekawe czy tak samo da się przerobić hetero na homosia jak ty chcesz przerabiać homosiów na hetero?
2 dni temu / trooper
 
W pierwszym zdaniu zaprzeczasz sam sobie, bo skoro za kryterium uznajesz "się ma albo się nie ma", tym samym zrównujesz coś co sobie nazwałeś "homoseksualizm zastępczy" i coś co sobie nazwałeś "orientacja homoseksualna", skąd wniosek że właśnie nie jest to "co innego". Zboczenie to może się pojawić i zaniknąć, choć jedne przypadki są łatwiejsze do wyleczenia, inne trudniejsze. A to że ktoś nie miał sukcesów w leczeniu, świadczy tylko o tym że jest kiepskim lekarzem, skoro inni terapeuci mieli sukcesy w tego rodzaju leczeniu. Nie boję się o siebie, gdyż uważam że jestem odporny na "zarażenie". Boję się o osoby nieodporne, np. o dzieci. I kłamiesz, gdyż nigdzie nie napisałem "homoseksualizm to choroba zakaźna". Napisałem że dokładnie odwzorowuje cechy choroby zakaźnej: możliwość zarażenia i możliwość wyleczenia. A na deser zniżę się do twojego poziomu bełkotu, może wtedy zrozumiesz co palnąłeś: ale przynajmniej wiem że nie uważasz samochodu zastępczego za samochód :)
2 dni temu / do trooper
 
@do trooper Co innego homoseksualizm zastępczy, a co innego orientacja homoseksualna którą się ma albo się nie ma. Rozróżnij te pojęcia. Homoseksualizmu zastępczego się nie pozbywa. On sam ze swojej natury wygasa jak fale spowodowane wrzuceniem kamienia w wodę czy wahania wahadła. Orientacji homoseksualnej nie da się jak na razie pozbyć. Prof. Zbigniew Lew-Starowicz próbował i opisywał różne rodzaje terapii, które nie zakończyły się sukcesem. Ale przynajmniej wiem czego tak się boisz homoseksualizmu. Skoro piszesz, że można go nabyć to pewnie sam się boisz, że się nim zarazisz i będziesz gejem. Czyżbyś nie był pewien swojej orientacji? Skoro piszesz, że homoseksualizm to choroba zakaźna to jakie bakterie/wirusy/pasożyty ją wywołują? Skoro piszesz o samochodzie. To czy samochód zastępczy jest własnością tego kto praktykuje jazdę nim czy jest to spowodowane pewnymi warunkami? Czy samochód zastępczy jest czymś co należy do danej osoby czy to stan przejściowy?
2 dni temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.